هر روز!
هر روز!

‫گوشی جدید سامسونگ شبیه به HTC 10 است‬ : ‫گوشی

‫گوشی جدید سامسونگ شبیه به HTC 10 است‬ : ‫گوشی

‫گوشی جدید سامسونگ شبیه به HTC 10 است‬
: ‫گوشی جدید سامسونگ شبیه به HTC 10 است‬
: سری گوشی های Galaxy S و Galaxy Note به کنار، شرکت سامسونگ گوشی های میان رده ی زیادی هم می سازد؛ طوری که سامسونگ توانسته است بازار گوشی های میان رده را هم با محصولات اش به دست بگیرد. طبق شایعه ی جدیدی که منتشر شده، سامسونگ گوشی میان رده ی جدیدی به اسم Galaxy C5 در دست ساخت دارد. این طور که از تصاویر این گوشی بر می آید، Galaxy C5 بدنه ای تمام فلزی دارد.
به گزارش : سری گوشی های Galaxy C را تا به حال چند باری در شایعات دیده ایم؛ اما سامسونگ به طور رسمی حرفی از وجود این سری گوشی ها نزده است. همین چند وقت پیش، گوشی C7 را در بنچمارک های موبایل دیدیم که سخت افزاری بسیار قوی را هم در خود جای داده بود.
گوشی جدید Galaxy C5 که می توانید آن را در تصاویر پایین ببینید، شماره ی مدل اش SM-C5000 است. براق بودن بدنه ی این گوشی هم به دلیل کاور سیلیکونی است که روی آن قرار گرفته.
از مشخصات این گوشی خبر نداریم، اما ظاهرا چیپ ست اصلی این گوشی، اسنپ دراگون 615 یا اسنپ دراگون 617 خواهد بود. این گوشی هم چنین احتمالا چهار گیگابایت حافظه ی RAM خواهد داشت. دوربین اصلی این گوشی هم دقتی 16 مگاپیکسلی و دوربین جلوی اش دقتی 8 مگاپیکسلی دارد. با تمام این اوصاف، اگر این مشخصات صحت داشته باشند، می توانیم به جرات Galaxy C5 را تنها کمی پایین تر از S7 قرار دهیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید