هر روز!
هر روز!

‫ارتش های فرازمینی در فروشگاه استیم عرضه شد‬ : ‫ارتش

‫ارتش های فرازمینی در فروشگاه استیم عرضه شد‬ : ‫ارتش

‫ارتش های فرازمینی در فروشگاه استیم عرضه شد‬
: ‫ارتش های فرازمینی در فروشگاه استیم عرضه شد‬
: عنوان ارتش های فرازمینی (ET. Armies) یک بازی شوتر اول شخص از سوی استودیوی راسپینا است که برای اولین بار در سال 1390 و در نمایشگاه رسانه های دیجیتال به طور رسمی معرفی شد. کار توسعه ی این بازی با موتور بازی سازی UDK محصول شرکت اپیک گیمز آغاز شد. اوایل سال گذشته بود که کار توسعه و ساخت بازی به اتمام رسید اما وجود مشکلات فراوان در مدیریت انتشار، سبب شد تا آخرین ساخته ی راسپینا در شهریور ماه برای گیمرهای ایرانی عرضه گردد.
به گزارش : خوشبختانه بازخوردها کلی نسبت به این عنوان مثبت بوده و آریا اسرافیلیان، مدیر عامل استودیوی راسپینا و کارگردان بازی ارتش های فرازمینی قول عرضه ی ET. Armies در سطح بین المللی و همچنین عرضه روی فروشگاه استیم در 14 اسفند سال جاری داد. حال با گذشت کمتر از یک ماه از آخرین سخنان مدیرعامل راسپینا، شاهد عرضه ی ارتش های فرازمینی روی استیم هستیم. وظیفه ی انتشار بازی برعهده ی Merge Games بریتانیایی گذاشته شده.
شرکتی که در زمینه ی بازی های ایندی فعالیت می کند و عرضه ی عناوین موفقی چون Commandos 2: Men of Courage را در کارنامه ی خود دارد. نسخه ی معمولی ارتش های فرازمینی هم اکنون با قیمت 14.99 دلار در دسترس است و شامل موارد استاندارد بازی می شود. اما نسخه ی Deluxe آن 19.99 دلار قیمت گذاری شده و با این حال توضیحاتی راجع به این نسخه از بازی داده نشده. همچنین تا تاریخ 10 مارس [20 اسفند] در صورت خرید ارتش های فرازمینی قادر خواهید بود هر نسخه را با 20 درصد تخفیف از فروشگاه استیم تهیه کنید.

ارتش های فرازمینی در آینده اتفاق می افتد، زمانی که تمامی منابع انرژی تخیله شده و جنگ اصلی بر سر انرژی است. پیش از این به نظر می رسید رها کردن این سیاره تنها راه بقا است، اما مسئله اینجا بود که همه نمی توانستند آن را ترک کنند. کسانی که جا گذاشته شدند با یکدیگر متحد شدند. این تنها آغازی بر رهایی و شروع نقشه ای ویران کننده برای انتقام بود. ترک قحطی برای برتری و قدرت یافتن در برابر اقدامات و جنگ نیروهای حیاطی آن است. به عنوان یک سرباز پارسی، شما موظف به مقاومت در برابر این نیروی جدید و دفاع از این چشم انداز شکننده و لطیف در برابر یک رهایی بی رحمانه هستید. در طول این راه تقلا و تلاش بیشتری از شما انتظار می رود، به متحدان خود بپیوندید و مبارزه کنید. بجنگید و زمین را از این بی رحمی پشت سر گذاشته شده پاک کنید.
ET. Armies پیش از این موفق شده بود تا در رقابت برترین بازی های مستقل جهان که بین بیش از 13 هزار عنوان از سراسر جهان برگزار می شد، جایگاه اول را کسب کند و به عنوان برترین بازی مستقل جهان در سال 2013 انتخاب شود. به دنبال این موفقیت بزرگ بود که توانست مجوز گرین لایت شبکه ی استیم را بدست آورد و پس از آن به طور رسمی برروی این شبکه ثبت گردد. بی شک موفقیت استدویوی خوش ذوق راسپینا در سطح بین المللی، موجب تحولی شگرف در صنعت بازی سازی ایران خواهد بود.

اما ویژگی های اصلی ارتش های فرازمینی چیست؟
• تجربه ای چالش برانگیز در مبارزه با دشمنان • سه محیط پر جزیات و منحصر به فرد از خرابه های تاریخی تا یک کارخانه ی متروکه. • آزمودن خود در برابر دیگر گیمرها در بخش چند نفره ی آنلاین • سبک کاملآً خشونت آمیز برای محک زدن توانایی های شما در سبک شوتر اول شخص (FPS) • کیفیت بالا، پولیش شده و دارای تصاویر منحصر به فرد • امتیازات حماسه ای برای غوطه ور کردن شما در تجربه ی نبرد
همچنین از هم اکنون و با عرضه ی رسمی بازی در سطح جهانی قادر خواهید بود به سرورهای آنلاین بازی وصل شوید. هر لابی در بخش آنلاین از حداکثر 16 بازیکن پشتیبانی می کند. برای این بخش سه مد Deathmatch ،Team Deathmatch و Capture the Flag در نظر گرفته شده است. علاوه بر ویژگی بخش آنلاین، ارتش های فرازمینی از قابلیت های استیم اچیومنت، شکلک برای بخش چت و اجتماعی استیم، Trading Card ،Badge و عکس پیش زمینه برای پروفایل استیم پشتیبانی می کند.
بحث دیگری که در طیف بازی های ملی خود را نشان می دهد، بحث بهینه بودن یک بازی و سیستم موردنیاز برای اجرای آن است. سیستم موردنیاز برای ارتش های فرازمینی با کمی چشم پوشی خوب به نظر می رسد و با دارا بودن یک سیستم متوسط قادر خواهید بود آن را به خوبی اجرا کنید.
حداقل سیستم موردنیاز:
سیستم پیشنهادی:
ارتش های فرازمینی محصول جدید استودیوی راسپینا یکی از نمونه های موفق در صنعت بازی سازی در ایران است. شاید توان مقابله با بازی های متوسط و چند میلیون دلاری غربی را نداشته باشد اما نوید تغییراتی نوین را در زیرساخت بازی سازی ایران می دهد و با ایجاد یک فضای رقابتی و تعاملی به هرچه بهتر شدن این صنعت در کشورمان کمک می کند. مطمئناً با تهیه بازی با قیمتی نه چندان زیاد چند ساعتی را سرگرم خواهید بود، توانایی استفاده از قابلیت های شبکه ی استیم را خواهید داشت و علاوه بر آن اگر تا به حال این عنوان را تجربه نکرده اید دورنمایی از این صنعت سرگرمی را در ایران مشاهده می کنید.

_t_shot05

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید