هر روز!
هر روز!

‫سیستم مورد نیاز The Division مشخص شد‬ : ‫سیستم مورد

‫سیستم مورد نیاز The Division مشخص شد‬ : ‫سیستم مورد

‫سیستم مورد نیاز The Division مشخص شد‬
: ‫سیستم مورد نیاز The Division مشخص شد‬
: شرکت یوبی سافت سیستم مورد نیاز نسخه ی کامپیوتری بازی The Division، یکی از بزرگترین بازی های سوم شخص این شرکت را به اشتراک گذاشته است که نوید یک سیستم مناسب را می دهد و خبر خوبی برای جامعه گیمر های PC است. لیست کامل اجزای مورد نیاز در ادامه مطلب جمع آوری شده است، پس با ترنجی همراه شوید.
به گزارش : نسخه کامپیوتری Assassin’s Creed Unity که در سال 2014 منتشر شد، یک فاجعه به تمام معنا از لحاظ تکنیکی بود بنابراین توقعات از یوبی سافت برای Tom Clancy’s The Division بالارفته و تیم سازنده باید نهایت دقت خود را بر روی این بازی بگذارند و از این فرصت طلایی و تجربه ی سال های گذشته درس عبرتی بگیرند.
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی The Division :
سیستم پیشنهادی :

داستان بازی پس از اجرای عملیات Dark Winter که ویروس کشنده ای در تمام ایالات متحده پخش شده است و با توجه به تحقیقات بر روی این بیماری مشخص می شود که آن از طریق اسکناس های کاغذی بانکی در بین مردم پخش شده است. حال که دولت و جامعه سقوط کرده است چندین مامور ویژه که شما نیز یکی از آنها هستید، برای بقا باید، مبارزه کنید و به گشت و گذار بپردازید، قطعات و وسایل مختلف و به ویژه آب را جمع آوری کنید. اینطور که انتظار می رود کمبود آب یکی از بحران های اصلی شما در این دنیای آخر الزمانی می باشد.
بازی Tom Clancy’s The Division بنا به گفته ی شرکت یوبی سافت در تاریخ 8 مارس 2016 برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید