هر روز!
هر روز!

‫معرفی بازی رکوردی Stack؛ چالش برج سازی‬ : ‫معرفی بازی

‫معرفی بازی رکوردی Stack؛ چالش برج سازی‬ : ‫معرفی بازی

‫معرفی بازی رکوردی Stack؛ چالش برج سازی‬
: ‫معرفی بازی رکوردی Stack؛ چالش برج سازی‬
: “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج”. بازی جدید استودیوی کچ اپ، فضایی فراهم کرده تا این ضرب المثل را به معنای واقعی لمس کنید. Stack یک چالش برج سازیست؛ رقابتی که پایان ندارد و برنده آن کسی است که ارتفاع ساختمانش از همه بلندتر شده باشد.
به گزارش : البته این اولین بازی برج سازی کچ اپ نیست. اگر طرفدار محصولات این استودیوی خلاق باشید، حتما The Tower را بازی کرده اید؛ عنوانی که در آن می توانستید ارتفاع برج هایتان را از جو زمین هم بگذرانید.

Stack هم پیرو همان مکانیزمی است که در بازی The Tower دیده بودیم، البته با اندکی تفاوت. در این بازی بلوک های مکعبی از سمت چپ و راست صفحه به سمت مرکز آن حرکت می کنند. وقتی که هر بلوک به مرکز صفحه رسید، باید به نمایشگر موبایل ضربه بزنید تا هر بلوک در جای درستش بنشیند.
اوایل بازی، بلوک ها بزرگ و مسطحند و با سرعت ملایمی حرکت می کنند، بنابراین برای تنظیم جای نشستن آنها فرصت کافی دارید. اما هر چه به جلو پیش می روید، هم بلوک ها کوچکتر می شوند و هم با سرعت بیشتری به مرکز صفحه می آیند.
اینجاست که تفاوت گیمرهای معمولی و هاردکور مشخص می شود. تا این لحظه که متن را می نویسیم، گیمرهایی بوده اند که در بازی به امتیاز 117 یا بیشتر از آن هم رسیده اند و ویدئوی بازیشان را در یوتوب به اشتراک گذاشته اند. اگر تصور می کنید که شما می توانید رکورددار بین المللی Stack باشید، منتظر چه هستید؟ موبایلتان را بردارید، بازی را از لینک های زیر دانلود کنید و بلندترین برج دنیا را بسازید.
[لینک کمکی برای گوگل پلی]
Stack
دانلود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید