هر روز!
هر روز!

‫حجم نسخه ی بتای بازی The Divisionدر نسخه های کامپیوتری منتشر

‫حجم نسخه ی بتای بازی The Divisionدر نسخه های کامپیوتری منتشر

‫حجم نسخه ی بتای بازی The Divisionدر نسخه های کامپیوتری منتشر شد‬
: ‫حجم نسخه ی بتای بازی The Divisionدر نسخه های کامپیوتری منتشر شد‬
: پس از فراز و نشیب‌های کمپانی یوبیسافت برای انتشار نسخه‌ی بتای یکی از مورد انتظارترین عناوین این شرکت، یعنی The Division بالاخره در چند روز گذشته خبری مبنی بر تأیید انتشار این عنوان در روزهای آتی اعلام شد. در روزهای گذشته خبرهای زیادی در رابطه با این عنوان منتشر شد اما روز گذشته یکی از کاربران توانسته است که به دانلود این نسخه بپردازد و همچنین حجم نسخه‌ی بتای آن نیز، مشخص‌شده است. برای جزئیات بیشتر با ترنجی همراه شوید.
به گزارش : نسخه‌ی بتای بازی The Division در هفته‌ی آینده (29 ژانویه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین PC منتشر خواهد شد. حجم نسخه‌ی کامپیوتری این عنوان بنا به‌عکس منتشرشده توسط یکی از کاربرانی که دسترسی زودتر از تاریخ مقعر به این نسخه داشته است، 26 گیگابایت اعلام‌شده است. یکی از کاربران سایت Reddit بانام legate213 تصویری در حال دانلود از برنامه Uplay که تنها برای بازی‌های این شرکت می‌باشد منتشر کرده است که در زیر قابل‌مشاهده است. این اولین بار نیست که The Division برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرد، در ماه دسامبر نیز یک تست آلفا برای کاربران ایکس باکس وان منتشر شد که تنها برای چند روز، فعال بود.

بازی Tom Clancy’s The Division بنا به گفته ی شرکت یوبی سافت در تاریخ 8 مارس 2016 برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید