لحظه  بروز رسانی 
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش موی سر درکوتاعترین زمان این رکوردگیری درتاریخ هفدهم 12 نود وهشت توسط کارشناس ونماینده موسسه ثبت رکورد های ملی ایران نظارت وداوری شد وبه ثبت ملی رسید.خانم ایزدی در ادامه به گزارشگر ما گفت من قریب دو الی3 سال قبل وپس از پژوهش وتحقیق فراوان موفق به ابداع طرح یا بهتر است بگویم راهکاری شدم که بدون استفاده از هیچ ماده ای ویا کاشت مو ویا فعالیتهای مشابه دیگر همکاران درمدت زمانی کوتاه موهای سر را که از دست رفته را باز یابی کنم.این روش را به دفعات تمرین --تکرار-- وازمون وخطا کردم .وچون سریعتر -ارزانتر- زیبا تر وماندگار تر ازشیوه های دیگر بود مورد استقبال قرار گرفت.در ادامه با پیشنهاد خانواده وهمکاران جهت ثبت رکورد کوتاهترین زمان برای باز یابی ورویش موی سر ثبت نام کردم وپس از طی دوماه بررسی وارسال مدارک وفیلم وتصویر توسط کارشناسان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران نظارت وداوری شد تا به ثبت ملی رسید.دراینجا از مسولین وداوران موسسه ثبت رکوردهای ملی خصوصا اقای رضایی نهایت تشکر را دارم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: قلعه سریزد

 لینک
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: قلعه سریزد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: قلعه سریزد به دلیل اینکه محل امنی برای نگهداری پول و وسایل قیمتی مردم بود، به نوعی یک بانک امروزی بوده است.اولین بانک ایران در یزد
فاطمی افزود: این قلعه، چون در مسیر جاده ادویه ساخته شده است جای امنی برای تاجران بود و درآن غلات، طلا، جواهرات و پول‌های مردم نگهداری می‌شد.
قلعه سریزد متعلق به دوره ساسانیان است و هزار و ۷۰۰ سال قدمت دارد و پس از بازسازی یک از پرجاذبه‌ترین مکان‌های تاریخی استان یزد است و هرسال گردشگران زیادی از این قلعه بازدید می‌کنند.
این قلعه در ۳ طبقه تجاری اداری و رفاهی ساخته شده است و کاربرد حکومتی نداشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

محمدجواد آذری جهرمی که هفته گذشته از مردم خواست با کد

محمدجواد آذری جهرمی که هفته گذشته از مردم خواست با کد دستوری #۶*۸۰۰* (ستاره ۸۰۰ ستاره ۶ مربع) از جزییات کلاهبرداری که به وسیله شرکت‌های خدمات ارزش افزوده از آن‌ها صورت گرفته بود مطلع شوند و شکایت کنند، امروز از ثبت یک میلیون و ۲۰۰ هزار شکایت و ارسال آن به قوه قضاییه خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا؛ وزیر ارتباطات در توییتر از ‏گام تلخ بعدی برای کلاهبرداران خدمات ارزش افزوده خبر داد و نوشت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار شکایت مردم از خدمات ارزش افزوده پیامکی در سامانه ۸۰۰۷ را برای قوه قضائیه ارسال کردیم.

وی اضافه کرد: رکورد گینس هست برای خودش. در دنیا سابقه نداره این حجم از شکایت در یک هفته.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

برادران محمد و احد فتحی اصل سنگین‌ترین کلم دنیا را در

برادران محمد و احد فتحی اصل سنگین‌ترین کلم دنیا را در

برادران محمد و احد فتحی اصل سنگین‌ترین کلم دنیا را در روستای شهریور اردبیل تولید کردند و وزن این کلم ۷ کیلو و ۳۹۰ گرم است.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، محمد فتحی کشاورز و باغدار نمونه اردبیل اظهار داشت: تولید این کلم کاملا ارگانیک بوده و تعداد زیاد کلم با وزن سنگین در مزرعه خود تولید کردند.

پرورش سنگین‌ترین کلم قمری دنیا به وزن ۷ کیلو در اردبیل

وی تصریح کرد: از سازمان جهاد کشاورزی و دستگاه‌های مربوطه انتظار داریم این رکورد را در کتاب گینس ثبت کنند.

فتحی اصل افزود: پیش از این سنگین‌ترین گلابی دنیا را نیز در حیاط منزل خود تولید کردیم.

سنگین‌ترین گلابی برادران فتحی اصل به عنوان رکورد جهانی ثبت می‌شود

مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: برادران احد و محمد فتحی اصل در مزرعه خود در روستای شهریور اردبیل کلمی به وزن ۷ کیلو ۳۹۰ گرم تولید کردند که در دنیا بی‌نظیر است.

علی رضا خواجوی افزود: برنامه‌ریزی برای ثبت رکورد تولید کلم سنگین برادران فتحی در کشور و دنیا انجام می‌شود و اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رکورددار یزدی رکورد 30 کیلو متر را روپایی میزند .محمدحسین حسینی

رکورددار یزدی رکورد 30 کیلو متر را روپایی میزند .محمدحسین حسینی

رکورددار یزدی رکورد 30 کیلو متر را روپایی میزند .........محمدحسین حسینی فهرجی جوان با استعداد دیار یزد که دکوردار روپایی کشور است صبح امروز با عزمی راسخ برای دکورد 30 کیلومتر روپایی و شکستن رکورد جهان پا به توپ شد.

حسینی برنامه ثبت رکورد خود را از میدان امام حسین(ع) و مقابل استانداری یزد آغاز کرد و قرار است از پس از رسیدن به تقاطع شهدای محراب، به سمت بلوار مدرس، میدان آیت الله خاتمی و سپس به سمت سید جعفر یزد به مسافت 30 کیلومتر حرکت کند.

در این رکورد شکنی داورانی از «گینس»، یک دستگاه آمبولانس و یک خودرو پلیس وی را همراهی می کنند.

گفتنی است علیرغم آغاز این مراسم از مقابل استانداری هیچ مسئولی تاکنون از این جوان با انگیزه استقبال نکرده است! حتی شنیده شده در ابتدای مراسم با برخی با ایجاد تنش! لباسی را که حسینی با شعار «نماز آرامش بخش دل ها» پوشیده بوده را بیرون آوردند و او را مجبور به پوشیدن لباسی با آرم ورزش های همگانی کرده اندحامد کارگر جوانی یزدی است که با تحمل وزن بیش از نیم تن روی تخته میخ رکورد جهانی را به نام خورد زد. هرچند این مراسم رکورد زنی در سالن همایش های شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر یزد با تأخیر شروع شد اما با اجرای سرود و برنامه های شاد این خلأ پر شد. این رکورد زنی با حضور داور ثبت رکوردهای ورزشی کل کشور صورت گرفت و حامد کارگر با نظر داوران با تحمل وزن ۳۱۰ کیلو گرم برروی تخته میخ با ثبت رکورد ۳٫۵۵ ثانیه به پایان رسید. بعد از اتمام زمان رکورد بر اثر فشار زیاد از حال رفت و دقایقی تحت درمان کادر پزشکی حاضر در صحنه قرار گرفت. هنگام بازگشت مجدد حامد کارگر به صحنه، این هنرمند جوان با تشویق زیاد تماشگران روبرو شد و او در حالی که اشک در چشمانش جاری بود با تعظیم از تماشگران تشکر کرد. همچنین بنا بر خواسته خودش با توجه به قولی که به مردم و تماشاگران داده بود درخواست تحمل وزن بالای ۵۰۰ کیلو گرم را کرد که این موضوع ابتدا به دلیل نگرانی در خصوصی سلامتی وی با مخالفت داوران و مادر وی صورت گرفت اما با اصرار زیاد موفق شد تا اجازه را کسب کند. وی با تحمل وزن ۵۱۰ کیلو گرم وزمان ۹ ثانیه کار خود را پایان داد و توانست این موفقیت را به نام خودش ثبت کند. گفتنی است در این مراسم دکتر پارساییان مدیرعامل هلال احمر استان یزد و جمعی از خبرنگاران برای تهیه گزارش در سالن حضور داشتند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رئيس مرکز مديريت بيماريهاي غيرواگير وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي

 لینک
رئيس مرکز مديريت بيماريهاي غيرواگير وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي

رئيس مرکز مديريت بيماريهاي غيرواگير وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي در نشست دست اندرکاران مقابله با دیابت استان گفت: يزد همچنان رکورد دار شیوع ابتلا به بيماري ديابت در کشور است.
مهدوی افزود: ميانگين قند خون در افراد بالاي 20 سال در کشور 100 و در استان يزد 104 است.تولد نوزاد یزدی با وزن پنج کیلو و ۸۳۵گرم

فوق تخصص نوزادان در یزد گفت:

به روش سزارین متولد شده که چهارمین فرزند خانواده به شمار میرود.
دکتر نوری شادکام افزود:

علت سنگین وزن بودن این کودک ارثی است.
وی گفت:

رکورددار قبلی سنگین وزن ترین کودک، نوزادی از شهرستان سرایان بوده که وزن آن پنج کیلو و ۸۰۰گرم بوده است.
دکتر نوری شادکام اشاره کرد: در بدو تولد این نوزاد به دلیل تنفس تند در بخش نوزادان بستری شد که در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و حال مادر و فرزند مساعد است.
یزد رکورد دار جام باشگاه‌های کتابخوانی
یزد رکورد دار جام باشگاه‌های کتابخوانی
مسئول برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب یزد، استان یزد را رکورد دار جام باشگاه‌های کتابخوانی معرفی کرد.

به گزارش یزدی نیوزسلمان برقی در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب یزد در جمع خبرنگاران ستاد خبری نمایشگاه با بیان اینکه تاکنون ۲۴ برنامه جنبی در نمایشگاه کتاب یزد اجرا شده است، اظهار کرد: هر صبح در نمایشگاه یک برنامه و هر عصر سه برنامه جنبی برگزار شده و چهار برنامه جنبی دیگر نیز در آخرین روز برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سه رویداد مهم با هدف ترویج کتابخوانی در قالب برنامه‌های جنبی نمایشگاه برگزار شد که از جمله آنها می‌توان به برگزاری اختتامیه جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب اشاره کرد که این برنامه همزمان با پنجمین دوره در سطح کشوری برگزار شد و در آن روستای گردکوه مهریز به عنوان برگزیده برگزیدگان انتخاب شد.

برقی همچنین از برگزاری اختتامیه نخستین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی استان یزد در قالب برنامه‌های جنبی خبر داد و افزود: ۱۲ نفر در بخش‌های مختلف مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی یادآور شد: سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان نیز با حضور سید آبادی نویسنده کودک و نوجوان برگزار شد.

برقی در مورد باشگاه‌های کتابخوانی نیز عنوان کرد: هزار و ۸۳۳ باشگاه با عضویت ۲۰ هزار کودک و نوجوان در سطح استان یزد فعال و در سامانه جام باشگاه‌ها ثبت شدند که این آمار در کشور رکورد دار است.
ركورد دار اهداي خون يزد در روز 9 مرداد با اهداي خون خود گفت:من فرزند انتقال خون هستم

به گزارش روابط عمومي انتقال خون يزد: همزمان با سالروز تأسيس انتقال خون ايران و روز ملي اهداي خون، يك اهداكننده مستمر يزدي كه بيش از 138 بار اهداي خون داشته است با اهداي خون خود اظهار داشت: من فرزند انتقال خون هستم. محمد کهنمویی اهداکننده مستمر یزدی حین اهدای خون، احساس رضایت، شادابی، سبکی و تازگی را از مواری عنوان کرد که پس از اهدای خون احساس می کند. وی گفت: بنده در سال 47 در سانحه تصادف دچار خونريزي شدم که اهدای خون یک شهروند باعث شد به زندگیم ادامه بدهم. وی با اشاره به این مطلب که هر سه ماه یک بار به عنوان یک اهداکننده مستمر یزدی مبادرت به اهدای خون مینمایم ادامه داد: پس از آن روز که به وسیله خون اهدایی به زندگی برگشتم تصمیم به اهدای خون گرفتم چرا که لمس کردم اهدای خون مساوی با اهدای زندگی است. کهنمویی ضمن تاکید بر افزایش فرهنگ سازی اهداخون در بین افراد جامعه، از اصحاب رسانه خواستار اطلاع رسانی در خصوص اهدای خون و فواید آن برای سلامتی شد. وی همچنین با اشاره به اينكه افراد خون بدهند تا خود و دیگران سالم بمانند اظهارکرد: خدا را شکر در این سالها مشکلی جمسمانی برایم پیش نیامده است. این اهداکننده مستمر به مناسبت روز نهم مرداد با اهداي گل و هداياي از پرسنل انتقال خون يزد تشكر و قدرداني نمود.
احسان شوق الشعرا ادامه داد: با وجود اینکه تایم نمایش فیلم نزدیک به 3ساعت هست اما مردم تا پایان فیلم، را دنبال می کنند و در حین پخش فیلم هیچ کس سالن را ترک نمی کند چون این فیلم از جذابیت بسیاری برخوردار است.

وی در ادامه به خصوصیت این فیلم اشاره کرد و افزود: فیلم محمد رسول الله از سمعی و بصری خوبی استفاده کرده و بهره بردن از صدای دالبی و تصویر برداری بسیار زیبا توانسته مخاطبین بسیاری را در سراسر کشور به سوی خود جذب کند.

مدیر سینما تک استان خاطر نشان کرد: جذابیت این فیلم جایی بیشتر نمود پیدا می کند که سانس این ساعت 12شب را نیز داشتیم و مردم تا ساعت 3یا 4صبح به تماشای این فیلم می نشینند و نکته جالب در مورد این فیلم این بوده که تا کنون که 10روز از اکران فیلم محمد رسول الله در استان می گذرد فردی به تنهایی3 بار این فیلم را تماشا کرده که این خود نشان از کیفیت بالای این فیلم و تلاش دست اندر کاران فیلم است.طی 24 ساعت گذشته شاهد بارش‌های پاییزی بسیار خوبی در اکثر استان‌های کشور به ویژه نواحی غربی و مرکزی بودیم.

بر اساس جدول میزان بارش‌های 24 ساعت گذشته، کرمانشاه با بارش 35 میلیمتری و ایلام با 26 میلیمتر بارش، رکورددار بیشترین میزان بارش در سطح کشورمان بوده‌اند و در این میان، تهران نیز با میزان بارش 20 میلیمتر در رتبه چهارم قرار دارد:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
۞امیرمسعود۞
آروم و عادیآروم و عادی
۞امیرمسعود۞

هر چند حال و روز زمین و زمان بد است

هر چند حال و روز زمین و زمان بد است

هر چند حال و روز زمین و زمان بد است
یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است

حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است!


سلام بر تو ای خورشید تابان خراسان که تمام انگورها، مرثیه خوان واپسین لحظات توانَد.

سلام بر تو ای عصمت هشتم! کوچه های توس، هنوز بوی عطرآگین تو را می دهد و آوای غریب ملایک هنوز در طواف حریم کبریایی ات به گوش می رسند.

ای امام الرئوف!
همراه با کبوتران حرمت، محزون و گریان دل را به دور بارگاه تو پر مى دهیم تا با زمزمه ملائک همراه شویم.


یوم شهادت امام رضا (ع) تسلیت باد

مشاهده همه ی 2 نظر
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

همه رکوردهای جهانی پیاده‌روی اربعین! راست گفته‌اند که

 لینک
همه رکوردهای جهانی پیاده‌روی اربعین! راست گفته‌اند که

همه رکوردهای جهانی پیاده‌روی اربعین!

راست گفته‌اند که عشق عجایب دارد. همین سال‌ها که اربعین حسین (ع) تجلی‌ها کرده در دنیا، رکوردها هم شکسته در جهان؛ حیرت‌ها برانگیخته و قدرت معنوی شیعه را به رخ دنیای دورافتاده از معنا کشیده است. عشق حسین (ع) عظیم است.
همه رکوردهای جهانی پیاده‌روی اربعین!

مجله فارس پلاس؛ امین رحیمی: رکوردهای اربعینی زیادند و همگی حیرت‌انگیز؛ شورهای درون، شگفتی‌ها آفریده در بیرون. از سال ۹۴ جمعیت زائران اربعین با وجود تهدیدهای امنیتی آن‌قدر بالا رفت که جهانیان به فکر مقایسه ابعاد متنوع این گردهمایی بهت‌آور با رکوردهای جهانی افتادند؛ اول‌از همه معلوم شد پیاده‌روی اربعین از نظر جمعیت رکورد زده و عنوان شلوغ‌ترین گردهمایی سالانه جهان را به دست آورده است. بعد رکوردهای دیگر از راه رسیدند تا اربعین خاص‌ترین و رکورددارترین گردهمایی جهان باشد.

بزرگ‌ترین گردهمایی سالانه جهان

از سال ۹۳ جمعیت زائران به ۲۰ میلیون نزدیک شد و سال ۹۴ جمعیت را ۲۲ میلیون نفر تخمین زدند. هرچند مقامات عراقی اعلام کردند جمعیت زائران اربعین در سال ۹۴ حدود ۲۶ میلیون نفر بوده است. از آن سال نیز مراسم پیاده‌روی اربعین هر بار با جمعیتی بیش از ۲۰ میلیون نفر برگزار می‌شود. تنها مراسم قابل‌مقایسه با اربعین از نظر جمعیت، مراسم «کوم میلا»ی هندی‌هاست که البته هر ۳ سال یک‌بار برگزار می‌شود. پیاده‌روی اربعین زائرانی از بیش از ۷۰ کشور جهان دارد که این هم خودش رکوردی است. جالب اینکه هرسال زائرانی از کشورهای سوئد، دانمارک، آمریکا، انگلستان، اتریش، فنلاند، آرژانتین، کلمبیا، روسیه و استرالیا نیز در پیاده‌روی اربعین حاضرند.طولانی‌ترین راهپیمایی جهان

رکورد طولانی‌ترین راهپیمایی جهان متعلق به مراسم اربعین است. مسیرهای اصلی سفر زائران به کربلا بیش از ۶۴۰ کیلومتر طول دارند و عشق و همت و استقامت اربعینی‌ها به برگزاری طولانی‌ترین راهپیمایی جهان منجر شده است.بزرگ‌ترین مراسم اطعام در دنیا

پیاده‌روی اربعین بزرگ‌ترین مراسم اطعام جهان است. حدود ۷۰۰ میلیون وعده‌غذا شامل صبحانه و ناهار و شام و همچنین میان وعده بین زائران اربعین توزیع می‌شود که بخش عمده آن با هزینه‌های شخصی مردم عراق و روستاییان و کشاورزان مناطق اطراف کربلا و البته داوطلبانی در کشورهای همسایه طبخ می‌شود و به کمک‌های دولتی و بین‌المللی نیازمند نیست. این میزان وعده غذایی رایگان را مقایسه کنید با کمک‌های غذایی که در حوادث بزرگ از سوی نهادهای بین‌المللی فراهم می‌شود. برای مثال پس زلزله مرگبار هائیتی با کمک‌های جهانی و همدلی بین‌المللی درنهایت نیم میلیون وعده غذایی تحویل زلزله‌زدگان شد. ارتش آمریکا هم که به دلایل سیاسی به تکاپو افتاده بود پس از دریافت بودجه‌های کلان دولتی و برنامه‌ریزی‌های فراوان بالاخره توانست طی ۵ ماه حدود ۵ میلیون وعده‌غذا به زلزله‌زدگان برساند.بزرگ‌ترین نماز جماعت جهان

شلوغ‌ترین نماز جماعت جهان در روز اربعین و پیرامون حرم‌های مطهر اباعبدالله (ع) و ابوالفضل العباس (ع) خوانده می‌شود؛ نماز عاشقان اهل‌بیت (ع) شلوغ‌ترین نماز جماعت دنیاست. این نماز با شکوه از صفوف نمازگزاران مسلمان از ۳۰ کشور تشکیل می‌شود و گاهی صفوف آن به کیلومترها آن‌طرف‌تر کشیده می‌شود.بزرگ‌ترین مجمع کار داوطلبانه در دنیا

مسیرهای پیاده‌روی اربعین میزبان بزرگ‌ترین تجمع خدمات داوطلبانه و رایگان در دنیاست. در واقع در پیاده‌روی اربعین بیشترین میزان کار داوطلبانه در یک رویداد اتفاق می‌افتد. بنا به اعلام بیش از ۱۷ هزار موکب و مضیف در مسیرهای پیاده‌روی اربعین برای پذیرایی و اطعام زائران و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و رفاهی بر پا می‌شود.متکثرترین آیین مذهبی جهان

اربعین از نظر تنوع مذهبی شرکت‌کنندگان متکثرترین آیین مذهبی جهان است. شیعیان و سنی‌ها در کنار مسیحی و کلیمی و زرتشتی و بودایی و ایزدی... در این مراسم شرکت می‌کنند.

و یک رکورد دیگر!

اربعین رکوردی متفاوت هم دارد. عظمت این خیزش نوظهور جهانی را چشم خیلی‌ها برنمی‌دارد! و این‌طوری است که به اذعان اغلب کارشناسان رسانه‌ای دنیا مراسم اربعین در بخشی از رسانه‌های جهان به‌ویژه رسانه‌های مشهور غربی به‌وضوح سانسور می‌شود. برخی رسانه‌ها حتی از ارائه خبر زیرنویس برپایی مراسم اربعین در برنامه‌های خبری‌شان دریغ می‌کنند تا پیاده‌روی اربعین از نظر رسانه‌ای سانسور شده‌ترین مراسم جهان هم باشد. البته نگران نباید بود. عظمت اربعین را آنان که باید ببینند، می‌بینند و دشمنان بهتر از هر کسی می‌فهمند که چه خبرهاست در میان شیعیان و چه شورها حسین (ع) برانگیخته در جان ملت‌ها.

در مقابل، ثبت رکوردهای اربعین در مجامع بین‌المللی و از همه مهم‌تر ثبت مراسم پیاده‌روی اربعین به‌عنوان میراث فرهنگی جهانی در یونسکو توسط نهادهای مختلف ازجمله دولت عراق پیگیری می‌شود. عظمت‌های اربعین تازه آشکار شده است و راهی بلند دارد شیعه به‌سوی تجلی حقیقت و استقرار عدالت جهانی.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

قارداش زاده می گوید.من در ۱۱سالگی با ورزش رزمی کونگ فو

قارداش زاده می گوید.من در ۱۱سالگی با ورزش رزمی کونگ فو

قارداش زاده می گوید.من در ۱۱سالگی با ورزش رزمی کونگ فو توااستاد نورالدین مالکی که سرگردنظامی پایگاه شکاری وتوا کار بودنداشنا شدم وکونگ فو توا رو شروع کردم بعداز مدتی که ایشان ازشهرستان رفتن دوباره به خاطرعلاقه شدیدم به کونگ فو با مرحوم استاد پرویز رستملو که خود مربی توا بودن آشنا شدم وادامه دادم تحصیلات: کارشناس تربی بدنی مقام اول امادگی جسمانی نیروهای مسلح کشور سال ۸۲ قهرمان مسابقات آزاد فول کنتاکت وسمی کنتاکت استان وشمالغرب کشورسال۸۶ دارای چهار رکورد جهانی وثبت شده در سایت رکوردهای گینس مربی وداور رسمی فدراسیون ومربی دفاع شخصی نیروهای نظامی وانتظامی مربی کونگ فو تیم استان آ.شرقی عضو استعدادیابی کونگ فو استان ریئس هیت کونگ فو وهنرهای رزمی شهرستان مربی امادگی جسمانی تیم اداره گاز استان وکسب مقام اول کشور در سال ۹۴ اولین رکوردار رزمی ایران ومرد طلایی رکوردهای ملی ایران ازسوی سازمان رکوردهای ملی و مدیر کل اداره ورزش وجوانان سال۹۶ اولین رکورداری که فیلم مستند توسط شبکه مستندسیما کشور تهیه شده وپخش گردید اولین رکوردار رزمی کونگ فو کار جهان ثبت رکورد جهانی شنای تک انگشتی (شنارفتن روی بند انگشت شصت) ۷۴حرکت شنا در ۳۰ ثانیه که قبلا در دست اسطوره رزمی جهان بروسلی بود سال ۹۰ ثبت رکورد جهانی مشت زنی در دمای ۸۵ الی ۹۰ درجه ۳۴۰۰ حرکت مشت در ۱۷دقیقه و۳۰ ثانیه سال۹۳ ثبت سخت ترین و خطرناکترین رکورد جهان وشکست رکورد ویلادیمر ژاژنیسکی اسطوره رکوردهای جهان وگینس اهل کشور روسیه که تا به حال چندین ورزشکار متاسفانه در این رکورد فوت نموده اند تحمل ۱۰۵ درجه حرارت گرما به مدت ۲۰ دقیقه و۴۵ ثانیه میباشد سال ۹۵ ثبت وشکست رکورد جهانی شنارفتن وباوزنه ۶۰ پنتی روی مشت به تعداد ۲۵ حرکت شنادر ۲۸ ثانیه که این رکورد دست یک ورزشکار بین المللی امریکایی به نام ران کوپیرکه دارای چندین رکورد ثبت شده در گینس ودارای مدال المپیک بوده به نام یاد شهید مدافع حرم محسن حججی به ثبت رساندیم سال ۹۶. شکستن رکورد شنای سوئدی فروردین ۱۳۹۸ شنای سوئدی روی مشت با وزنه روی یک پا مرداد ۱۳۹۸ آدرس باشگاه استادیوم تختی در سن ۱۱سالگی با ورزش رزمی کونگ فو توااستاد نورالدین مالکی که سرگردنظامی پایگاه شکاری وتوا کار بودنداشنا شدم وکونگ فو توا رو شروع کردم بعداز مدتی که ایشان ازشهرستان رفتن دوباره به خاطرعلاقه شدیدم به کونگ فو با مرحوم استاد پرویز رستملو که خود مربی توا بودن آشنا شدم وادامه دادم تحصیلات: کارشناس تربی بدنی مقام اول امادگی جسمانی نیروهای مسلح کشور سال ۸۲ قهرمان مسابقات آزاد فول کنتاکت وسمی کنتاکت استان وشمالغرب کشورسال۸۶ دارای چهار رکورد جهانی وثبت شده در سایت رکوردهای گینس مربی وداور رسمی فدراسیون ومربی دفاع شخصی نیروهای نظامی وانتظامی مربی کونگ فو تیم استان آ.شرقی عضو استعدادیابی کونگ فو استان ریئس هیت کونگ فو وهنرهای رزمی شهرستان مربی امادگی جسمانی تیم اداره گاز استان وکسب مقام اول کشور در سال ۹۴ اولین رکوردار رزمی ایران ومرد طلایی رکوردهای ملی ایران ازسوی سازمان رکوردهای ملی و مدیر کل اداره ورزش وجوانان سال۹۶ اولین رکورداری که فیلم مستند توسط شبکه مستندسیما کشور تهیه شده وپخش گردید اولین رکوردار رزمی کونگ فو کار جهان ثبت رکورد جهانی شنای تک انگشتی (شنارفتن روی بند انگشت شصت) ۷۴حرکت شنا در ۳۰ ثانیه که قبلا در دست اسطوره رزمی جهان بروسلی بود سال ۹۰ ثبت رکورد جهانی مشت زنی در دمای ۸۵ الی ۹۰ درجه ۳۴۰۰ حرکت مشت در ۱۷دقیقه و۳۰ ثانیه سال۹۳ ثبت سخت ترین و خطرناکترین رکورد جهان وشکست رکورد ویلادیمر ژاژنیسکی اسطوره رکوردهای جهان وگینس اهل کشور روسیه که تا به حال چندین ورزشکار متاسفانه در این رکورد فوت نموده اند تحمل ۱۰۵ درجه حرارت گرما به مدت ۲۰ دقیقه و۴۵ ثانیه میباشد سال ۹۵ ثبت وشکست رکورد جهانی شنارفتن وباوزنه ۶۰ پنتی روی مشت به تعداد ۲۵ حرکت شنادر ۲۸ ثانیه که این رکورد دست یک ورزشکار بین المللی امریکایی به نام ران کوپیرکه دارای چندین رکورد ثبت شده در گینس ودارای مدال المپیک بوده به نام یاد شهید مدافع حرم محسن حججی به ثبت رساندیم سال ۹۶. شکستن رکورد شنای سوئدی فروردین ۱۳۹۸ شنای سوئدی روی مشت با وزنه روی یک پا مرداد ۱۳۹۸

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رکورد مشترک دایی و فریبا در تیم ملی جام ملت‌های

رکورد مشترک دایی و فریبا در تیم ملی جام ملت‌های

رکورد مشترک دایی و فریبا در تیم ملی
جام ملت‌های آسیا؛
بهتاش فریبا و علی دایی در تاریخ جام ملت‌های آسیا رکوردی مشترک را برای تیم ملی ثبت کرده‌اند.
در تاریخ ۶۳ ساله جام ملت‌های آسیا بازیکنان تیم ملی ایران رکوردهای مختلفی را ثبت کرده‌اند که در یکی از این رکوردها دو مهاجم تاریخ فوتبال کشورمان با یکدیگر سهیم هستند.
بهتاش فریبا در سال ۱۹۸۰ که بازی‌ها در کویت برگزار می‌شود در دیدار با بنگلادش که با پیروزی هفت بر صفر کشورمان به پایان رسید زننده چهار گل مسابقه بود.
علی دایی در سال ۱۹۹۶ که رقابت‌ها به‌ میزبانی امارات رقابت‌ها برگزار شد در مسابقه با کره‌جنوبی که تیم ملی ایران به پیروزی ۶ بر دو دست پیدا کرد زننده چهار گل از ۶ گل تیم ملی بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید