افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
   به مدیر فعال برای گروه رهروان ولایت نیازمندیم
لطفا با مدیر زیر تماس بگیرید :  
 
http://facenama.com/meysam133azari

 
بروز رسانی 
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

علیه السلام:

در بیان عیب کسی مشتاب، که شاید خداوند گناه او بخشوده باشد، و از گناه کوچکی که خود مرتکب شده ای آسوده خاطر مباش، که شاید بخاطرش عذاب شوی

📚 نهج البلاغه خطبه ۱۴۰

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

علیه السلام:

در بیان عیب کسی مشتاب، که شاید خداوند گناه او بخشوده باشد، و از گناه کوچکی که خود مرتکب شده ای آسوده خاطر مباش، که شاید بخاطرش عذاب شوی

📚 نهج البلاغه خطبه ۱۴۰

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

قرآنی رحیق مختوم
برای علاقه مندان به شناخت قرآن

قرآنی
ها و نکات آیات
و اشارات قرآنی
امروز و دیروز
صوتی و متنی
🌷🌷🌷🌷🌷

http://eitaa.com/joinchat/2952462340C122a5e4f44

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

فاصله!

از راهی که می رویم تا راهی که باید برویم فاصله هاست. گاه از آنچه می بینیم تا آنچه باید ببینیم تفاوتی بسیار است. تا ملاک انتخاب آن راه و آن دیدنی چه باشد!ونیز تا مقصد و مقصود چه باشد!
آدمی بر اساس مقصد و مقصودی که با انتخاب نوع بینش و نگرش خویش انتخاب کرده است گرایش ها در او شکل می گیرد ،تصمیم می گیرد،از درون یا بیرون حرکت می کند و دست به رفتار و عمل می زند.
برخی دست به ساده ترین گزینش می زنند و نمای بیرون زندگی به عنوان مقصد انتخاب می کنند.
برخی زاویه دید را اندکی بازتر می کنند و به لایه های میانی آن می رسند
و چالاک مردانی پیچ و خم ها را در می نوردند و اگر چه نیک می دانند به ژرفای اقیانوس حیات نخواهند رسید اما به خوبی می دانند که دایره حیات آدمی بسیار وسیع تر از آن چیزی است که دنیاگرایان مست چشم و خط و خال و ابرو و حور و قصور و شهرت و شهوت و مکنت و ثروت خود ،جان و دل باخته آنند و ساده دلان را به آن فرا می خوانند.!
آنان به جوانی می مانند که در سودای تنومندی تن و سلامت جسم وزنه ای نا مناسب در دست گرفته و نامناسب تر آن که برای دوره ای دراز تنها با یک دست تمرین می کند و هر روز ساعت ها خودرا به آن مشغول می کند.!!
در این میان بسیار اندکند چابک سواران گردونه حیات معقول که با اندیشه ای فربه و برافراشته مجموعه زندگی را رصد می کنند ومی پیمایند.


---------
شهر ما امروز از روزهای پیشین اندکی سرد تر بود کارمندان دولت با مجوز مقام ارشد استان با یک ساعت و نیم تاخیر در ادارات حضور یافتند.
نه برفی بود و نه سرمای طاقت فرسایی البته برای ما نسل فسیل شده نظام اداری
و صد البته بر اساس گزارشات عینی برای کارمندان همیشه متوقع دولت فخیمه!ضخیمه! بسیار هم سرد بود.(نظر شخصی بود به کسی بر نخورد)
با این رویکردها ره به جایی نخواهیم برد.
تو مو می بینی و مجنون پیچش مو/تو ابرو،او اشارت های ابرو(نظامی گنجوی)
خدایش رحمتش کند، پسندیده گفت(سهراب سپهری
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

پیام رسان ایرانی آی گپ جایگزین اسلحه مخرّب دشمن به نام تلگرام
خداوند حکیم در تبیین شاخص های اصلی نظام سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و...حکومت اسلامی، در آیه 141 سوره نساء هرگونه عملی را در همه زمینه ها که منجر به تسلّط کافران بر مؤمنان و مسلمین شود، منع فرموده است:
"وَلَن يَجْعَلَ اللَّـهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا"
"و خداوند هرگز بر [زيان ] مؤمنان، براى كافران راه [تسلّطى ] قرار نداده است."

بر طبق این آیه شریفه، هرگونه مراوده و ارتباط در هر موضوع و عرصه ای با کافران، مشروط به رعایت اصل هیچ گونه تسلّط بر مؤمنان می باشد، بنابراین، هرگونه قرارداد و توافق و تفاهم و... کتبی و شفاهی با کافران و دشمنان اسلام که همواره در صدد تسلط بر مسلمانان و تصاحب سرزمین و حذف فرهنگ و دین اسلام می باشد که در عصر حاضر امریکا و انگلیس و صهیونیستها می باشد، حرام و ممنوع شده است.

اقدامات جذب کاربر و دستاوردهای تلگرام در ایران:

1- تبلیغات گسترده با عملیات روانی در جهت الغاء بومی شدن تلگرام با امنیت کامل و رعایت حریم خصوصی کاربران با تصمیم سازی در مراجع قانونی و حوزوی و دانشگاهی و... در استفاده از تلگرام در امور اداری و فرهنگی و آموزشی و... در پنج سال گذشته تاکنون

2- با افزایش کاربران ایرانی و تداوم تبلیغات گسترده در ناامنی اطلاعات در پیام رسان های ایرانی و امنیت کامل تلگرام با الغاء عدم وابستگی به دشمنان اسلام

- 3 طی تحقق کامل اهداف دشمنان اسلام در سه سال گذشته، حتی اطلاعات محرمانه و نیز برخی محتوای آموزشی حوزه های علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی قم و...، امور اداری دولتی و ...، به صورت الزام از طریق تلگرام تبادل و موجب ساخت پادزهر در خارج از کشور و ورود به کلیه عرصه های فرهنگی و... شد.

4- در پی عدم اجرای قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء مذکور در فوق، توسط دولت یازدهم و دوازدهم و مجلس شورای اسلامی، یکی از مسیرهای تسلط فرهنگی تعریف شده توسط دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران، ایجاد شبکه های اجتماعی بین المللی از جمله تلگرام می باشد، که با شروع دولت یازدهم و تبلیغات گسترده در امن و خودی تلقی نمودن تلگرام که 100% در اختیار صهیونیستها و دشمنان اسلام بوده و هست، استفاده از این شبکه اجتماعی فراگیرشده و با رصد دقیق تمام کاربران ایرانی از جهت علائق و اعتقادات مذهبی و دیدگاه سیاسی و آدرس و...، شناسایی بی تفاوت ها و ناراضی از نظام و ضدانقلاب و افراد انقلابی و متدین، در جهت تهاجم فرهنگی و تضعیف ایمان مذهبی و الگوسازی های منفی ضدینی و ضدایران، تلاشی وافر در 5 سال اخیر با تأمین امنیت و آزادی و آرامش کامل دشمنان و ایجاد احساس مثبت و مؤید بسیاری از کابران حتی حوزه های علمیه و مراکز دولتی و خصوصی و...، با کمک دولت یازدهم، تسلط فرهنگی و مذهبی و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و... در فضای مجازی و حقیقی تحقق یافت.

از این رو، شاهد فجایای اقتصادی و ظلم علنی به مردم و اختلاس و نارضایتی عمومی و برجام و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با جرائم و تقلب گسترده درسراسرکشور در نصب رئیس جمهور با مصلحت اندیشی! مکرر شورای نگهبان در تأئید صلاحیت مهره مورد نظر دشمنان اسلام شدیم.

دولت یازدهم و مجلس شورای اسلامی برخلاف وظایف شرعی و قانونی خود، اسلحه شلیک شده دشمن در فضای مجازی که وارد فضای حقیقی مردم و مسئولان شد، امن و دوست تلقی و از انجام وظایف خود در قبال دفاع از کیان اسلام و انقلاب و مردم امتناع نمودند.

در اثر این خطای نابخشودنی دو قوه مجریه و مقننه، شاهد فرماندهی جذب نیرو و آموزش های نظامی و آشوب در کل کشور از طریق تلگرام شدیم که اگر درایت اندکی از مسئولین در فیلتر تلگرام نبود، آشوبها مخرّب تر شده بود.

با تدقیق در آثار مخرب فرهنگی و تربیتی و سیاسی و اقتصادی و...تلگرام در کشور، و نیز براساس قاعده نفی سبیل در آیه 141 سوره نساء که دولت یازدهم و قوه مقننه و قضائیه که مکرر برخلاف قانون اساسی از اجرای آن در امور کشور امتناع کرده و می کنند، رفع فیلتر تلگرام، دشمنی دشمن اظهر من الشمس را با آگاهی کامل، صحّه گذاشته ولی مجدد اسلحه مخرّب دشمن را به دست دشمن خواهند سپرد.

رفع فیلتر تلگرام خیانت به اسلام و انقلاب و مردم ایران به ویژه جوانان این مرز و بوم هست.

برخی جوانی شان به جای فعالیت های علمی و اجتماعی و... صرف بازی دادن های دشمن در قالب پیام رسان گپ های بیهوده و برخی گناه آلود و محل اجرای جرائم رایانه ای و فضای مجازی که با تماس با پلیس فتا به ویژه کلان شهرها، می توان، به عمق فجایا و اهداف اشاعه تلگرام در ایران پی برد

اگر مسئولان خواب رفته با آشوبهای اخیر در کشور بیدار نشدند، قطعا در آینده نیز بیدار نخواهند شد، لذا وظیفه شرعی مردم عدم استفاده از تلگرام و تقاضای تداوم فیلتر تلگرام می باشد.

از سال 94 تولید پیام رسان ایرانی آی گپ متخصصان ایرانی شروع، و با بیش از 90% مشابه و جایگزین تلگرام با امنیت کامل رمزگذاری شده برای اندروید و دسکتاپ با تماس صوتی رایگان در سال 96 به بهره برداری رسیده است، لذا، تداوم فیلتر تلگرام برخلاف ادعای برخی ناآگاه و آب به آسیاب دشمن ریز، مشکل اقتصادی برای فعالان اقتصادی در فضای مجازی ایجاد نمی کند. همه فعالان می توانند کلیه امور شغلی خود را به آی گپ یا سروش(در حال تکمیل مشابه سازی) منتقل نمایند.

آنچه به تدقیق و پیگیری همه مسئولان نظام در موضوع فیلتر تلگرام نیازمند هست، ایجاد فضای هراس و نگرانی از سوی برخی، از تعطیلی تلگرام در ایران منجر به ورشکستگی برخی فعالان اقتصادی می باشد، قطعا بی ارتباط با دسیسه های خارجی برای گشایش مسیر برگشت به فضای مجازی و حقیقی ایران و ایرانی نبوده و نیست.

با استفاده

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

وقتی ریل گذاری دشمن با موفقیت کامل با همراهی شواری نگهبان در تأئید صلاحیت روحانی برای دومین بار و مجلس شورای اسلامی در تأئید صلاحیت وزرای فاقد صلاحیت تخصصی و اعتقادی و مدیریتی و همگی عدمالتزام عملی به اصل ولایت فقیه د حد اظهر من الشمس به دلیل سوابق مشهود در گذشته، باید منتظر عملیات اجرایی و روانی دشمن از مشکلات عدیده ساخت دولت 11 و 12 و فساد روزافزون دولتی و... بود.*
فقط دشمن و دو دولت های روحانی، مردم مسلمان و فهیم انقلابی هوشیار و ولایی ایران را هنوز نشناخته و مجدد در مورد موررد دچار اشتباه در محاسبه شدند. یکی دیگر از زمینه های یارگیری دشمن از برخی جوانان زودباور و سست ایمان، پنهان شدن مسئولان نظام از دسترس مردم و عدم پاسخ عملی به مردم و ختم فساد و عمل به اقتصاد مقاومتی و قطع اقتصاد خارجی در ایران بوده است.
مردم ایران همیشه هوشیار و د صحنه هستند این مسئولان دولتی و قوه مقننه و قضائیه که وظیفه نظارت بر عملکرد دولت و هرگونه جرم از هرکس را دارند که به دلیل حاکمیت استثناپذیری جرم و مجرم و نیز چاپیدن مردم حتی با اجرای طرح های مخل امنیت اقتصادی کشور عرصه را برمردم تنگک نموده و دششمنان اسلام و انقلاب اعتراضات به حق مردم را ریل گذاری نمودند.
طرح تحول سلامت که به جای بیماران، فقط پزشک ثروتمند تولید کرده و در چرخه درمان هم از دفترچه می گیرند هم معرفی نامه از بیمه کننده هم وجه نقد زیادی از خود بیمار بستری و یا انواع تصویر برداری با هزینه نجومی با سند سازی بیمارستان های دولتی در تهران و اصفهان و... تبدیل به محل چاپیدن مردم شده است.

مشاهده همه ی 1 نظر
یونس
یونس

اموزش خیاطی زنان ایرانی از قدیم با هنر خیاطی آشنا بوده و همیشه در خانواده نقش موثری را ایفا می کردند وبا هنرهای دستی خود به اقتصاد خانواده کمک شایانی مینمودند.همانگونه که می دانید در فراگیری خیاطی،روش هایی وجود دارد , اما بدون آموزش نمیتوان به خیاطی پرداخت. شما برای شروع این هنر دوست داشتنی نیاز دارید که آموزش ببینید. این رشته پرطرفدار مخصوص خانم ها است که می توانند ,با مطالعه این کتاب به راحتی خیاطی یاد بگیرند.کتابی فارسی و کاملا تصویری
می باشد و به راحتی می توانید با کتاب آموزش خیاطی همراه باشید,

http://yonessa.ir/2017/03/22/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

امام جواد علیه السلام: مَن أطاعَ هَواهُ أعطى عَدُوَّهُ مُناهُ؛
هر کس از هوسش پيروى كند، آرزوى دشمنش را برآورد.
أعلام الدين: ص ۳۰۹/ چشم تماشا، ص208

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

چرا چهار سال عملکرد مشهود ننگین وزراء رها و حرف بدون عمل ملاک صلاحیّت دولت دوازدهم شده؟!

امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء

(أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَي)؛«آيا نمي دانيد که خدا مي بيند؟» علق /۱۴

چرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی چهار سال عملکرد مشهود و ملموس برهمگان روحانی و دولت یازدهم را رها و چند دقیقه حرف بی اساس و شعاری را ملاک احراز صلاحیّت مدیران کلان کشور قرار داده و می دهند؟!

فاین تذهبون؟!

امام خمینی (ره): "... ای سیاسیون ایران! من اعلام خطر می کنم. ای بازرگانان ایران! من اعلام خطر می کنم. ای علمای ایران! ای مراجع اسلام! من اعلام خطر می کنم. ای فضلا! ای طلاب! ای حوزه های علمیه! ...ای قم! ای مشهد! ای تهران! ای شیراز! من اعلام خطر می کنم استقلال ما را بفروشند و ما ساکت باشیم؟! واللّه گناهکار است کسی که داد نزند، واللّه مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند. ... ای علمای قم! بداد اسلام برسید. رفت اسلام،... امروز تمام گرفتاری ما از آمریکاست، تمام گرفتاری ما از اسرائیل است، اسرائیل هم از آمریکاست، ...."

رأی به تکرار دولت یازدهم و تأئید صلاحیّت وزرای فاقد صلاحیّت تعهّد و تدیّن و تخصص که چهار استقلال سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و ... ایران را در دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران تا حدّ زیادی از بین برده و با دوستی با دشمنان مردم ایران، پای دشمنان دیرینه را به کشور باز و بر مردم ایران مسلط و چپاول ثروت های عمومی و تعطیلی و رکود اقتصادی و فقربی سابقه و شکاف طبقاتی عمیق روزافزون با وجود ثروت های عظیم سرمایه های انسانی و اقتصادی را در کارنامه ننگین خود قرار دادند، خیانت به اسلام و انقلاب و خون شهداء از سال 42 تاکنون و خیانت به مردم زجر کشیده ومظلوم ولی جان برکف و مقاوم و دشمن ستیز و بصیر و هوشیار ایران هست.

ادامه در http://mansurevatani.ir/newindex.aspx...D=217484

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
منصوره وطنی
منصوره وطنی

🍀گروه ویژه بانوان. پاسخ به سوالات دینی و مشاوره خانوادگی، اعتقادی، تربیتی، قبل از ازدواج 💠🌷کارشناس مذهبی و مشاور منصوره وطنی mansurevatani.ir 🌷✅عضویّت مختص بانوان ✅لینک گروه 👇🌷 https://t.me/joinchat/FFBblAxOz2eEEHIkP0QycQ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید