هر روز!
هر روز!

‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬ : ‫کیبورد QWERTY

‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬ : ‫کیبورد QWERTY

‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬
: ‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬
: تایپ پیام‌های طولانی با استفاده از یک کنسول بازی می‌تواند آزاردهنده باشد، زیرا جوی‌استیک‌ها درواقع برای تایپ پیام و متن طراحی نشده‌اند. قطعا باید شیوه‌ی بهتر و ساده‌تر برای این کار در کنار لذت بردن از توابع مختلف کنسول‌ها وجود داشته باشد. مایکروسافت رویکردی را در این زمینه ارائه داده است، یک چت‌پد QWERTY کامل برای ایکس‌باکس وان.
به گزارش : مایکروسافت طی رویداد گیمزکام، از چت‌پد ایکس‌باکس که مجهز به یک کیبورد کامل QWERTY است برای تجربه‌ی تایپ لذت‌بخش رونمایی کرده است. یک ردیف عدد نیز بالای این کیبورد تعبیه شده و تمامی کلیدهای استاندارد کیبوردها نیز در این صفحه کلید وجود دارند.

اما چت‌پد فراتر از ارائه‌ی نوشتن سریع یک پیام برای کاربر استفاده دارد. از این کیبورد می‌توان برای ورود کدها، جستجو برای بازی‌ها و برنامه‌ها نیز استفاده کرد. یک جک استریو برای هدست‌های بازی در آن وجود دارد و این کیبورد همچنین مجهز به کنترل صوتی می‌باشد.
دو کلید قابل برنامه‌ریزی جدید بر روی چت‌پد ایکس‌باکس دیده می‌شود که می‌توان از آنها برای دسترسی به ویژگی‌هایی مانند اسکرین‌شات‌ها، Game DVR و مواردی از این دست استفاده کرد.
چت‌پد ایکس‌باکس سازگار با تمامی کنترلر‌های ایکس‌باکس وان می‌باشد و به خوبی در کنار ویندوز 10 نیز اجرا می‌شود. قیمت آن 34.99 دلار است و از امروز برای پیش‌خرید آماده می‌باشد. عرضه‌ی این محصول برای سوم نوامبر 2015 برنامه‌ریزی شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید