هر روز!
هر روز!

‫هفت سنگ: سومین اتاق‬ : ‫هفت سنگ: سومین اتاق‬

‫هفت سنگ: سومین اتاق‬ : ‫هفت سنگ: سومین اتاق‬

‫هفت سنگ: سومین اتاق‬
: ‫هفت سنگ: سومین اتاق‬
: زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را حباب آرامش بنامیم.
به گزارش : حباب آرامش هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.
ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب آرامش می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با دیجیاتو و هفت سنگ همراه شوید تا شما را با جدید ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.
The Room Three

انواع مختلفی از بازی های پازل و معمایی در پلتفرم تلفن های هوشمند می توان یافت که از المان های جدیدی برای ساخت بازی استفاده کرده اند ولی در این میان یک عنوان طعم خاصی دارد که به مذاق همه خوش می آید. بازی The Room با نسخه های قبل خود نشان داد که تا چه اندازه با ساخت هوشمندانه ی یک بازی می توان به موفقیت رسید. جوایز متعدد و نمرات این بازی به خوبی نشانگر این موفقیت است و The Room Three نیازی به تعریف ندارد. تنها مانع پیش رو برای تجربه آن نیز قیمت 5 دلاری بازی است که نسبت به محتوای آن کاملا منطقی است.
The Room Three
دانلود
Defenders 2

دنباله ای برای یکی از بهترین بازی های استراتژی دفاع از قلعه در تلفن های هوشمند، همچون نسخه ی اول خوش درخشیده. در دومین Defenders همه چیز، چه از نظر کیفی و چه از نظر کمیت، بهبود یافته است. با انواع مختلف برج ها که تعدادشان بیش از تصور است، باید در برابر موج دشمنان ایستادگی کنید. گیم پلی عمیق و چالش برانگیز به همراه گرافیک سه بعدی پرجزئیات، مثل گذشته از نقاط قوت این بازی به حساب می آیند تا علاقه مندان به این بازی ها بهانه ای برای از دست دادن Defenders 2 نداشته باشند.
Defenders 2
دانلود
BattleHand

بازی اکشن نقش آفرینی شرکت Kongregate که با نام Battle Hand می شناسیم، را باید جزء 10 بازی اعتیاد آور چند ماه اخیر دانست. روند بازی جذاب و لذت بخش بازی، همه نوع گیمری را به سمت خود می کشاند. گیم پلی مبارزات بازی که ترکیبی از نقش آفرینی های نوبتی و بازی های کارتی است، به لطف طراحی خوب سازندگان، تا حدودی می توان آن را بدون نقص دانست. اگر وقت کافی دارید Battle Hand بهترین گزینه است تا خواب و خوراک شما را سلب کند.
Battle Hand
دانلود
LEGO® NEXO KNIGHTS™ : MERLOK 2.0

لگوها دنیای بازی های ویدیویی را با قدرت تمام تصاحب کرده اند. از هر داستان، فیلم، کمیک و … یک بازی لگو ساخته می شود که علاوه بر پایبند بودن به داستان، یک بازی خوب از هر نظر را تجربه می کنیم. حال باری دیگر آن ها را در دنیایی جدید تجربه خواهیم کرد و بازی همان چیزی می شود که انتظارش را داریم. محیط تخریب پذیر که از قطعات لگو تشکیل شده اند و کاراکترهای بامزه. اگر با بازی های قبلی لگو ارتباط برقرار کرده اید، این نسخه نیز برای شما ساخته شده است.
LEGO® NEXO KNIGHTS™ : MERLOK 2.0
دانلود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید