هر روز!
هر روز!

‫مدیر کل RockStar North از سمت خود استعفا داد‬ :

‫مدیر کل RockStar North از سمت خود استعفا داد‬ :

‫مدیر کل RockStar North از سمت خود استعفا داد‬
: ‫مدیر کل RockStar North از سمت خود استعفا داد‬
: پس از 17 سال ماجراجویی و تلاش، Leslie Benzies، مدیر استودیو RockStar North از سمت خود استعفا داد. در دوران مدیریت و فعالیت لزلی بنزیس در این شعبه از راک استار، محصولات فراموش نشدنی و خاطره سازی تولید شد که بسیاری از ما با آن ها خاطره داریم.
به گزارش : وی از سومین نسخه Grand Theft Auto که به نوعی انقلابی ترین نسخه هم لقب گرفته، رهبری تیم توسعه دهندگان را به عهده داشت و بعدها با تهیه کنندگی عناوینی چون Red Dead Redemption، مکس پین 3 و LA Noire، کارنامه خود را تکمیل کرد. وی در سال 2014، در کنار سم و دن هاوزر، موسسین راک استار، مورد تقدیر دمی هنرها و علوم تعاملی قرار گرفت و وارد تالار مشاهیر آن شد.
در بیانیه ای ارسالی برای وبسایت انگجت، راک استار اعلام داشت که در تاریخ یک سپتامبر 2014 (بیش از یک سال پیش) بنزیس از مدیران ارشد خود درخواست فرصتی مطالعاتی داشته و مدتی را دور از شرکت به فعالیت گذرانده و حالا تصمیم گرفته که دیگر به این شرکت باز نگردد.
راک استار در این بیانیه نوشته است: «لزلی به ما کمک کرد تا تیم فوق العاده ای بسازیم که به تولید تجربه های عالی برای طرفداران مان ادامه دهند. لزلی همیشه دوست این کمپانی باقی خواهد ماند و مسلما دلمان برایش تنگ خواهد شد اما آرزوی بهترین ها را در آینده برای او داریم.»
آرون گاربات و راب نلسون، مدیران هنری Rockstar North، حالا جای خالی لزلی بنزیس را پر خواهند کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید