هر روز!
هر روز!

» Google Photo برایتان Gif می سازد » Google

» Google Photo برایتان Gif می سازد 
 » Google

» Google Photo برایتان Gif می سازد
» Google Photo برایتان Gif می سازد : » Google Photo برایتان Gif می سازد
: » Google Photo برایتان Gif می سازد
: گوگل مدیریت و ذخیره سازی تصاویر آلبوم خود را چند وقتی است که به برنامه Google Photo سپرده و این برنامه را به یک سرویس محبوب برای کاربران تبدیل کرده است. حالا در آپدیت جدید این برنامه یک کاربرد جذاب و در دسترس به این اپلیکیشن اضافه شده تا از این به بعد شما به راحتی بتوانید برای عکس های خود برنامه های متحرک GIF  بسازید.
به گزارش : با چند اقدام ساده، هوش مصنوعی اپلیکیشن تمام ویدئوهای موجود را برای شناسایی کارهای خاصی مثل پریدن، خندیدن، دست دادن و…پیدا کرده و به بخش گیف خود پیشنهاد می دهد، سپس برنامه گیف مربوطه را به راحتی خواهد ساخت. بعلاوه اینکه شما می توانید پس از تولید فایل مذکور آن را در سرویس های پیام رسان با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
قابلیت دیگری که این برنامه جدید به همراه دارد، پیشنهادات گوگل به کاربر در مورد عکس های قدیمی است، بدین صورت که برخی عکس های قدیمی که ممکن است برای مدت ها از دسترس کاربر دور شده باشد را برای او نمایش می دهد.
در انتها باید عنوان کرد که بخش هایلایت این برنامه بهترین تصاویر را به صورت هفتگی، ماهیانه و سالانه در قالب کارت برایتان به نمایش می گذارد. به علاوه اگر کاربر عکسی را در جهت اشتباه گرفته باشد این اپلیکیشن پیشنهاد چرخش خودکار تصویر مذکور را می دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید