هر روز!
هر روز!

‫اعلام زمان رسمی انتشار بازی Uncharted 4‬ : ‫اعلام زمان

‫اعلام زمان رسمی انتشار بازی Uncharted 4‬ : ‫اعلام زمان

‫اعلام زمان رسمی انتشار بازی Uncharted 4‬
: ‫اعلام زمان رسمی انتشار بازی Uncharted 4‬
: Uncharted 4، بازی با زمان ساخت فوق‌العاده زیاد می‌باشد. ابتدا چند سال پیش خبرهایی از این بازی شنیده شده بود و در آن برهه زمان عرضه‌ی این بازی سال 2015 اعلام شد اما سپس این زمان به 2016 موکول یافت. خبر خوب این است که زمان کمی به تاریخ معرفی رسمی این بازی از سوی سونی مانده است که قرار است هجدهم مارس 2016 باشد.
به گزارش : در کنار اعلام تاریخ رسمی انتشار بازی، سونی همچنین دو نسخه‌ی ویژه از این بازی را منتشر کرده که گیمرهای علاقمند می‌‌توانند آنها را خریداری نمایند. اولین نسخه، نسخه‌ی ویژه یا Special Edition نامیده می‌شود و 79.99 دلار قیمت دارد. این نسخه بلوری دارای یک استیل‌بوک زیبا و منحصربفرد است که توسط Alexander Iaccarino طراحی شده است. یک آرت بوک 48 صفحه‌ای نیز برای این بازی ارائه می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این نسخه، یک استیکر ناتی داگ می‌باشد.

نسخه‌ی بعدی که نسخه‌ی Libertalia Collector نامیده شده با قیمت گران‌تر 119.99 دلار همراه می‌باشد. این نسخه شامل برخی از ویژگی‌ها و مشخصات نسخه‌ی ویژه بوده و تفاوت اصلی آنها وجود تندیس 12 اینچی ناتان دریک ساخته شده توسط Gentle Giant، سه لباس مخصوص بازی‌های چندنفره، دو سلاح‌ سفارشی و لباس محلی ماداگاسکار در نسخه‌ی گران‌تر می‌باشد.
برای آن دسته از افرادی که به بازی‌های دیجیتال علاقه دارند، Deluxe Edition نیز با قیمت 79.99 دلار مهیا شده است. این نسخه شامل یک کپی از بازی است که بر اساس اعلام سونی شامل ویژگی‌هایی مانند لباس مخصوص، سلاح منحصربفرد، دسترسی به بخش داستان بازی و امکان بازی چندنفره می‌باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید