هر روز!
هر روز!

» خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است »

» خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است 
 »

» خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است
» خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است : » خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است
: » خوردن لیموعمانی داخل غذا بسیار مضر است
:  
لیمو عمانی در واقع به عنوان طعم دهنده طبیعی و مصلح به غذاها به مخصوص خورشها افزوده می شود، اما نباید لیموعمانی داخل غذا را خورد.
به گزارش : چرا نباید لیموعمانی داخل غذا را بخوریم؟
حمزه سام دلیریمتخصص طب سنتی، با اشاره به فواید لیمو عمانی تصریح کرد: لیمو عمانی در واقع به عنوان طعم دهنده طبیعی و مصلح به غذاها به مخصوص خورشها افزوده می شود تا به هضم غذا و جذب بهتر مواد مغذی در بدن کمک کند، اما این ماده همانند اسفنج عمل کرده و مواد زائد و مضر غذای در حال طبخ را به خود جذب می کند.
لیمو عمانی بیشترین موادی که جذب می کند چربی ها و اسیدهای چرب هستند، به همین علت توصیه می کنیم، از مصرف لیمو عمانی داخل خورش ها و برخی غذاها به خصوص غذاهای چرب همانند قرمه سبزی، قیمه و آبگوشت توسط گروه هایی که مبتلا به چاقی و چربی خون هستند پرهیز شود، چراکه مصرف این لیمو عمانی ها باعث افزایش چربی خون و بیماری هایی از این دست خواهد شد.
این متخصص طب سنتی درباره نحوه استفاده از این طعم دهنده یادآور شد، توصیه می شود این ماده در مراحل پایانی طبخ به غذا افزوده شود، چراکه با این کار اثرگذاری بهتری خواهد داشت و نکته دیگر آنکه به هیچ وجه به صورت پودر استفاده نشود، چراکه در این صورت تاثیرهای گفته شده را نخواهد داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید