هر روز!
هر روز!

‫تصویر قاب جلویی موتو جی 4 موتورولا در eBay رویت شد‬

‫تصویر قاب جلویی موتو جی 4 موتورولا در eBay رویت شد‬

‫تصویر قاب جلویی موتو جی 4 موتورولا در eBay رویت شد‬
: ‫تصویر قاب جلویی موتو جی 4 موتورولا در eBay رویت شد‬
: حتی اگر قرار نباشد که تلفن هوشمند Moto G4 هفته آینده معرفی شود، اما امکان خرید پنل سفید رنگ LCD جلویی آن از هم اکنون در نسخه آلمانی وب سایت eBay وجود دارد. به تازگی تصاویری از پنل جلویی این گوشی هوشمند که چهارمین نسل سری موتو جی محسوب می شود، در وب سایت یاد شده رویت شده است.
به گزارش : در کنار Moto G4 احتمالا شاهد معرفی مدل دیگری از این محصول با نام Moto G4 Plus خواهیم بود که در واقع مدل سطح بالاتر این گوشی بوده و انتظار می رود از سنسور اثر انگشت بهره ببرد که این سنسور با دکمه Home جلو دستگاه یکپارچه شده است. علاوه بر این در موتو جی ۴ پلاس یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی پشتی و در مدل معمولی یک دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. قیمت پنل جلویی این محصول در eBay هم اکنون ۶۹ دلار تعیین شده و شرکتی که این قطعه را برای فروش قرار داده oneby_tech نام دارد و جالب اینجاست که امتیاز ۹۹.۳٪ را از جانب کاربران این وب سایت کسب کرده است. این یعنی ظاهرا شرکت یاد شده متقلب نبوده و مورد اعتماد کاربران است. بنابراین به نظر نمی آید اطلاعات ارائه شده اشتباه باشند.
در روز ۱۷ می (۲۸ اردیبهشت) شاهد برگزاری رویداد مطبوعاتی موتورولا، در دهلی نو و مکزیکو خواهیم بود. با نزدیک شدن به این زمان، می توان انتظار داشت که تصاویر و نیز خبرهای بیشتری را در مورد محصولات مورد بحث بدست آوریم. البته لازم به ذکر است که وب سایت eBay به طور معمول سابقه ی چندانی در لو دادن مشخصات محصولات مختلف نداشته، اما به نظر می رسد حالا یک تصویر قابل قبول از Moto G4 توسط این وب سایت منتشر شده که تا حد زیادی می تواند مشابه محصول نهایی باشد.
نظر شما در مورد Moto G4 چیست؟ شما چه انتظاری از این محصول دارید و حدس می زنید با چه ویژگی ها و مشخصاتی همراه خواهد بود؟ نظرات خود را در این مورد در بخش دیدگا ه ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید