هر روز!
هر روز!

‫آیا ایکس باکس وان اسلیم در سال 2016 عرضه می شود؟‬

‫آیا ایکس باکس وان اسلیم در سال 2016 عرضه می شود؟‬

‫آیا ایکس باکس وان اسلیم در سال 2016 عرضه می شود؟‬
: ‫آیا ایکس باکس وان اسلیم در سال 2016 عرضه می شود؟‬
: قبل از این‌که مایکروسافت، ایکس‌باکس وان را عرضه نماید؛ شایعاتی درباره عرضه «ایکس‌باکس مینی» یا «ایکس‌باکس اسلیم» منتشر شد. در حالی‌که هرگز به‌طور رسمی، توسعه این مدل از کنسول جدید مایکروسافت تایید نشد، برخی منابع مدعی بودند که نسخه‌ای مشابه جهت رقابت با اپل تی‌وی (Apple TV) درحال توسعه است که همراه با کنسول اصلی، عرضه می‌شود. این مدل، احتمالاً قادر به‌اجرای تمامی بازی‌های ایکس‌باکس وان نیست بلکه می‌تواند برنامه‌های متعدد چندرسانه‌ای این کنسول را اجرا نماید. به‌نظر می‌رسد که این کنسول، عرضه نخواهد شد اما شایعات، هم‌چنان بر نسخه‌ای کوچک‌تر از ایکس‌باکس وان پافشاری می‌کنند که به‌ توانمندی نسل فعلی آن است؛ البته درایو نوری ندارد و از نظر طراحی فیزیکی، کوچک‌تر است.
به گزارش : در ماه آگوست شایعه شده بود که نسخه «اسلیم» ایکس‌باکس وان همراه با تبلت سرفیس‌پرو 4 و دست‌بند مایکروسافت Band 2 در اکتبر معرفی خواهد شد؛ البته دو دستگاه دیگر، معرفی شدند اما هم‌چنان، این نسخه از کنسول ایکس‌باکس وان معرفی نشد. علاوه‌ براین، فیل اسپنسر تایید کرده که عرضه چنین دستگاهی صحت ندارد.
حتی پس از تکذیب، شایعات برروی یک مدل جدید از ایکس‌باکس وان اصرار داشتند که جهت رقابت با اپل تی‌وی عرضه خواهد شد و می‌تواند بازی‌های ویندوز استور را با بهایی کم‌تر نسبت به نسخه اصلی ایکس‌باکس وان، اجرا نماید. کمی دشوار است که درباره این شایعات قضاوت کنیم؛ شایعاتی که صحت آن‌ها هرگز تایید نشده است و نمی‌دانیم بر چه اساسی، منتشر می‌شوند؛ براساس نمونه‌های آزمایشی که هرگز عرضه نخواهند شد و یا مدارک واقعی دال بر عرضه آن‌ها.
بدون درنظر گرفتن صحت این شایعات، تقریباً می‌توان تضمین کرد که نسخه‌ای از کنسول ایکس‌باکس وان با پایان عمر این محصول و عرضه نسخه جدید کنسول‌ پلی‌استیشن، ارایه خواهد شد. این‌که مایکروسافت، یک مدل ارزان‌قیمت‌تر از ایکس‌باکس وان عرضه می‌کند یا خیر؛ بسته به این دارد که اپل تی‌وی تا چه حد، ایکس‌باکس وان را به چالش بکشد.
بدون شک، بسیاری علاقه‌مند هستیم که مایکروسافت در سال 2016 میلادی، نسخه‌ای قدرت‌مندتر از کنسول محبوب ایکس‌باکس وان خود را عرضه نماید؛ شما در این‌باره، چه‌نظری دارید؟ آیا شما علاقه‌مند هستید در آینده، نسخه‌ «اسلیم» ایکس‌باکس وان معرفی شود یا دستگاهی برای بازی‌های ویندوز استور و محتوای چندرسانه‌ای توسط مایکروسافت، عرضه شود؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید