هر روز!
هر روز!

‫گوشی جدید سونی در بنچمارک GFXBench رویت شد‬ : ‫گوشی

‫گوشی جدید سونی در بنچمارک GFXBench رویت شد‬ : ‫گوشی

‫گوشی جدید سونی در بنچمارک GFXBench رویت شد‬
: ‫گوشی جدید سونی در بنچمارک GFXBench رویت شد‬
: سونی مشغول تغییر برنامه های خود در بخش گوشی های هوشمند است. این کمپانی گوشی های سری Z خود را با سری X جایگزین کرده و در سال ۲۰۱۶، سه گوشی اکسپریا ایکس، اکسپریا ایکس پرفورمنس و اکسپریا ایکس A را عرضه کرده است. اکنون اخباری از گوشی جدید این شرکت، منتشر شده است.
به گزارش : گوشی جدید سونی با نام 24UJ95LH34QX77B1 در بنچمارک GFX Bench رویت شده است. این گوشی شباهت های زیادی به اکسپریا ایکس پرفورمنس دارد. گوشی جدید از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ و ۳ گیگا بایت رم بهره می برد. صفحه نمایش فول اچ دی این گوشی ۵.۱ اینچی است در حالی که صفحه نمایش اکسپریا ایکس پرفورمنس، ۵ اینچ بود.
اطلاعاتی که توسط بنچمارک GFX Bench ثبت می شوند، بدون خطا نیستند. تفاوت های دیگری نیز بین دو گوشی وجود دارد. گوشی جدید از دوربین اصلی ۲۱ مگا پیکسلی و دوربین سلفی ۱۲ مگا پیکسلی بهره می برد در حالی که دوربین اصلی اکسپریا ایکس پرفورمنس، ۲۳ مگا پیکسل و دوربین دوم آن نیز ۱۳ مگا پیکسلی است.
این اطلاعات ممکن است مربوط به گوشی جدیدی از سونی باشد، همچنین احتمال می رود نمونه تغییر یافته از اکسپریا ایکس پرفورمنس باشد یا مخصوص منطقه خاصی طراحی شده باشد.
نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا این اطلاعات مربوط به گوشی جدید سونی است یا مشخصات نسخه دیگری از اکسپریا ایکس پرفورمنس فاش شده است؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید