هر روز!
هر روز!

‫اطلاعاتی از کنسول بازی نسل بعدی نینتندو‬ : ‫اطلاعاتی از

‫اطلاعاتی از کنسول بازی نسل بعدی نینتندو‬ : ‫اطلاعاتی از

‫اطلاعاتی از کنسول بازی نسل بعدی نینتندو‬
: ‫اطلاعاتی از کنسول بازی نسل بعدی نینتندو‬
: کنسول بازی نسل بعدی نینتندو ظاهرا به عنوان یک دستگاه خانگی به همراه اجزای موبایل ارائه خواهد شد که می‌توانید به حمل آن با خود بپردازید. بر اساس گزارش ژورنال وال استریت نینتندو شروع به عرضه‌ی کیت‌های نرم‌افزاری به توسعه دهندگان جهت ایجاد بازی‌هایی برای پلتفرم NX نینتندو نموده است.

به گزارش : بر اساس گزارش‌های موجود، نینتندو کنسول NX خود را در سال 2016 عرضه خواهد کرد. با توجه به اینکه کنسول Wii U این مجموعه با پذیرش عمومی زیادی روبه‌رو نشد، انتظار می‌رود کنسول جدید این کمپانی میزبان چیپ‌های گرافیکی مشابه دستگاه‌هایی مانند پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان باشد. یک کنسول پرتابل به همراه قابلیت‌های گرافیکی کنسول‌های پیشروی فعلی می‌تواند نینتندو را به میدان رقابت بازگرداند.

نینتندو اعلام کرده در آینده اطلاعات بیشتری را از کنسول نسل بعدی خود منتشر خواهد کرد، اما حداقل باید تا نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی سال آینده‌ی لس آنجلس منتظر بمانیم.

درحالیکه نیتندو امسال در رقابت با ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 واقعا عقب ماند، اما پلتفرم DS این کمپانی همچنان با فروش 53 میلیون واحد تا به امروز موفق عمل کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید