هر روز!
هر روز!

‫Clash Royale ؛ بازی جدید سازندگان Clash of Clans اواخر اسفند

‫Clash Royale ؛ بازی جدید سازندگان Clash of Clans اواخر اسفند

‫Clash Royale ؛ بازی جدید سازندگان Clash of Clans اواخر اسفند عرضه می شود‬
: ‫Clash Royale ؛ بازی جدید سازندگان Clash of Clans اواخر اسفند عرضه می شود‬
: استودیوی Supercell سازنده‌ی بازی Clash of Clans‌ اعلام کرد که بازی Clash Royale در اواخر اسفند ماه (ماه مارس) برای پلتفرم‌های اندروید و iOS راهی بازار می‌شود.
به گزارش : استودیوی Supercell با انتشار ویدیویی جدید اعلام کرد که بازی‌کننده‌ها می‌توانند عنوان Clash Royale را در اواخر اسفند ماه روی پلتفرم‌های اندروید و iOS بازی کنند. بازی Clash Royale یک عنوان کارتی خواهد بود که براساس شخصیت‌های Clash of Clans ساخته شده است. این عنوان ترکیبی از بازی‌های کارتی و سبک Tower Defense است و بازی‌کننده‌ها با شرکت در مسابقه‌های مختلف، افراد گوناگون را شکست می‌دهند و آیتم‌های مختلفی به دست می‌آورند.
در ادامه می‌توانید ویدیوی اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی را مشاهده کنید:
دانلود ویدئو
گیمرها در این بازی باید کارت‌های مخصوص خودشان را درست کنند و قدرت‌های ویژه‌ای را برای شخصیت‌هایی که در اختیار دارند، به وجود بیاورند. به وسیله‌ی این کارت‌ها باید به افراد مختلف حمله کرد و ساختمان‌های آن‌ها را از بین برد. هر بازی‌کننده‌ای که بتواند زودتر ساختمان‌های حریف را از بین ببرد، برنده‌ی بازی خواهد بود. استودیوی Supercell گفته که روند بازی بسیار متفاوت‌تر از عنوان Clash of Clans خواهد بود و بازی‌کننده‌ها با چالش‌های جدیدی در این بازی روبه‌رو می‌شوند.
اگر می‌خواهید با روند بازی بیشتر آشنا شوید، می‌توانید ویدیوی زیر را مشاهده کنید. در این ویدیو سازندگان Clash Royale مکانیک‌های بازی را به نمایش در می‌آورند و توضیح می‌دهند که به چه صورت باید این بازی را تجربه کرد.
دانلود ویدئو

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید