هر روز!
هر روز!

» سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+

» سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+

» سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+ تصاویر
به گزارش به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گرو، براثر بارش برف و رعدوبرق، تعداد ۲۰ عدد از تیرهای انتقال برق شهرستان نهاوند سقوط کرد و برای چندین ساعت به‌تناوب نقاط شهری و روستایی این شهرستان را در خاموشی فروبرد.
به گزارش : علاوه بر این شکسته شدن تعدادی از تیرهای چوبی انتقال برق در برخی از روستاها روند اصلاح و در مدار قرار گرفتن شبکه‌های مصرف خانگی را با مشکل مواجه کرده بود.
در برخی از مناطق شهرستان نهاوند نیز براثر بارش برف سنگین و رعدوبرق، سقوط درختان آسیب‌های زیادی به سیم‌ها و اتصالات شبکه توزیع برق وارد آورد.
این اختلالات در شبکه توزیع برق برای واحدهای خدماتی مانند نانوایی‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و مکان‌های که برای خدمات‌رسانی به انرژی برق نیاز داشتند، مشکلاتی ایجاد کرد.
رضا شیردره رئیس شبکه توزیع برق نهاوند در این مورد گفت: تعداد ۲۰ تیر انتقال برق در نهاوند سقوط کرده است و اکیپ‌های مختلف و سیار این شرکت در حال رفع عیب هستند و خوشبختانه تا الآن برق بسیاری از مناطق شهری و روستایی نهاوند وصل شده است.
وی اظهار داشت: کلیه کارکنان این شرکت در حالت آماده‌باش هستند و با تشکیل ستاد بحران و اولویت‌بندی اقدام به برق‌دار کردن مراکز و مناطق شهری و روستایی می‌کنند.
شیردره افزود: همه کارکنان زحمت‌کش شرکت برق نهاوند تا رفع کامل عیوب و وصل کردن برق همه شهرستان شبانه‌روزی تلاش خواهند کرد.
 
» سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+ تصاویر : » سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+ تصاویر
: » سقوط تیرهای انتقال برق، شهرستان نهاوند را در خاموشی فروبرد+ تصاویر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید