افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
سامان کریمی
مهربونمهربون
سامان کریمی

استخراج رایگان بیت کوین بدون پرداخت هزینه!!

با نصب این مرورگر به همین راحتی
{-w73-}{-w73-}{-w73-}{-w73-}
https://get.cryptobrowser.site/2835235
{-w78-}{-w78-}{-w78-}
فقط با یک لپتاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت و از طریق استخراج بیت کوین ( به وسیله توانِ پردازشی cpu شما در حل معادلات بیت کوین ) درآمد کسب کنید.

(آموزش کلی در پیج شخصی)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
dradelheidarynejad.ir
dradelheidarynejad.ir
 لینک

رازهای مهره مار را از کافه بازار دانلود کنید


برخی از انسان ها با وجود عدم بهره مندی از بعضی چیزها مثل پول، چهره ی زیبا و یا ارتباطات اجتماعی گسترده، همیشه انرژی و اعتماد به نفس خاصی دارند. حتی شکاک ترین انسان ها هم نمی توانند در برابر این شخصیت های جذاب مقاومت کنند و از خود ترشرویی نشان دهند.


این گونه آدم ها در هر محفلی می درخشند؛ همان هایی که برای کمک، راهنمایی و مصاحبت، اولین گزینه ی هر کسی خواهند بود.شخصیت آنها به گونه ای است که همه را به این پرسش وا می دارد: «او چه چیزی دارد که من ندارم؟ چه چیزی او را تا این حد جذاب می کند؟».


اما واقعاً تفاوت آنها با دیگران چیست؟

می خواهید کاملا به صورت ناخود آگاه همه به طرف شما جذب شوند؟

می خواهید در مراحل شغلی خود پیشرفت داشته باشید؟

می خواهید کسی که شما دوستش دارید او نیز به طرف شما کشش و تمایل پیدا کند؟

دوست دارید فردی متفاوت باشید که همه آرزو داشته باشند که مثل شما باشند؟

آیا تمایل داری موقع ازدواج دیگر هیچ مشکلی با همسر و یا والدین همسر آینده ات پیدا نکنی!؟


پس به شما مژده می دهم که همه این ها قابل انجام شدن است.اصلا نیاز به استفاده از خرافات و مهره مار و ... نیست.به راحتی قادر خواهید بود با استفاده از ان ال پی و علم روانشناسی به یک فرد جذاب و کاریزماتیک تبدیل شوید....


برای مشاهده ادامه روی لینک کلیک کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
dradelheidarynejad.ir
dradelheidarynejad.ir
 لینک

خوشبختی و موفقیت ,برای رسیدن , فقط به اندازه یک دانلود فاصله است

هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند. هاله های انرژی قابل باردار شدن است .اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت است.به این ترتیب که اندیشه های مثبت، مهر آمیز، خیرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقیت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا می برد و از نظر کمی نیز میتواند هاله انسان را بزرگتر نماید .برعکس اندیشه های منفی، بدبینی ها، احساس تنفر از خود و دیگران، حسادت، خشم و هر گونه اندیشه بد برهاله اثر تخریبی میگذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زیادی از انسان می گیرد. وقتی در مکانی احساس بدی میکنید بدین معناست که آن محل از انرژی های منفی اشباع شده است و یا وقتی فردی این تاثیر را روی شما می گذارد یعنی او حامل انرژی منفی است . جالب است که این انرژی حتی هنگام فکر کردن به کسی ، حرف زدن ، گوش کردن و… به صورت چه مثبت و چه منفی منتقل میشود .انجام عبادات و اعمال مذهبی مطابق با اعتقادات و نیز رعایت اصول صحیح انجام آن یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار بر افزایش سطح انرژی های هاله می باشد.

حتما دیده اید افرادی را که اسیر تبلیغات مهره مار هستند!

حتما شما هم دیده اید کسانی را که برای حل مشکلات خانوادگی خود به فال گیر مراجعه می کنند!

حتما شما هم دیده اید دخترانی که برای باز شدن بخت خود به طلسم روی می آورند!

حتما دیده اید بسیاری از خانم ها برای حفظ زندگی شان به جراحی های زیبایی پناه می برند!

...


برای مشاهده ادامه روی لینک کلیک کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
dradelheidarynejad.ir
dradelheidarynejad.ir
 لینک

مادرم هميشه از من مي‌پرسيد: مهمترين عضو بدنت چيست؟

طي سال‌هاي متمادي، با توجه به ديدگاه و شناختي که از دنياي پيرامونم کسب مي‌کردم، پاسخي را حدس مي‌زدم و با خودم فکر مي‌کردم که بايد پاسخ صحيح باشد .وقتي کوچکتر بودم، با خودم فکر کردم که صدا و اصوات براي ما انسان‌ها بسيار اهميت دارند، بنابراين در پاسخ سوال مادرم مي‌گفتم: مادر، گوش‌هايم . او گفت: نه، خيلي از مردم ناشنوا هستند.

اما تو در اين مورد باز هم فکر کن، چون من باز هم از تو سوال خواهم کرد. چندين سال سپري شد تا او بار ديگر سوالش را تکرار کند. من که بارها در اين مورد فکر کرده بودم، به نظر خودم، پاسخ صحيح را در ذهن داشتم. براي همين، در پاسخش گفتم: مادر، قدرت بينايي براي هر انساني بسيار اهميت دارد. پس فکر مي‌کنم چشم‌ها مهمترين عضو بدن هستند . او نگاهي به من انداخت و گفت: تو خيلي چيزها ياد گرفته‌اي، اما پاسخ صحيح اين نيست، چرا که خيلي از آدم‌ها نابينا هستند...برای خواندن ادامه مطلب روی لینک کلیک کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پاسخگوی دینی
آروم و عادیآروم و عادی
پاسخگوی دینی
بیت المال 1.jpg

قابل توجه کسانی که دستی در بیت المال دارند ...

** .امام باقر علیه السلام از رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل می کند که ایشان فرمودند: پنج کس اند که من و هر پیامبر مستجاب الدعوه ای، آنان را لعنت کرده است: آن کس که در کتاب خدا، آیه ای را زیاد گرداند، و کسی که سنت و روش مرا، رها کند و کسی که قضا و قدر خدا را تکذیب کند و کسی که حرمت اهل بیت مرا که خدا واجب فرموده نگه ندارد، و کسی که اموال عمومی را، به خود منحصر سازد و [تصرف در] آن را [به نفع خود] حلال شمارد.(الکافی، ج 2، ص 293)

** امام علی علیه السلام برای کارگزاران اش نوشت: قلم های خود را نازک کنید و سطرها را نزدیک به هم گیرید و زیادتی کلمات را حذف کنید و مقاصد و منظورها را در نظر بگیرید! بر حذر می دارم شما را از پر حرفی و پر نویسی، زیرا، اموال مسلمانان نمی تواند این گونه خسارت ها را تحمل کند.(بحار الانوار، ج 76، ص 49، میزان الحکمة، ج 9، ص 308، خصال، ص .219)

** حضرت علی علیه السلام فرمود: بخشش نا به جای حکمرانان از اموال عمومی مسلمانان، ستم و خیانت است.(میزان الحکمة، ج 10، ص .745)

** امیر مؤمنان علی علیه السلام خطاب به عمر بن خطاب فرمود: سه چیز است که اگر آنها را حفظ کنی و به آنها عمل کنی، از هر چیز دیگر، تو را کافی است.و اگر آنها را ترک کنی، چیز دیگری برای تو فایده ندارد.عمر گفت: آنها چیست؟ امام فرمود: 1.اجرای حدود بر همه کس، چه از اقوام باشد و چه غیر از آنان.2.حکم کردن طبق کتاب خدا، در حال خشنودی و خشم.3.تقسیم عادلانه بیت المال میان همه ی مردم، از عجم و عرب.عمر گفت: سوگند به جانم! مختصر و بلیغ گفتی.(وسائل الشیعة، ج 18، ص .156)

*** مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی https://facenama.com/soalcity **

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
elsa
elsa
 لینک

افشین آذری.....دلبری

{-124-}{-144-}{-102-}

دلبری فقط کار توئه آخ دلم گرفتار توئه
تا ابد طرفدار توئه تو
دلبری فقط کار توئه زندگی تو چشمای توئه
من دلم فقط مال توئه تو.........

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
setareh
setareh
 لینک

پازل باند....داستان

{-64-}{-64-}{-64-}{-64-}

زیاد که باشی زیادی میشی من بد نبودم تو داری میشی
هیچوقت این احساس بهت نمیساخت دلم میخواستت دلت نمیساخت
زیادی خوبی کردنم تهش داستانه واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه
بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که حد بگذره ته داستانه......

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید