هر روز!
هر روز!

‫هفت سنگ؛ لگو اینجا، لگو آنجا، لگو همه جا‬ :

‫هفت سنگ؛ لگو اینجا، لگو آنجا، لگو همه جا‬ :

‫هفت سنگ؛ لگو اینجا، لگو آنجا، لگو همه جا‬
: ‫هفت سنگ؛ لگو اینجا، لگو آنجا، لگو همه جا‬
: زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را حباب آرامش بنامیم.
به گزارش : حباب آرامش هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.
ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب آرامش می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با دیجیاتو و هفت سنگ همراه شوید تا شما را با جدید ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.
LEGO Jurassic World
اپ استورگوگل پلیTAP SPORTS BASEBALL 2016اپ استورگوگل پلیDisney Crossy Roadاپ استورگوگل پلیویندوز استورFinger Hero : Avoid obstaclesاپ استور
TAP SPORTS BASEBALL 2016
اپ استورگوگل پلیDisney Crossy Roadاپ استورگوگل پلیویندوز استورFinger Hero : Avoid obstaclesاپ استور
Disney Crossy Road
اپ استورگوگل پلیویندوز استورFinger Hero : Avoid obstaclesاپ استور
Finger Hero : Avoid obstacles
اپ استور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید