هر روز!
هر روز!

‫Twitter Gaming رونمایی شد‬ : ‫Twitter Gaming رونمایی شد‬

‫Twitter Gaming رونمایی شد‬ : ‫Twitter Gaming رونمایی شد‬

‫Twitter Gaming رونمایی شد‬
: ‫Twitter Gaming رونمایی شد‬
: Twitter به عنوان شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد پیام متنی را که توییت نامیده می‌شوند، ارسال کنند همچنین توییتر یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا لقب گرفته است. پس از معرفی یوتیوب از سرویس استریم ویدیویی بازی ها که YouTube Gaming نام گرفته است، توییتر نیز به این فکر افتاد که به یک سرویس متمرکز برروی بازی های ویدئویی نیازمند است. ابتکار این ایده توسط مدیر تازه استخدام شده ی بخش بازی های ویدئویی اینش شرکت، اقای Rodrigo Velloso بوده است که به عنوان مدیر مشارکت های بخش بازی های ویدئویی در توییتر بر عهده ایشان است. همچنین او دو سال با همین عنوان در یوتیوب فعالیت می کرده است. هدف ایجاد توییتر گیمینگ بنا به گفته ی شرکت، تعمال با طرفداران و همچنین حمایت از جامعه ی مشتاق بازی سازان و کمک به شرکت های بازی سازی برای ارائه کیفیت بالاتر در بازی های ویدئویی خود می باشد.
به گزارش : روزانه هزاران نفر توییتهای مربوط به بازی را در توییتر ارسال می کنند که توییتر در بیانیه ای گفته است :
ما میخواهیم راهی آسان برای پیدا کردن جدیدترین اخبار بازی‌ها، گیمر‌ها ، e-Sports و مسائل پیرامون بازی های ویدئویی را، برای طرفداران آماده کنیم.
توییتر در این چند سال تنها تعدادی حساب رسمی که به موضوعات خاصی از قبیل دولت ، مد ، زنان ،تلویزیون و ورزش و همچنین موسیقی دارد که انتظار می رود از بخش Twitter Gaming استقبال زیادی شود.
Twitter Gaming با کمی سر و صدا شروع به فعالیت کرده است و تاکنون تنها یک توییت “سلام” فرستاده است که Twitch، شرکت بازی سازی Bethesda ، پلی استیشن فرانسه، و چند استودیوهای دیگر به آن پاسخ داده اند.
برای مشاهده TwitterGaming به اینجا مراجعه فرمایید .

دومین توییت، Twitter Gaming با عنوان : بیایید با هم توییت کنیم …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید