هر روز!
هر روز!

» وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد

» وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد

» وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد
» وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد : » وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد
: » وزارت ارتباطات: رجیستری موبایل هنوز اجرایی نشده/تعزیرات: اجرایی شد
به گزارش علی رغم اظهارنظرهای مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ارتباط با اجرای طرح رجیستری موبایل از اول مرداد ماه و همچنین برخورد با برخی فروشندگان گوشی های برند اپل که نمودی از اجرای این طرح داشت اما وزارت ارتباطات این موضوع را رد کرد.
به گزارش : محمدرضا فرنقی زاد –مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات- درباره طرح رجیستری تلفن همراه گفت: از شش ماه گذشته جلسات متعددی توسط ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزات صنعت، معدن و تجارت برگزار شده است تا تصمیم گیری لازم برای زمان و نحوه اجرای این طرح صورت گرفت.
وی ضمن توضیح درباره روند این جلسات و بررسی های همه جانبه عنوان کرد: در این جلسات مقرر گردید که پس از انجام و تمهیدات اولیه، این طرح به صورت آزمایشی اجرایی گردد.
او افزود: هنوز مقدمات لازم برای اجرای طرح رجیستری تلفن همراه مهیا نشده است و قطعاٌ قبل از اجرای طرح اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.
این مقام مسئول در وزارت ارتباطات درباره گوشی های خریداری شده توسط مردم قبل از اجرای نهایی طرح مذکور گفت: برای تلفن های تهیه شده قبل از اجرای طرح مشکلی پیش نمی آید و محدودیت های مورد نظر طرح شامل گوشی هایی می شود که پس از اجرای طرح وارد کشور می شوند.
طرح رجیستری با هدف مبارزه با قاچاق تلفن همراه و واردات غیر قانونی موبایل به داخل کشور صورت می گیرد و پس از آغاز اجرای طرح، در صورت ورود غیرقانونی گوشی تلفن همراه اجازه فعال کردن سیم کارت روی آن داده نمی شود.
به گزارش تسنیم، وزارت ارتباطات در حالی خبر از عدم اجرا م دهد که عبدالمجید اجتهادی -مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات- نیز امروز در گفت وگو با تسنیم خبر از آغاز طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه از روز گذشته داده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید