هر روز!
هر روز!

‫اولین اطلاعات از God of War 4 به بیرون درز کردند‬

‫اولین اطلاعات از God of War 4 به بیرون درز کردند‬

‫اولین اطلاعات از God of War 4 به بیرون درز کردند‬
: ‫اولین اطلاعات از God of War 4 به بیرون درز کردند‬
: اگر گذری به مجموعه بازی های «خدای جنگ» (God of War) زده باشید، می دانید که این مجموعه بازی ها روی خدایان یونان و قلع و قمع کردن آن ها تمرکز دارد. با این حال، ظاهرا شماره ی بعدی این مجموعه، قرار است بی خیال زئوس و فرزندان اش شود و داستان و قصه ای جدید را در پیش بگیرد.
به گزارش : بر اساس خبری که دیروز منتشر شده، شماره ی بعدی خدای جنگ بر اساس اساطیر اسکاندیناوی (Norse) ساخته خواهد شد. اگر شماره های قبلی خدای جنگ را بازی کرده باشید، احتمالا می دانید که «کریتوس»، شخصیت اصلی این مجموعه ها، تک تک خدایان یونان را نابود می کند؛ طوری که انتخاب خدایان جدیدی برای لت و پار کردن، تصمیمی درست و به جا برای ادامه دادن مجموعه ی خدای جنگ به نظر می رسد.
شایعات منتشر شده هم چنین با تصاویری مفهومی از شماره ی بعدی خدای جنگ همراه شده است. این تصاویر مفهومی، به دست «فینین مک منوس» (Finnian MacManus) طراحی شده است. مک منوس، از طراحان استودیوی بازی سازی سانتا مونیکا است. استودیوی سانتا مونیکای شرکت سونی، ساخت مجموعه بازی های خدای جنگ را در دست دارد.

اطلاعات منتشر شده از خدای جنگ جدید را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:
داستان سه گانه ی خدای جنگ در هر قسمت آن و با حضور یک کارگردان جدید، تغییر کرده است. «دیوید جفی» (David Jaffe)، خالق مجموعه ی خدای جنگ، داستان این مجموعه را طوری طراحی کرده بود تا در پایان خدای جنگ 2، تمام خدایان یونان به دست کریتوس کشته شوند و کریتوس در خدای جنگ 3، خدایان اسکاندیناوی را نابود کند. با این حال، کارگردان خدای جنگ 2 روند حرکت داستان این مجموعه را تغییر داد.

سونی در دسامبر سال 2014 از ساخت شماره ی بعدی مجموعه بازی های خدای جنگ برای کنسول پلی استیشن4 خبر داده بود. می توانید در ادامه، تصاویر هنری که از شماره ی بعدی خدای جنگ به بیرون درز کرده اند را ببینید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید