هر روز!
هر روز!

‫نینتندو برنده اصلی بازار کریسمس در ژاپن بود‬ : ‫نینتندو

‫نینتندو برنده اصلی بازار کریسمس در ژاپن بود‬ : ‫نینتندو

‫نینتندو برنده اصلی بازار کریسمس در ژاپن بود‬
: ‫نینتندو برنده اصلی بازار کریسمس در ژاپن بود‬
: ژاپنی ها در دو هفته انتهایی و ابتدایی هر سال، بیشترین رکورد خرید و فروش را به ثبت می رسانند و Media Create نیز حالا لیستی دقیق از میزان فروش بازی ها و کنسول ها در این بازه زمانی در اختیار رسانه ها قرار داده است.
به گزارش : نینتندو هفته گذشته محبوب ترین برند در میان کنسول های بازی بوده است و موفق شده تا بیش از 255000 واحد از کنسول های خود را به فروش برساند در حالی که در قعر جدول، مایکروسافت با کمتر از 500 کنسول قرار دارد. ژاپنی ها بی میلی عجیبی به اکس باکس وان دارند و تعداد خریداران کنسول های مایکروسافت در هفته های عادی بیش از حد اندک است.
با این حال، نینتندو موفق شده تا بیش از 160 هزار کنسول 3DS در این بازه زمانی بفروشد که بخش اعظم آن را New 3DS ها تشکیل می دهند. پس از آن و در رتبه دوم، Wii U با 100 هزار واحد فروخته شده قرار دارد. اگرچه Wii U به طور کل در سرتاسر دنیا محبوب نیست اما ژاپنی ها ابدا از خیر Splatoon و Super Mario Maker نمی گذرند. Splatoon یکی از بهترین شوترهای امسال بود و در کنار Super Mario Maker موفق به دریافت چندین جایزه بهترین بازی سال هم شده اند.
یکی از دلایل عمده فروش بهتر Wii U نسبت به پلی استیشن 4، بازی های انحصاری بهتر و ژاپنی پسندتر بوده است. در حالی که با خرید کنسول Wii U می توانید بازی هایی برای همه محدوده های سنی را پیدا کنید اما پلی استیشن 4 اخیرا در ژاپن ضعیف عمل کرده و بازی های ژاپنی مطلوبی برای آن منتشر نشده که هر قشری را مورد پسند آید. بنابراین چه چیزی بهتر از یک کنسول Wii U برای هدیه دادن؟
جالب است بدانید که با آمار و ارقام منتشر شده، میزان فروش کنسول 3DS در ژاپن از مرز 20 میلیون گذر کرده است. تصور کنید از 130 میلیون ژاپنی، 20 میلیون نفر این کنسول را در اختیار دارند که رقمی عجیب و خیره کننده است.
آمار فروش کنسول ها به شکل زیر بوده است:
در ادامه نیز می توانید میزان فروش بازی ها را به تفکیک مشاهده کنید:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید