هر روز!
هر روز!

‫مدافع میهن؛ معرفی بازی اکشن جنگاور ایرانی‬ : ‫مدافع میهن؛

‫مدافع میهن؛ معرفی بازی اکشن جنگاور ایرانی‬ : ‫مدافع میهن؛

‫مدافع میهن؛ معرفی بازی اکشن جنگاور ایرانی‬
: ‫مدافع میهن؛ معرفی بازی اکشن جنگاور ایرانی‬
: اکشن های اول شخص، خصوصا آنهایی که یک تک تیرانداز قهرمان بازیست، بسیار پرطرفدارند. Sniper Fury گیم لافت و Sniper X گلو موبایل، دو نمونه از محبوب ترین بازی های این سبک هستند که امسال شانس تجربه شان را داشتیم.
به گزارش : با استقبال خوب گیمرها از این ژانر هیجان انگیز، مایه تعجب نیست اگر روز به روز بر تعداد نمونه های وطنی چنین بازی هایی افزوده شود. بازی “جنگاور ایرانی” استودیوی بیل گیمز، جدیدترین تلاش توسعه دهندگان ایرانی در بازی های تک تیراندازیست که شما را در نقش مدافع میهن در برابر هجوم نیروهای تروریستی قرار می دهد.
در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.
جنگاور ایرانی بر خلاف بازی هایی که در مقدمه برایتان ذکر کردیم، مکانیزم متفاوتی برای تیراندازی دارد. اگر در دیگر بازی های این چنینی حرکت کاراکتر یا چشمی اسلحه به دست خودتان بود، در جنگاور ایرانی فقط تصمیم گیری در مورد لحظه شلیک به دستتان سپرده شده.

تفنگ تک تیرانداز شما در بازی به صورت خودکار روی دشمن هدف می گیرد، اما مگسی متحرک است و دائما بالا و پایین می رود. بنابراین تصمیم گیری در مورد لحظه شلیک با شماست؛ می توانید وقتی مگسی به پای دشمن رسید ماشه را بکشید، یا اگر به کمتر از هدشات کردن او راضی نمی شوید، وقتی که مگسی به سرش رسید کارش را تمام کنید.
شاید بازی در اوایل کمی کسل کننده باشد، اما هر چه به جلو پیش می روید سرعت بالا و پایین رفتن مگسی بیشتر و بیشتر می شود و شلیک مشکل تر. در کنار این موضوع، دشمنان رفته رفته باهوش تر می شوند و با سرعت و دقت بیشتری به سمتتان شلیک می کنند تا واقعا برای از بین بردنشان به زحمت بیفتید.
البته آیتم های کمکی مثل حبس کردن نفس، حالت صحنه آهسته و کشتن خودکار دشمنان برای رد کردن آسان مراحل هم در اختیارتان قرار گرفته اند.

جنگاور ایرانی یک بازی رکوردی است، بنابراین روال یکسانی را در آن شاهدید. یکی دو عدد تفنگ دوربین دار و چندین آیتم برای تقویت آنها در فروشگاه بازی گنجانده شده اند که هم تنوعی به بازی بدهند و هم برایش کسب درآمد کنند.
اما هیچ کدام از این موارد نمی توانند از تکراری شدن جنگاور ایرانی جلوگیری کنند. بازی مورد بحث گرافیک سه بعدی نسبتا قابل قبولی دارد، و صداگذاری تفنگ ها به خوبی در آن انجام گرفته، اما در مراحل و چالش هایی که با آن مواجه می شوید تنوعی نمی بینید.
با این وجود جنگاور ایرانی تا مدت کوتاهی می تواند در سرگرم کردن شما موثر باشد. این بازی ایرانی را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
جنگاور ایرانی
دانلود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید