لحظه  بروز رسانی 
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

انواع سبک طراحی لوگو که باید بدانید آیا

 لینک
انواع سبک طراحی لوگو که باید بدانید آیا

انواع سبک طراحی لوگو که باید بدانید

آیا چیزی وجود دارد که کسب و کار شما را به نحو احسنت انجام دهد؟ به عنوان یک مثال ساده لوگو علامت تجاری شبکه اجتماعی توییتر بسیار مناسب است. زیرا، پرنده‌ای می‌باشد که در نگاه اول فوراً به مردم یادآوری می‌کند که یک خبر را به اشتراک می‌گذارد. اگر کسب و کار شما در حال حاضر برخی از کشش‌های لازم برای جذب مشتریان ندارد با وجود انواع طراحی لوگو با ترکیب رنگی زیبا کسب و کارتان را رونق دهید.
طرح لوگو تک نمایی

لوگوهای مونوگرام یا نشان نامه‌ها لوگوهایی هستند که از حروف و معمولاً حروف اول نام تجاری تشکیل شده اند. مانندIBM، CNN، HP، HBO و … با توجه به الگوهای مثال زده شده، حتما متوجه انواع طراحی لوگو شده‌اید. آنها حروف ابتدایی چند مشاغل معروف با نام‌های نسبتاً طولانی هستند. با 2 یا 3 کلمه برای به خاطر سپردن، هر یک به استفاده از حروف اول خود برای اهداف شناسایی مارک تجاری روی آورده اند؛ بنابراین برای آنها کاملاً منطقی است که از انواع طراحی لوگو که گاهی اوقات آرم‌های حروف یا تک نمایی نامیده می‌شوند، برای نمایندگی سازمان‌های خود استفاده کنند.

از آنجا که تمرکز طراح لوگو خواسته شده بر حروف اول است، بر اساس فونت انتخاب شده حروف بسیار مهم می‌باشد. در گام اول باید مطمئن شوید لوگوی شما نه تنها با کسب و کار شما مطابقت دارد، بلکه هنگام چاپ روی کارت ویزیت نیز خوانا باشد. همچنین، اگر در حال حاضر یک کسب و کار معروف و شناخته شده ندارید، اما ممکن است بخواهید نام کامل کسب و کار خود را در زیر لوگو اضافه کنید تا بالافاصله توجه افراد زیادی جلب شود.

علائم تصویری (یا نمادهای لوگو)

علامت تصویری (که گاهی اوقات علامت تجاری یا نماد لوگو نامیده می‌شود) یک نماد یا لوگوی مبتنی بر گرافیک است. این احتمالاً تصویری است که وقتی به “لوگو” فکر می‌کنید به ذهن می‌آید: لوگوی نمادین اپل ، پرنده توییتر ، Tarst bullseye. لوگوهای هر یک از شرکت‌ها آنقدر نمادین هستند و هر نام تجاری آنقدر تثبیت شده است که علامت آن به تنهایی بلافاصله قابل تشخیص می‌باشد. علامت تجاری واقعی فقط یک تصویر است. به همین دلیل، استفاده از انواع طراحی لوگو می تواند برای شرکت های جدید یا کسانی که دارای نام تجاری قوی نیستند استفاده شود.

بزرگترین چیزی که هنگام تصمیم گیری برای استفاده از علامت تصویری باید در نظر بگیرید این است که چه تصویری را انتخاب کنید.این چیزی است که تمام وجود شرکت شما را حفظ خواهد کرد. شما باید به مفاهیم وسیع تری از تصویر انتخاب شده فکر کنید. مثلا آیا می خواهید روی نام خود طراحی کنید، یا به دنبال ایجاد معنای عمیق‌تری هستید؟ یا می‌خواهید احساسات را برانگیزید.
علامت ترکیبی

علامت ترکیبی یک آرم است که از یک علامت کلمه یا حروف ترکیبی و یک علامت تصویری، علامت انتزاعی تشکیل شده است. تصویر و متن را می توان کنار هم چیده، روی هم قرار داده، یا با هم ادغام کرده و یک تصویر خلق کرد. برخی از لوگوهای ترکیبی شناخته شده عبارتند از Doritos ، Burger King و Lacoste از آنجا که یک نام با تصویر مرتبط است، یک علامت ترکیبی یک انتخاب همه کاره در تنوع انواع طراحی لوگو می‌باشد. این نام با علامت ترکیبی کاملاً قابل توضیح است، اما آرم های ترکیبی هم تصاویر و هم کلمات را در طراحی خود گنجانده‌اند.

علائم لوگو انتزاعی

علامت انتزاعی نوع خاصی از لوگوی تصویری است. به جای یک تصویر قابل تشخیص مانند یک سیب یا یک پرنده، این یک شکل هندسی انتزاعی است که نشان دهنده تجارت شما می‌باشد. لوگوهای انتزاعی به جای محدود شدن به تصویری از چیزی طرحی واقعاً منحصر به فرد برای نشان دادن نام تجاری خود ایجاد کنید.

مزیت یک علامت انتزاعی این است که می توانید آنچه را که شرکت شما انجام می دهد به صورت نمادین و ​​بدون اتکا به پیامدهای فرهنگی به یک تصویر خاص، منتقل کنید. از طریق رنگ و فرم، می توانید معنا را مشخص کرده و احساسات را در اطراف نام تجاری خود پرورش دهید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

هدف طراحی لوگو مواد غذایی این نیست که چندین خط، متن

 لینک
هدف طراحی لوگو مواد غذایی این نیست که چندین خط، متن

هدف طراحی لوگو مواد غذایی این نیست که چندین خط، متن و یا یک رنگ خاص را در کنار هم قرار دهیم و یک لوگو بسازیم. هدف این است که لوگو مواد غذایی که طراحی می‌کنیم، پیام برند ما را برسانند و در نهایت منجر به فروش بهتر و سود اقتصادی بیشتر شوند. اگر در طراحی لوگو مواد غذایی، قابلیت ماندگاری لوگو را لحاظ کنیم و آن را جزو استانداردهای طراحی مناسب، در نظر بگیریم، یک قدم به هدف، نزدیک می‌شویم.

انتخاب شکل لوگو مواد غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است و تاثیر زیادی بر ذهن و احساسات مخاطب دارد. بنابراین طراح گرافیک علاوه بر تسلط بر نرم‌افزار طراحی، باید اطلاعات کافی در مورد روانشناسی شکل‌های هندسی نیز داشته باشد و بداند هر یک از آنها چه مفهومی دارند و بیشتر در چه برندهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دقت در طراحی لوگو مواد غذایی تولیدی در ایران نشان می‌دهد که اکثر لوگوها در شکل‌های بیضی طراحی شده‌اند. برای اطلاع از مفهوم شکل هندسی بیضی، باید روانشناسی اشکال هندسی را مطالعه کنید. بیضی در مفهوم ابدیت و جاودانگی به کار می‌رود؛ بنابراین لوگوهای مواد غذایی که به شکل بیضی طراحی شده‌اند با مفهوم سابقه زیاد و جاودانگی محصول طراحی و ساخته شده‌اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

یکی از اصلی ترین نکاتی که درباره طراحی لوگو وجود دارد،

 لینک

یکی از اصلی ترین نکاتی که درباره طراحی لوگو وجود دارد، اهمیت ارتباط تصویر طراحی شده با کسب و کار شماست. در واقع لوگوی شما باید وجه تمایز کسب و کار شما با دیگر مشاغل باشد.

به یاد داشته باشید که لوگوی کسب و کار شما، یک عنصر گرافیکی است که هویت و شخصیت کسب و کار شما را نشان می دهد و به همین علت باید ذهن مخاطبان شما را به سمت هدف شغل شما راهنمایی کند.

متاسفانه اهمیت طراحی لوگو در ایران در سال های اخیر بسیار کم شمرده می شد و شرکت های محدودی وجود دارند که به طور حرفه ای و تخصصی کار طراحی لوگو را انجام می دهند. به همین علت رایان طرح، می تواند با طراحی تخصصی و حرفه ای به هر چه حرفه ای تر به نظر رسیدن کافی نت شما کمک کند.
مزایای طراحی لوگو کافی نت توسط تیم حرفه ای رایان طرح

سفارش طراحی لوگو مغازه کافی نت به تیم رایان طرح، مزایای زیر را با خود به همراه خواهد داشت:

طراحی حرفه ای لوگو کافی نت

۱ – لوگویی که با تخصص کامل و با رعایت نکات حرفه ای طراحی شده باشد، تصویر اولیه مناسبی را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت که باعث ایجاد نگرش مثبت نسبت به کسب و کار شما خواهد شد.

۲ – لوگوی طراحی شده توسط شرکت طراحی لوگو رایان طرح، روان شناسی شده و همراه با فکر و استراتژی های حرفه ای خواهد بود.

۳ – لوگویی که با تخصص و مهارت طراحی شده باشد، باعث می شود کسب و کار یک هویت مستقل و قدرتمند داشته باشد که یک عامل مهم برای دوام و موفقیت کسب و کار خواهد بود.

۴ – طراحی لوگوی حرفه ای کافی نت باعث می شود تصویری حرفه ای و با پرستیژ از خود در ذهن مخاطبان و مشتریان خود باقی بگذارید.

۵ – یک لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار، باعث می شود تبلیغات موفق تری داشته باشید.

۶ – لوگوی حرفه ای می تواند با افزایش میزان درآمد، سرمایه اولیه شما را به شما بازگرداند.

۷ – لوگوی نخصصی باعث افزایش اعتماد مشتریان و تقویت روابط با مخاطبان می شود.

چند مورد از نمونه طراحی لوگو ارزان برای کافی نتی برای شما در این مقاله قرار داده شده است تا با روند طراحی لوگو رایان طرح آشنا باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

قیمت طراحی استوری اینستاگرام اکثر کسانی که پیج

 لینک
قیمت طراحی استوری اینستاگرام اکثر کسانی که پیج

قیمت طراحی استوری اینستاگرام

اکثر کسانی که پیج اینستاگرام تجاری دارند، ترجیح می‌دهند خودشان بر پیج، مدیریت کنند و چون سود اقتصادی زیادی از برند خود می‌برند، هزینه طراحی استوری اینستاگرام، دغدغه آنها نیست و به راحتی سفارش طراحی استوری اینستاگرام خود را برون‌سپاری می‌کنند. آنها به این نکته پی برده‌اند که اگر تبلیغات آنها با کیفیت بالا به فالوورها و مشتریان آنها، ارائه شود، به همان میزان، برند آنها شناخته‌تر شده و در نهایت، سود اقتصادی بیشتری نصیب آنها می‌شود.

طراحان زیادی هستند که سفارش طراحی برای استوری اینستاگرام با قیمت ارزان و مناسب را به عهده می‌گیرند. برخی طراحان و گرافیست‌ها با تسلط به طراحی استوری با فتوشاپ، زمینه‌های جذابی را طراحی می‌کنند و به مشتریها تحویل می‌دهند. قیمت طراحی استوری اینستاگرام برای چندین روز و یا مدت خاص، مناسب است. این که شما چه میزان برای طراحی، هزینه کنید به برند شما و هدف اقتصادیتان بستگی دارد.

رایان طرح یکی از شرکت‌هایی است که تعرفه طراحی استوری اینستاگرام را برای صاحبان برندها، مناسب در نظر می‌گیرد. سفارش آنلاین طراحی استوری اینستاگرام خود را با قیمت مناسب، به رایان طرح بسپارید و با خیال راحت، برای برند تجاری‌تان، تبلیغ کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

صاحبان کسب و کارها برای معرفی برند خود به مشتری‌ها، نیازمند

 لینک

صاحبان کسب و کارها برای معرفی برند خود به مشتری‌ها، نیازمند بهره‌گیری از لوگو هستند. طراحی تخصصی لوگو، یکی از دغدغه‌هایی است که صاحبان کسب و کار را به خود مشغول کرده است. این روزها، طراحی تخصصی لوگو برای کسب و کارهای پولساز، در بین بسیاری از صاحبان کسب و کار و شرکت‌های طراحی لوگو دنبال می‌شود. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دنبال طراحی تخصصی لوگو برای کسب و کار پول‌سازتان هستید، بهتر است با ما همراه شوید. ما در اینجا به شما خواهیم گفت که طراحی لوگو برای کسب و کارتان چه مراحلی دارد و از چه ترفندهایی باید برای دست یابی به هدفتان استفاده کنید
مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

کسب و کارهای پولساز دنیا با داشتن لوگوهایی جذاب و استاندارد، توانسته‌اند مشتریان مخصوص به خود را جذب کنند و محصولات خود را به مشتری‌هایی که در سراسر جهان هستند، عرضه کنند. اگر کسب و کار شما، یک لوگوی مختص به محصول و برند خود را داشته‌ باشد، مشتری‌ها با دیدن لوگو، جذب برند می‌شوند و این سبب پول‌سازی بیشتری برای کسب و کارتان می‌شود.
طراحی لوگوی تخصصی چه مراحلی دارد؟

هر کاری که با دانش، مهارت و تجربه دنبال شود، به نتایج خوبی منجر خواهد شد. طراحی تخصصی لوگو هم از این ویژگی، دور نیست. اگر شما صاحب یک کسب و کار پول‌ساز باشید، بهترین کار این است که طراحی تخصصی لوگوی شرکتتان را به گرافیست‌های ماهر بسپارید. زیرا آنها با تخصص و مهارتی که دارند و با تسلط بر نرم‌افزارهای طراحی لوگو، می‌توانند کار طراحی تخصصی برند شما را به راحتی انجام دهند.

یکی از نرم‌افزارهایی که برای طراحی تخصصی لوگو، مورد استفاده قرار می‌گیرد، نرم‌افزار ادوبی ایلاستریتور است. این نرم‌افزار، کار طراحی را برای طراحان و گرافیست‌ها آسان کرده است. با تسلط بر این نرم افزار، گرافیست‌ها، طراحی تخصصی لوگو را دنبال می‌کنند و به کسب و کارها برای رسیدن به اهدافشان یاری می‌رسانند.
۱- خلاقیت شرط اول طراحی تخصصی لوگو

خلاقیت در طراحی تخصصی لوگو، اولین شرط طراحی است. یک گرافیست ماهر باید فردی خلاق و به روز باشد. شاید باورتان نشود، اما خلاقیت در طراحی تخصصی لوگو، به اندازه دانش و مهارت در طراحی، اهمیت دارد. یک گرافیست بدون خلاقیت، نمی‌تواند کارهای ماندگار انجام دهد. برای طراحی تخصصی لوگو مخصوص کسب و کارهای پولساز، باید حتما خلاقیت طراح، در نظر گرفته شود؛ زیرا یک طراحی حرفه‌ای و منحصر به فرد، علاوه بر دانش و مهارت نیازمند خلاقیت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

در این مقاله بنا داریم شما را با انواع لوگو آشنا

 لینک
در این مقاله بنا داریم شما را با انواع لوگو آشنا

در این مقاله بنا داریم شما را با انواع لوگو آشنا کنیم. شناخت انواع لوگو و کاربرد آنها سبب می‌شود که شما به عنوان صاحب یک برند، بهترین انتخاب را برای لوگوی شرکت خود داشته باشید. با این وجود، مشاوره با تیم متخصص در انتخاب نوع لوگو برای برندتان، بهترین نتیجه را برای شما دارد.

رایان طرح با قیمت پایین طراحی لوگو اسم شما را انجام خواهد داد. تیم حرفه ای ما توانایی انجام بهترین نوع لوگو در مدت زمان کم را دارد و پیشنهاد ما به شما برای سفارش طراحی لوگو برقراری تماس با شماره تلفن 02191307049 می باشد.
مزیت شناخت انواع لوگو

هر روز که می‌گذرد، طراحی لوگوها، شکل مدرن‌تر و امروزی‌تری به خود می‌گیرند. پس بهتر است لوگویی را انتخاب کنید که مدت زمان بیشتری قابل استفاده باشد و قابلیت تغییرپذیری بیشتری در آن نهفته باشد. دقت به این نکته به این مفهوم نیست که از ابتدا نگران نوع لوگو و از مد افتادن آن باشید؛ اما به آن، کاملا هم بی‌توجه نباشید.

شناخت انواع لوگو به شما به عنوان یک کارفرما کمک می‌کند تا سبک‌های مختلف لوگو را ببینید و به درستی تشخیص دهید که کدام لوگو برای کارتان مناسب است. برخی از کارفرمایان اطلاعات کمی در مورد انواع لوگو دارند و همین کاستی، سبب می‌شود که از لوگویی که طراح برای آنها انتخاب می‌کند، استقبال نکنند. اگر از زاویه دید یک طراح به شناخت انواع لوگو بنگریم، متوجه می‌شویم که طراح با شناخت انواع لوگو، می‌تواند اطلاعات دقیق‌تری به مشتری داده و لوگوی مناسب‌تری برای او انتخاب کند.
انواع لوگو برای طراحی تاثیرگذار
1- لوگو مونوگرام

لوگو مونوگرام یکی از انواع لوگو است که بر پایه تایپوگرافی طراحی شده است. این نوع از لوگو با علائم اختصاری طراحی می‌شود. لوگو مونوگرام حروف اول و یا خلاصه حروف تجاری شرکت شما را در بر می‌گیرد. در طراحی لوگو ارزان از اصل سادگی استفاده می‌شود که از اهمیت زیادی برخوردار است.

لوگوهای مونوگرام از نوع لوگوی خلاق محسوب می‌شوند. این نوع لوگوها برای برخی از صاحبان برند جذابیت زیادی دارد و آنها لوگوهای خود را از بین لوگوی مونوگرام انتخاب می‌کنند. لوگوی شرکت‌های ناسا و جنرال الکتریک از این نوع لوگوها هستند.

انواع لوگو حرفه ای
2- لوگو تصویری

لوگوی تصویری یکی از انواع لوگو است که به صورت سمبولیک طراحی می‌شود. این نوع لوگو بر مبنای یک تصویر گرافیکی ساخته می‌شود. این نوع لوگو، اختیار بیشتری به کارفرما و طراح جهت زیباسازی آن می‌دهد؛ چون تصاویر به عنوان قدیمی‌ترین راه‌های انتقال مفاهیم از گذشته دور تا امروز شناخته می‌شدند. بنابراین، ماندگاری آنها در ذهن مخاطب از دیگر انواع لوگو بیشتر است و کارایی بهتری نیز دارند.

لوگوی تصویری یک نماد بصری است که با طرح‌های گوناگون طراحی و رنگ‌آمیزی می‌شود تا بیشترین تاثیر را بر روی ذهن مخاطب بگذارد. طراحی لوگوی تصویری ساده و بامفهوم، نیازمند دانش و تخصص بالا است. این نوع لوگو، بیشترین مخاطب و متقاضی در دنیا را دارد. لوگوی شرکت اپل و لوگوی تويیتر را می‌توان لوگوهایی از این دست دانست.

لوگو تصویری
3- لوگو تایپوگرافی

لوگو تایپوگرافی که به لوگوی تایپ نیز شهرت دارد، یکی از انواع لوگو است. این نوع از لوگو، شباهت‌هایی به لوگوی مونوگرام دارد. لوگوی تایپ همان‌طور که از نامش پیداست، بر اساس فونت، طراحی شده است. فونت‌های این نوع از طراحی به صورت آماده، موجود هستند و این روش در کشور ایران، رونق بسیار زیادی دارد.

در طراحی این نوع لوگو، طراح باید بر روی نام شرکت تمرکز کند. طراح برای پیاده کردن نام تجاری شرکت باید بر مسائل آناتومی مسلط باشد و کالیگرافی آنها را رعایت کند تا با هماهنگی و هارمونی صحیح، لوگوی تایپی را طراحی کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

اگر قصد طراحی لوگو کافی نت را دارید، پیشنهاد می کنیم

 لینک

اگر قصد طراحی لوگو کافی نت را دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با ویژگی های یک لوگوی مناسب آشنا شده و همچنین از تعرفه ها و زمان آماده شدن لوگو آشنا شوید. یکی از مهم ترین اقداماتی که هر کسب و کاری برای برندسازی خود باید انجام دهد، طراحی لوگو است که در ذهن مشتریان آن باقی بماند. اگر بخواهید تبلیغات موثری داشته باشید و تصویری ماندگار از خود به جا بگذارید پیش از هر چیزی باید دنبال یک لوگوی مناسب باشید. طراحی لوگو دارای حساسیت های فراوانی است. این موضوع باعث می شود نتوانید این کار را به هر کسی بسپارید.
مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو
ایده طراحی لوگو کافی نت

یکی از اصلی ترین نکاتی که درباره طراحی لوگو وجود دارد، اهمیت ارتباط تصویر طراحی شده با کسب و کار شماست. در واقع لوگوی شما باید وجه تمایز کسب و کار شما با دیگر مشاغل باشد.

به یاد داشته باشید که لوگوی کسب و کار شما، یک عنصر گرافیکی است که هویت و شخصیت کسب و کار شما را نشان می دهد و به همین علت باید ذهن مخاطبان شما را به سمت هدف شغل شما راهنمایی کند.

متاسفانه اهمیت طراحی لوگو در ایران در سال های اخیر بسیار کم شمرده می شد و شرکت های محدودی وجود دارند که به طور حرفه ای و تخصصی کار طراحی لوگو را انجام می دهند. به همین علت رایان طرح، می تواند با طراحی تخصصی و حرفه ای به هر چه حرفه ای تر به نظر رسیدن کافی نت شما کمک کند.
مزایای طراحی لوگو کافی نت توسط تیم حرفه ای رایان طرح

سفارش طراحی لوگو مغازه کافی نت به تیم رایان طرح، مزایای زیر را با خود به همراه خواهد داشت:

طراحی حرفه ای لوگو کافی نت

۱ – لوگویی که با تخصص کامل و با رعایت نکات حرفه ای طراحی شده باشد، تصویر اولیه مناسبی را در ذهن مخاطب خواهد گذاشت که باعث ایجاد نگرش مثبت نسبت به کسب و کار شما خواهد شد.

۲ – لوگوی طراحی شده توسط شرکت طراحی لوگو رایان طرح، روان شناسی شده و همراه با فکر و استراتژی های حرفه ای خواهد بود.

۳ – لوگویی که با تخصص و مهارت طراحی شده باشد، باعث می شود کسب و کار یک هویت مستقل و قدرتمند داشته باشد که یک عامل مهم برای دوام و موفقیت کسب و کار خواهد بود.

۴ – طراحی لوگوی حرفه ای کافی نت باعث می شود تصویری حرفه ای و با پرستیژ از خود در ذهن مخاطبان و مشتریان خود باقی بگذارید.

۵ – یک لوگوی حرفه ای و تاثیرگذار، باعث می شود تبلیغات موفق تری داشته باشید.

۶ – لوگوی حرفه ای می تواند با افزایش میزان درآمد، سرمایه اولیه شما را به شما بازگرداند.

۷ – لوگوی نخصصی باعث افزایش اعتماد مشتریان و تقویت روابط با مخاطبان می شود.

چند مورد از نمونه طراحی لوگو ارزان برای کافی نتی برای شما در این مقاله قرار داده شده است تا با روند طراحی لوگو رایان طرح آشنا باشید.نمونه لوگو کافی نت
مدت زمان طراحی لوگو کافی نت در رایان طرح چقدر است؟

هر یک از لوگو های طراحی شده توسط رایان طرح، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. مدت زمانی که ممکن است طراحی لوگو کافی نت شما طول بکشد کاملا بستگی به سلیقه خود شما و همچنین سفارش شما دارد.

رایان طرح در تلاش است این کار را در سریع ترین زمان ممکن و البته همراه با حفظ کیفیت انجام دهد و تا کنون نیز در این عرصه کاملا موفق عمل کرده است.. به طور معمول، حداکثر زمانی که طراحی لوگو های اختصاصی در رایان طرح به طول می انجامد ۵ روز کاری است که با توجه به سفارش شما می تواند تسریع شود.

هنگام سفارش طراحی لوگو کافی نتی، سوالاتی برای شما درباره روند طراحی لوگو ارسال می شود تا لوگوی نهایی طراحی شده بیش ترین تطابق را با سلیقه و انتخاب شما داشته باشد.
قیمت سفارش طراحی لوگو رایان طرح

لوگو ها انواع مختلفی دارند و به تبع این موضوع، قیمت طراحی لوگو نیز متفاوت است. لوگو تایپ یا لوگو اسم ساده ترین نوع لوگو است که هزینه کم تری نیز برای شما خواهد داشت. لوگو تصویری و لوگو تلفیقی به ترتیب پس از لوگو تایپ طراحی پیچیده تری دارند که هزینه بیش تری نیز در پی خواهند داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

طراحی لوگو خاص یک برند، برای کسب و کارهای تجاری، اهمیت

 لینک
طراحی لوگو خاص یک برند، برای کسب و کارهای تجاری، اهمیت

طراحی لوگو خاص یک برند، برای کسب و کارهای تجاری، اهمیت زیادی دارد. لوگو شناسنامه برند است، از این رو، حرفه‌ای و خاص بودن آن، اولین شاخصه‌ای است که می‌تواند آن را در بازار رقابت، بی‌بدیل کند. صاحبان برندها به دنبال عرض اندام در بازار و قدرت‌نمایی در مقابل رقیب های اقتصادی در بازار، به دنبال طراحی لوگو خاص با کمترین قیمت هستند. شرکت‌های طراحی لوگو نیز به دنبال برآوردن رضایت خاطر صاحبان کسب و کارها، تلاش می‌کنند با آنها همکاری کرده و طراحی لوگو خاص برند آنها را با کمترین هزینه انجام دهند. اگر شما هم به دنبال طراحی لوگویی خاص برای برندتان هستید، با ما همراه شوید و با مطالعه این مقاله، یک قدم به هدفتان نزدیکتر شوید.
مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو
لوگو خاص چیست؟

لوگو خاص به لوگویی گفته می‌شود که منحصر به فرد است و برای معرفی یک برند خاص، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از لوگو، هیچ مانندی در دنیای خارج ندارد و از هیچ لوگویی قبل از خود، کپی نشده است. این نوع لوگو، یک لوگوی کاملا حرفه‌ای است که بر اساس ویژگی‌های برند و خلاقیت و کار یک گرافیک حرفه‌ای طراحی شده است تا یک برند را به اهداف تجاری خود که سود بیشتر است، رهنمون کند. کسب و کارها برای طراحی لوگو خاص، وقت زیادی می‌گذارند؛ چون می‌دانند لوگو به عنوان شناسنامه برندشان، تا چه حد می‌تواند آنها را در رسیدن به سود بیشتر یاری کند.
ویژگی‌های لوگو خاص

طراحی لوگو اگر با دانش و مهارت، همراه باشد به نتایجی عالی منجر می‌شود. پس بهتر است پیش از هر کاری از توانایی و مهارت طراح لوگوی خودتان مطمئن شوید. طراحی که کار را به او می‌سپارید، باید یک طراح حرفه‌ای و خلاق باشد تا بتواند لوگویی خاص برای برندتان طراحی کند. طراحان حرفه‌ای با رعایت اصول استاندارد طراحی لوگو و با تسلط بر نرم‌افزارهایی چون ادوبی ایلاستریتور، تلاش می‌کنند که کارهایی جذاب و فوق‌العاده را به مشتری، تحویل دهند.


۱-خلاقیت در طراحی

برای طراحی لوگو خاص، باید خلاقیت به خرج دهید. لوگوی خاص یعنی لوگویی که تنها نماد یک برند است. بنابراین برای دست یافتن به طراحی لوگو خاص که شبیه هیچ طرح دیگری نباشد، اولین کار این است که خلاق باشید. خلاقیت سبب می‌شود که طرحی برای لوگو پیاده شود که شبیه هیچ طرح دیگری نیست، اما در عین حال، تمامی ویژگی‌های برند مورد نظر را در خود داشته و انتقال پیام برند به مشتری در آن، به صورت واضح و شفاف به چشم بخورد. طراحی لوگوی خاص، تنها کار طراح با دانش و مهارت بالا نیست، بلکه حرفه‌ای بودن و خلاقیت حرف اول را در طراحی آن می‌زند.
۲-ایده‌پردازی و پرهیز از تکرار

طراحی لوگوی خاص، نیازمند ذهن پویا و ایده‌پرداز است. یک ذهن ایستا قادر به طراحی لوگوی خاص نیست. ذهن پویا همواره ایده‌های نو و جدید در خود می‌پروراند. این ایده‌ها نباید از ذهن طراح فرار کنند. باید آنها را یادداشت کرد و در ذهن و روی برگه، بپروراند تا به طرح اصلی که طرحی خاص است دست پیدا کنید. استفاده از ایده‌های به روز و داشتن اطلاعات قوی در مورد برند و برندهای مشابه، می‌تواند ذهن طراح را وسعت دهد. استفاده از چنین دیدی و اتخاذ این روش، سبب می‌شود طراح ایده ای جذاب و کارآ برای برند تهیه کند.
۳-رنگ‌ها معجزه می‌کنند

برای طراحی یک لوگوی خاص و منحصر به فرد، باید از رنگ‌ها به درستی استفاده کنید. لوگوی خاص، لوگویی است که در طراحی و رنگ‌آمیزی آن، از لوگوی دیگری استفاده نشده است. طراح باید رنگ‌ها را جدی بگیرد، چون رنگ‌ها در رنگ‌آمیزی لوگو، معجزه می‌کنند. برای طراحی لوگوی خاص باید بر روانشناسی رنگ‌ها اشراف داشته و از آنها به درستی استفاده کنید. برای تهیه و طراحی لوگوی خاص، باید علاوه بر ویژگی‌های برند و محصول تولیدی، سلیقه مشتری را نیز در نظر بگیرید. رنگ‌های سیاه و سفید بیشترین کاربرد را در لوگوها دارند و لوگوهای خاص مدرن بیشتر روی این دو رنگ، مانور می‌دهند. استفاده از رنگ مناسب بستگی به برندی دارد که لوگو برای آن طراحی‌ می‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

یکی از لازمه­ های اساسی برای کسب کار شما وجود یک

 لینک
یکی از لازمه­ های اساسی برای کسب کار شما وجود یک

یکی از لازمه­ های اساسی برای کسب کار شما وجود یک لوگوی منحصربه فرد و چشمگیر است. پیشرفت تکنولوژی و قدرت اینترنت برای بیشتر افراد زمینه ­ای را فراهم کرده است که به راحتی کسب و کار خود را رونق دهند؛ بنابراین اگر میخواهید از دیگران متمایز باشید نیاز به یک استراتژی تجاری خلاقانه، موثر و بااهمیت دارید. املاک و مستغلات یکی از پررقابت­ترین صنعت در جهان است. امروزه در صنعت تجاری لوگوهای تبلیغاتی حرف اول را برای جذب مشتری میزنند و نقطه موثر برای شروع کارشما وجود یک طرح لوگو مشاوره املاک مناسب است.
در کمتر از 5 دقیقه پاسخگو شما از طریق واتساپ برای سفارش و مشاوره در امور طراحی و تبلیغات هستیم.
نوشته های مشابه

تصویر از طراحی لوگو گل فروشی به صورت اصولی
طراحی لوگو گل فروشی به صورت اصولی
اکتبر 5, 2021
تصویر از طراحی لوگو کافی نت
طراحی لوگو کافی نت
اکتبر 1, 2021

با وجود لوگو بنگاه ملکی شما در اصل یک نام تجاری برای کسب کار خود دارید، که شما را از سایر نمایندگی املاک در سراسر کشور متمایز می­کند.

امروزه مصرف­ کنندگان در بازار بسیار هوشیار هستند و اصالت برند برای آنها حائز اهمیت می­باشد و تصمیمات خریدار را هدایت می­کند. مصرف­ کنندگان بیشتر از هرچیزی به برندهای که قابل اعتماد هستند اهمیت می­دهند، که نشان می­دهد کارگزاران املاک باید از لوگوی اختصاصی برای جلب نظر خریداران استفاده کنند. در این مقاله به شما کمک می­شود که یکی از بهترین و پیشرفته­ترین طرح لگو مشاوره املاک خود را داشته باشید.

ایده اصلی برای طراحی­های لوگو مشاوره املاک:

وجود لوگو مشاوره املاک تنها برای جلب مشتریان بالقوه نیست؛ بلکه برای وجود نمایندگی اختصاصی شما است. حتما بارها و بارها شنیده­اید که ساختن یک نام تجاری برای موفقیت بسیار مهم است. پس لوگوی بنگاه املاک نه تنها برای سایت و اینترنت بسیار موثر و قابل استفاده می­باشد؛ بلکه با چاپ بر روی کارت ویزیت شما در اصل می­توانید مالک یک برند در جهان همچنین بین مشتریان خود باشید. وجود لوگو اختصاصی این امکان را به وجود می­آورد که شما چه خدماتی را به مصرف کننده عرضه می­کنید.

زمانی که برای بنگاه ملکی خود یک لوگو سفارش می­دهید ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چه طرح‌هایی یک لوگو عالی برای مشاوره املاک می­سازد؟ یک لوگو باشکوه برای بنگاه املاکی چند نکته را شامل می­شود.

اگر به آرم نمایندگی املاک مشهور که در جهان شناخته شده هستند نگاه کنید همه آنها بسیار ساده هستند دلیل این امر استفاده از یک لوگوی ساده در دیدگاه رسانه آسان­تر و بازتابی چشمگیرتر است، همچنین تشخیص و ماندگاری لوگوی ساده همیشه در نگاه عامه مردم استقبال و ماندگاری بیشتری دارد.
یک لوگوه باشکوه بنگاه املاک باید به یاد ماندنی باشد تا مشتریان شما هنگام برخورد با برند به راحتی آن را تشخیص دهند و مارک لوگوی شما را از هر بنگاه ملکی و یا شرکتی دیگر در منطقه خود متمایز کند.
تعادل در رکن‌های تشکیل دهنده طرح با یک فاصله یکسان بین عناصر لوگو نگاهی بصری و جذاب مصرف کنندگان در اصل یکی از اجزاء اساسی رکن­های وجود یک لوگوی مناسب بنگاه ملکی است.
رایان طرح

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح
آژانس آنلاین مارکتینگ رایان طرح

“طراحی سایت موسسه حقوقی” وقتی این عبارت را می شنوید، شاید

 لینک
“طراحی سایت موسسه حقوقی” وقتی این عبارت را می شنوید، شاید

“طراحی سایت موسسه حقوقی” وقتی این عبارت را می شنوید، شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که آیا از طریق سایت نیز می‌توان به انجام کار های حقوقی پرداخت؟! آیا داشتن یک سایت حقوقی و وکالت امری ضروری است؟ وکیل عزیز، اگر می خواهید با طراحی سایت وکالت اعتبار و درآمد خود را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم که از مختصصان رایان طرح کمک بگیرید.
نوشته های مشابه

تصویر از آموزش طراحی لوگو
آموزش طراحی لوگو
آگوست 31, 2021
تصویر از ۸ نکته لینک سازی در فروم و انجمن ها
۸ نکته لینک سازی در فروم و انجمن ها
می 13, 2021

برای پاسخ به این سوال خوب است بدانید که طراحی سایت موسسه حقوقی می‌تواند یک رابط بسیار کارآمد و سریع بین کاربر و موسسه باشد. این روز ها بیش تر مردم در صورتی که به مشکلی برخورده باشند، اولین کاری که برای پیدا کردن راه حل آن انجام می‌دهند تحقیق و جستجو در اینترنت است و معمولا هم می‌توانند پاسخ سوالات خود را پیدا کنند. این مسئله در مورد سوالات حقوقی نیز صادق است و بنابراین طراحی سایت برای موسسه حقوقی می‌تواند تا حد زیادی به پیشرفت یک موسسه وکالت کمک کند.
با رایان طرح، طراحی سایت موسسه حقوقی خود را حرفه ای ایجاد کنید:
در تیم رایان طرح همیشه بیش از آنچه که قول میدهیم عمل می کنیم کافیست یک بار امتحان کنید.
در رایان طرح فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد. تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.
بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند، در رایان طرح یک پشتیبانی به معنای واقعی را برای موسسه حقوقی تجربه خواهید کرد.
خدمات تهیه شده از رایان طرح با بهترین کیفیت انجام خواهند شد و یا هزینه طراحی سایت شما کاملا برگشت داده می شود.
اهمیت طراحی سایت موسسه حقوقی

افراد بسیار زیادی هستند که روزانه در مورد مسائل حقوقی مختلف، از نحوه پرداخت مالیات گرفته تا مسائل مربوط به ازدواج و طلاق و حق حضانت فرزندان و … به مشکل بر می‌خورند و یا می‌خواهند اطلاعاتی در این باره کسب نمایند. پاسخگویی مستقیم به سوالات این افراد، نیازمند وقت، انرژی و هزینه بسیار زیادی است که ممکن است روند پیشرفت یک موسسه حقوقی را کُند کند.

طراحی سایت موسسه حقوقی شما می‌تواند موجب شود که افراد بتوانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و فقط برای دریافت خدمات و اطلاعات بیش تر به موسسه مراجعه نمایند. همچنین انجام این کار باعث می‌شود که سرعت ارتباط بین موسسه حقوقی و مردم افزایش یابد و به علاوه، افراد می‌توانند از طریق سایت برای رزرو و دریافت وقت اقدام نمایند.
طراحی وب سایت برای موسسه های حقوقی

موسسه های حقوقی جزو دسته ای از کسب و کار ها هستند که بیش ترین نیاز را به طراحی سایت موسسه حقوقی دارند. چرا که زمانی که افراد دچار مشکلات حقوقی می‌شوند، سوالات خود را در گوگل سرچ می‌کنند و نه در شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام یا تلگرام و …

موسسات حقوقی می‌بایست از چنین فرصتی استفاده کرده و با طراحی یک وب سایت با اطلاعات مفید و کارآمد، مخاطبان خود را با برند خود آشنا سازند. وب سایت طراحی شده برای موسسه حقوقی، حتما باید امکانات و قابلیت هایی داشته باشد که نیاز کاربران را رفع کند.

برخی از این امکانات در زیر ذکر شده اند:

داشتن بلاگ های مختلف درباره موضوعات حقوقی
داشتن سیستم های پشتیبانی آنلاین برای پرسش و پاسخ
دارا بودن تالار گفتگو برای تبادل نظرات کاربران مختلف
داشتن سیستم رزرو وقت مشاوره و همچنین امکان پرداخت آنلاین
داشتن سیستم ثبت پرونده حقوقی و امکان ارسال کردن مستقیم آن به وکیل
دارا بودن سیستم پرداخت آنلاین برای مشاوره های تلفنی
داشتن اپلیکیشن برای در اختیار گذاشتن بانک سوالات حقوقی
داشتن صفحه « درباره ما » که توضیحات لازم درباره رزومه وکلای موسسه حقوقی و سوابق فعالیت های موسسه را به کاربران بدهد.
داشتن صفحه « تماس با ما » که راه های ارتباطی با موسسه حقوقی از جمله ایمیل، شماره تلفن و آدرس دفاتر موسسه در آن ثبت شده باشد.
داشتن صفحه « خدمات » که در آن خدمات ارائه شده توسط موسسه حقوقی به طور کامل درج شده باشد.
صفحات مربوط به اخبار و مقالات که در آن ها اطلاعات به روز به مخاطبان ارائه گردد.
و …

در طراحی وب سایت مخصوص موسسه های حقوقی، علاوه بر موارد گفته شده، می‌بایست طراحی گرافیکی اختصاصی نیز صورت گیرد. طراحی سایت موسسه حقوقی باید متناسب با همین حرفه باشد و علاوه بر این موضوع، بهینه سازی سایت باید به گونه ای انجام شود که با استاندارد های موتور های جستجو تناسب داشته باشد تا نرخ بازدید آن بالا رود.
اعتماد سازی سایت موسسه حقوقی

با توجه به حساسیت مسائل حقوقی، کاربران شما باید از قابل اعتماد بودن وب سایت شما اطمینان حاصل کنند. یکی از مواردی که می‌تواند به این موضوع کمک کند، داشتن نماد اعتماد است. داشتن نشان ملی ثبت ( مخصوص رسانه های دیجیتال )‌، نشانه های زرین پال و آی دی پی برای اطمینان از امن بودن درگاه پرداخت و نماد اعتماد الکترونیک برای وب سایت های موسسه های حقوقی ضروری می‌باشد.
طراحی سایت واکنش گرا برای موسسه حقوقی

در گذشته، بیش تر سایت های اینترنتی، تنها مناسب باز کردن با رایانه ها بودند اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن و اپیدمی شدن استفاده از انواع گوشی و تبلت، تمام کسب و کار ها نیاز به وب سایتی دارند که با استفاده از دستگاه های مختلف قابل دسترسی باشد.

موسسه های حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و وب سایتی که برای این موسسات طراحی می‌شود می‌بایست از تمامی دستگاه های الکترو

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید