هر روز!
هر روز!

‫تحت تعقیب؛ معرفی بازی Smashy Road: Wanted‬ : ‫تحت تعقیب؛

‫تحت تعقیب؛ معرفی بازی Smashy Road: Wanted‬ : ‫تحت تعقیب؛

‫تحت تعقیب؛ معرفی بازی Smashy Road: Wanted‬
: ‫تحت تعقیب؛ معرفی بازی Smashy Road: Wanted‬
: تحت تعقیب؛ زنده یا مرده. از لحظه ای که صفحه بازی Smashy Road: Wanted را باز می کنید نیروهای پلیس، نیروهای ضربت و تانک های ارتشی به جانتان افتاده و برای دستگیری شما تلاش می کنند. برایشان فرقی هم نمی کند که خودتان را بدست بیاورند یا استخوان هایتان را.
به گزارش : بازی تحسین شده استودیوی Bearbit در پلتفرم های iOS و اندروید، چندی است که به پلتفرم ویندوز هم پا گذاشته تا بتواند دایره طرفدارانش را از اینی که هست گسترده تر کند و همین موضوع بهانه ای شد تا این بازی خوش ساخت را به کسانی که هنوز آن را تجربه نکرده اند معرفی کنیم.

برای اینکه از گیم پلی Smashy Road: Wanted تصوری داشته باشید، بگذارید مثال ساده ای برایتان بزنیم: تعقیب و گریزهای بازی های GTA را از زاویه بالا و در محیطی که تمام اجزایش پیکسلی است تجسم کنید؛ این دقیقا همان چیزی است که در Smashy Road تجربه خواهید کرد.
بیش از وسیله نقلیه در بازی وجود دارد که برای گریز از نیروهای نظامی می توانید از آنها استفاده کنید، از ماشین های سواری گرفته تا اتوبوس و وانت و تانک که البته از ابتدای کار همه شان آزاد نیستند. در Smashy Road برای کسب امتیاز باید دل به دریا بزنید، ریسک کنید و به جای پنهان شدن، از سایه ها بیرون آمده و پلیس را به بازی بگیرید.

شاید گرافیک پیکسلی Smashy Road باب میل بسیاری از گیمرها نباشد، اما این محیط پیکسلی در هر دور از بازی به صورت تصادفی ساخته می شود، بدین معنی که نمی توانید مسیر جاده ها را در آن حفظ کنید و محل دقیق مخفی گاه ها را در آن بدانید. در واقع گیم پلی Smashy Road در جهتی پیش می رود تا مجبور به گریز از دست پلیس ها باشید، و این عامل به بازی شور و هیجان فوق العاده ای بخشیده.
از بازی های فکری ملال آور خسته شده اید؟ شاید یک تعقیب و گریز اساسی بتواند حالتان را جا بیاورد. توصیه می کنیم به هیچ وجه Smashy Road: Wanted را از دست ندهید.
Smashy Road: Wanted
دانلود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید