هر روز!
هر روز!

‫مایکروسافت: برنامه ای برای ارتقای سخت افزاری ایکس باکس وان نداریم‬

‫مایکروسافت: برنامه ای برای ارتقای سخت افزاری ایکس باکس وان نداریم‬

‫مایکروسافت: برنامه ای برای ارتقای سخت افزاری ایکس باکس وان نداریم‬
: ‫مایکروسافت: برنامه ای برای ارتقای سخت افزاری ایکس باکس وان نداریم‬
: شنیده ایم که سونی در حال حاضر مشغول ساخت مدلی ارتقا یافته از کنسول پلی استیشن4 است. این طور که از شایعات بر می آید، سونی می خواهد مدلی از پلی استیشن4 را بسازد که نسبت به مدل فعلی گران تر و قوی تر است، اما بازی ها را با وضوح تصویر 4K اجرا می کند و بازی هایی مختص هدست های واقعیت مجازی دارد. مایکروسافت در پاسخ به این شایعه ی سونی، گفته است که قصد عرضه ی «ایکس باکس یک و نیم» را ندارند.
به گزارش : فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، در کنفرانس Build 2016 این شرکت درباره ی پلی استیشن 4.5 گفته است: “من علاقه ای به ایکس باکس یک و نیم ندارم. اگر قرار باشد ارتقایی داشته باشیم، می خواهم که این ارتقا برای مخاطبان بزرگ و قابل درک باشد.”
چند وقت پیش هم شنیدیم که مایکروسافت می خواهد مدلی از ایکس باکس وان را عرضه کند که مثل رایانه ای شخصی است و قطعات اش قابل ارتقا هستند. با این حال فیل اسپسنر خودش این شایعه را رد کرده بود.
اسپنسر گفته است که او هم حتی نمی داند آیا پلی استیشن 4.5 واقعی است یا نه، اما حتی اگر هم سونی چنین کنسولی در دست ساخت داشته باشد، مایکروسافت قرار نیست رویه ی آن ها را دنبال کند.
شایعات می گویند که کیت توسعه ی نرم افزاری مدل ارتقا یافته ی پلی استیشن در حال حاضر در دست بازی سازان است. ظاهرا هم چنین این کنسول جدید، تا قبل از عرضه ی هدست واقعیت مجازی سونی، وارد بازار خواهد شد. سونی قرار است PlayStation VR را در اکتبر سال جاری میلادی (مهر ماه) عرضه کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید