هر روز!
هر روز!

‫اینفوگرافیک جالبی از بازی The Division منتشر شد‬ : ‫اینفوگرافیک

‫اینفوگرافیک جالبی از بازی The Division منتشر شد‬ : ‫اینفوگرافیک

‫اینفوگرافیک جالبی از بازی The Division منتشر شد‬
: ‫اینفوگرافیک جالبی از بازی The Division منتشر شد‬
: شرکت یوبی سافت تهیه کننده و سازنده بازی The Division یک اینفوگرافیک جالب از آمار و ارقام به دست آمده در اولین ماه انتشار بازی، منتشر کرده و به نظر می رسد تعداد فراوانی حرکت پروانه توسط گیمرها در اولین ماه انتشار بازی انجام شده است!
به گزارش : در این اینفوگرافیک، یوبی سافت جالب ترین رکوردها و آمارهایی را که گیمرها موفق به ثبت آن شده اند، جمع آوری کرده و جزئیات جالب توجهی را اختیار علاقه مندان قرار داده است.
در این اینفوگرافیک شاهد مواردی مانند میزان متوسط تجربه بازی در حالت تک نفره یا همکاری چندنفره، محبوب ترین سلاح ها و لباس های گیمرها در بازی، تعداد مردمی که بازیکنان به آن ها کمک کرده اند و… هستیم.
همچنین یک آمار بی شرمانه نیز در رابطه با تعداد دفعاتی که بازیکنان از حرکت پروانه (حرکت پروانه در این بازی یک emote بوده و به معنای «شلیک نکن» است) استفاده کرده اند نیز به چشم می خورد. از تماشای اینفوگرافیک لذت ببرید:
اینفوگرافیک بازی The Division

شایان ذکر است اولین به روزرسانی محتوای بازی که با نام Incursions (تهاجم) شناخته می شود نیز فردا منتشر شده و امکاناتی از قبیل فعالیت های یورشی، مأموریت های جدید، تجهیزات جدید، قابلیت تجارت اموال غارت شده با دیگر بازیکنان و… را به The Division اضافه خواهد کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید