لحظه  بروز رسانی 
سعید
سعید

دوستان عزیز بازم خیال پردازی کنید. فکر کنید شما تو دنیای

دوستان عزیز بازم خیال پردازی کنید.

فکر کنید شما تو دنیای فیلم هری پاتر بودید و جادوگر بودید. دوست داشتید چه جادوهای یاد بگیرد؟؟؟ چه جادوی ابداع کنید؟؟؟ با کی بجنگید؟؟؟ اصلا چطور بجنگید؟؟؟؟؟ دوست داشتید چطور زندگی کنید؟؟؟؟ و......

تو نظرات خودتون بزارید قوه خیالتون کمکتون کنه داستان سرایی کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سعید
سعید

سلام به دوستان میخوام جو تازه ای بدم نظرتون راجب خیال

سلام به دوستان میخوام جو تازه ای بدم نظرتون راجب خیال پردازی چیه؟؟؟؟؟؟
خوب واس شروع ازتون میخوام تو نظراتتون بگید که اگه شما جای شخصیت فیلم جهش بودید و قدرت اینو داشتید که به هرجا خواستید در یک لحضه برید و چندیدن نفر به دنبالتون بودن و تقریبا از قدرتتون علیه خودتون استفاده میکردن. اول شما دوست داشتید کجا ها برید و چیکار کنید؟؟؟؟
دوم موقع که اونا دنبالتون بودن چه راهکاری واس فرار داشتید کجای دنیا میرفتید به عنوان پناهگاه؟؟؟؟

دوستان عزیز نظراتتنو باید داستانی باشه بزارید قوه تخیلتون شمارو راهنمایی کنه هرچی دلتون میخواد تو داستان بگید و شاخو برگ بهش بدید.

مشاهده همه ی 12 نظر
سعید
سعید

سلام. پستت رو بازنشر زدم نه بخاط تو که دختری و

سلام. پستت رو بازنشر زدم نه بخاط تو که دختری و نه بخاطر حرفای قشنگ خر کنندت. فقط بخاطز اسم عضمه خدا که اول پست بود بازنشر زدم.

سعید هلمز{-143-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سعید
سعید

خیلیارو دیدم که همیشه این سوالو میپرسن خدا هست ؟ صدامو

خیلیارو دیدم که همیشه این سوالو میپرسن خدا هست ؟ صدامو میشنوه؟ دردم و میبینه؟ پس چرا چیزی نمیگه؟

جوابش اینه: اره خدا هست (دلایل تو قرآن ذکر شده) ، اره خدا صدای زجه و گریه ناله و فریاد بندشو میشنوه اما هیچوقت جواب نمیده چرا چون بندش فقط تو سختیاس که یاد خداس اما نه به عنوان بنده عبادتش نمیکنه با خلوس نیت نیست عبادتش ، تمام نیتش رفع میشکلشو بس. خدا فرمود تو مرا اجابت کن من از همه چیز دلت با خبرم و برایت راه را آسان میکنم. 

سعد هلمز

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سعید
سعید

مرد کیست ؟ مرد کسی که از خودش بگذر واس باوراش کسی

مرد کیست ؟ 
مرد کسی که از خودش بگذر واس باوراش کسی که هرجا میره نگه من بلکه بگه دوستانم. مرد کسی که هیچوقت خیانت نمیکنه اما خاینت کار رو با مرگ مجازات میکنه. مرد کسی که هرگز کمرش زیر بار مشکلات خم نمیشه بلکه فقط امید به خدا بیشتر میشه.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سعید
سعید

دوست دختر و دوست پسر؟ دوست دختر و دوست پسر یهنی چی؟

دوست دختر و دوست پسر؟ karkator.jpg
دوست دختر و دوست پسر یهنی چی؟ یعنی دوتا آدم که نفسشون افسار اونارو به دست گرفده و اونا به این نفس نام پاک عشق نهادند. بعد از گذشت چند مدت باهم روابط نامشروع برقرار میکند چرا؟ چون قدرت تفکر و ترس از خدا و گناه ندارن آنان انسان نیستند بلکه حیواناتی هستند با غریزه شهوت که بر آنان سوار است. تفسیر آیه قرآن در باره رابطه نامحرم ( عاقبت آنان بسیار دردناک خواهد بود در آتش جهنم میسوزند شاید باور نداشته باشند اما به وقتش و درمیان آتش جهنم خواند گفت خدای مار را ببخش بگزار برگردیم به دنیا تا فقط کار نیک کنیم و خدا خواهد گفت من بسیار اخطار دادم که عاقبت این چنین خواهد شد اما باز راه خود رفتید.)

سعید هلمز{-143-}

مشاهده همه ی 1 نظر
سعید
سعید

دختر چیست؟  موجودی بسیار متکبر ، از خود راضی ، بسیار

دختر چیست؟ 50343.jpg

موجودی بسیار متکبر ، از خود راضی ، بسیار با اعتماد به نفس.
عیب های دختر؟ زود رنجر (کلا عصاب ندارن)، چششون عقلشونه، بیسار اهل تقلید از دیگرین.
نشانه های یک دختر که دارای رابطه با پسر میباشد؟ واسواس بالا در پوشش و... ، قبلا 1 ساعت جلو آینه بود الان 3 ساعت، بیشتر آرایشگاه میره و میاد چون به جادوی آرایش باور داره (خر کردن پسرا با زیبای ظاهری).
 نتیجه: موجودیس بسیار موذی و بسیار متکبر ، از لحاظ ظا هری بسیار دوست دار آرایش است (میمون مادس دوست داره پری دریایی بشه).

سعید هلمز {-143-}

مشاهده همه ی 7 نظر
سعید
سعید

عشق چیست؟ بقول سعید هلمز (خودم): عشق یعنی توهم و خیال از

عشق چیست؟ بقول سعید هلمز (خودم): عشق یعنی توهم و خیال از کسی که دوستش داری، دوستش داری یعنی تا جای که میتوان از باید ازش استفاده کرد. عشق یعنی خلاف منطق و هرچه خلاف منطق است نامش غریزس. انسان به منطقش مشهور است نه به غریزش که حیوانانم غریزه دارن. 
عاشق کیست؟ کسی که با ترفند های بسار سعی میکند تا شخصی را به سمت خود جلب کند اما بعد از استفاده از اون شخص را کنار گذاشته و به سراغ بعدی میرود.
دوست دختر و دوست پسر واقعا عاش همند؟ نه، چون انسان دارای یک غربیزه به اسم هوس و نفس عماره است ، و با دیدن یک دختر نامحرم که صرفا هدف دختر خودم نمایی است چرا؟ چون بیش از 3 ساعت جلو آینه است به رنگ پوست رونگ لباس و... وسواس دارد نکه آنان را دوست نداشته باشد نه بلکه برای جلب توجه دیگران است. پس پسر با غریزه شهوت و دختر با هدف جلب توجه و جبران کمبود محبت با هم آشنا میوند و اسم این اتفاق غلط را میگزارند عشق دوست دختر و دوست پسر. 
سعید هلمز

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید