هر روز!
هر روز!

‫گوشی Liquid Zest Plus ایسر با باتری 5000 میلی آمپری رونمایی

‫گوشی Liquid Zest Plus ایسر با باتری 5000 میلی آمپری رونمایی

‫گوشی Liquid Zest Plus ایسر با باتری 5000 میلی آمپری رونمایی شد‬
: ‫گوشی Liquid Zest Plus ایسر با باتری 5000 میلی آمپری رونمایی شد‬
: ایسر جزو کمپانی های شناخته شده در آمریکا است. اگرچه اکثر گوشی های تولید شده توسط این شرکت، وارد بازار آمریکا نشده اند، اما ایسر جزو بزرگ ترین تولید کنندگان کروم بوک است که اکثر آن ها در دسترس کاربران آمریکایی قرار دارند. این شرکت همچنین در زمینه ی ساخت تبلت نیز فعالیت می کند و پنجشنبه ی گذشته از تبلت Iconia 10 رونمایی کرد. امروز ایسر در مراسم خود در نیویورک از تکنولوژی های جدید خود رونمایی کرد و در کنار آنها گوشی هوشمند جدید خود با نام Liquid Zest Plus نیز رونمایی کرد. این گوشی جزو گوشی های میان رده است و قیمتی کمتر از ۲۵۰ دلار دارد.

به گزارش : اگرچه ممکن است Liquid Zest Plus تعدادی از کاربران را به دلیل قیمت مناسب خود مشتاق به خرید کند، اما مهم ترین ویژگی این گوشی باتری قدرتمندی است که ایسر در این دستگاه قرار داده است. این گوشی از یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری با قابلیت شارژ سریع بهره می برد که اگر چه بزرگ ترین باتری موجود نیست، اما در مقایسه با اکثر گوشی ها مخصوصاً گوشی های کمپانی های معروف، دارای حجم بیشتری است. این گوشی دارای صفحه نمایش ۵.۵ اینچی با کیفیت اچ دی، دوربین اصلی ۱۳ مگا پیکسلی با فوکوس لیزری و دوربین سلفی واید ۵ مگا پیکسلی است.

با توجه به اینکه ایسر مشخصات پردازنده، رم، حافظه ی داخلی و مشخصات دیگر این گوشی را اعلام نکرده، اطلاعات دیگری از این گوشی در دسترس نیست. همچنین اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه ی گوشی و مکان هایی که ارائه خواهد شد، وجود ندارد. گوشی Liquid Zest Plus تنها دستگاه معرفی شده در مراسم امروز نبود. ایسر از کروم بوک جدید مقاوم خود نیز برای استفاده در مکان های کاری، رونمایی کرد. این مدل جدید کروم بوک ۱۴ است که ایسر ماه پیش معرفی کرده بود. هنوز قیمتی برای این دستگاه اعلام نشده است؛ اما به زودی قیمت این دستگاه توسط ایسر اعلام خواهد شد.
نظر شما در رابطه با گوشی جدید ایسر چیست؟ آیا از محصولات این شرکت استفاده کرده اید؟ آیا کیفیت محصولات این شرکت راضی کننده هستند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید