لحظه  بروز رسانی 
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

اقای بابایی کشاورز اهل پارس اباد مغان استان اردبیل موفق شد

 لینک
اقای بابایی کشاورز اهل پارس اباد مغان استان اردبیل موفق شد

اقای بابایی کشاورز اهل پارس اباد مغان استان اردبیل موفق شد با به کارگیری اصول سه گانه کاشت.داشت وبرداشت در کشاورزی بجای برداشت هر هکتار 40 تن درهر هکتار 120 تن گوجه فرنگی مرغوب برداشت کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رکورد فروش صنایع دستی هرمزگان در تعطیلات نوروز شکسته شد

 لینک
رکورد فروش صنایع دستی هرمزگان در تعطیلات نوروز شکسته شد

رکورد فروش صنایع دستی هرمزگان در تعطیلات نوروز شکسته شد.

سرپرست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: از ابتدا تعطیلات نوروزی تا کنون حدود ۵ هزار قطعه انواع صنایع دستی به ارزش بیش از ۸۰ میلیون تومان در استان به فروش رفت که در تمام ادوار تاریخ این استان بی سابقه است.

عباس نوروزی در گفتگو با خبرنگار افزود: این میزان فروش تا کنون ۸۰ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش دارد و رکورد سالهای پیش شکسته شده است.

وی گفت: میزان فروش صنایع دستی استان در نوروز پارسال حدود ۱۵ میلیون تومان و ۲ سال پیش ۱۰ میلیون بود.

سرپرست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: صنایع دستی حصیری، صنایع دریایی، لباس محلی و سفال بیشترین آمار فروش را دارد.

نمایشگاه های صنایع دستی هرمزگان در شهرستانهای بندر عباس، میناب، بستک، سیریک، بندر لنگه، جاسک ، حاجی آباد و جزیره هنگام دایر است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

اردبیل - ایرنا - مدیر موسسه ثبت ركوردهای ملی ایران گفت:

 لینک
اردبیل - ایرنا - مدیر موسسه ثبت ركوردهای ملی ایران گفت:

اردبیل - ایرنا - مدیر موسسه ثبت ركوردهای ملی ایران گفت: پیمان شیری ورزشكار اردبیلی موفق به شكستن ركورد طناب ‌زنی استقامتی كشور با زمان یك دقیقه و 30 ثانیه شد.
به گزارش ایرنا، قاسم‌علی رضایی روز پنجشنبه جمع خبرنگاران افزود: قبل از این ركورد طناب زنی استقامت كشور 11 هزار بود كه ورزشكار اردبیلی توانست این ركورد را به 11 هزار و 450 ارتقا دهد.
وی با بیان اینكه موسسه ثبت ركورد ایران از سال 83 فعالیت خود را در زمینه ثبت ركوردهای ملی و جهانی شروع كرده، اضافه كرد: تاكنون بیش از چهار هزار و 600 ركورد در زمینه‌های مختلف در این موسسه ثبت شده است.
رضایی گفت: در سال های اخیر 500 ركورد فردی ثبت شده كه این تعداد با شیب زیادی در حال افزایش است.
مدیر موسسه ثبت ركوردهای ملی ایران با بیان اینكه استعدادهای زیادی در استان اردبیل برای ثبت ركوردهای ملی و جهانی وجود دارد، افزود: هم اكنون 12 نفر برای ثبت ركورد در نوبت هستند.
وی خواستار حمایت و پشتیبانی بیش از پیش مسئولان و تولیدكنندگان از ورزشكاران و ركورد زنان استان شد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

ترافیک در سال ۱۳۹۹ طور دیگری رکورد زد و آن هم

ترافیک در سال ۱۳۹۹ طور دیگری رکورد زد و آن هم

ترافیک در سال ۱۳۹۹ طور دیگری رکورد زد و آن هم با رکود در تردد بود، امسال گزارش وضعیت ترافیکی جاده‌ها برخلاف دیگر سال‌ها که از ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای منتهی به شمال، ورودی‌ها و خروجی‌های پایتخت و دیگر کلانشهرها حکایت داشت، دائم حول یک خبر تکرار شد که آن هم ترافیک روان در جاده‌های سراسر کشور بود

مشاهده همه ی 1 نظر
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رکورد فروش یک نقاشی 110در نیویورک+تصاویر تابلوی بدون

 لینک
رکورد فروش یک نقاشی 110در نیویورک+تصاویر تابلوی بدون

رکورد فروش یک نقاشی 110در نیویورک+تصاویر

تابلوی بدون نام از «ژان میشل باسکیا» ، هنرمند آمریکایی روز پنجشنبه 18 می 2017 (28 اردیبهشت 1396) با ثبت رکوردی جدید به قیمت ۱۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در نیویورک به فروش رسید.


یزد صدر نشین جدول مشارکت مردمی در انتخابات

محمد محامدی، دبیر ستاد انتخابات استان یزد از مشارکت 93.4 درصدی مردم استان یزد در این دوره از انتخابات خبر داد که یک رکورد در همه انتخابات برگزار شده در این استان محسوب می شود.


اقتصاد آنلاین: خبر آمد خبری در راه است

نتایج اولیه حاکی از پیروزی قاطع ملت ایران است هنوز بصورت رسمی هیچ گونه خبری از شمارش آرا اعلام نشده است. اما اخبار واصله به ایران آنلاین از ستاد انتخابات کشور نشان از پیروزی بزرگی دارد. انتخابات قطعا در دور اول تمام می شود و در بسیاری از شهرهای بزرگ رکوردهای تاریخی شکسته شده است.


لاریجانی از شکسته شدن رکورد مشارکت در انتخابات خبر داد

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور از شکسته شدن رکورد مشارکت مردم در انتخابات خبر داد و گفت:میزان مشارکت در این انتخابات از سال 92 بیشتر بوده است


احتمال تمدید زمان رأی گیری در تهران

معاون سیاسی استاندار تهران گفت: تا ظهر امروز تعداد رأی‌دهندگان در استان تهران به گونه‌ای بود که رکورد مشارکت در سال‌های گذشته در تهران زده شد.


بررسی یک رکورد فروش در سینمای دهه ۹۰ ایران

فیلم «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رویا» که به تازگی روی پرده سینماها رفته است، رکورددار فروش سه روز نخست است. فیلم سامان مقدم توانست در همان روزهای نخست اکران خود به باشگاه میلیاردی‌ها وارد شود.


قیمت جهانی طلا رکورد زد

تنش در عرصه سیاسی آمریکا موجب بالا رفتن قیمت جهانی طلا شده است، روندی که به نظر می‌رسد ادامه یابد.


شاخص بورس رکورد زد

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با رشد ۵۷. ۲۰۷ واحدی به پله ۸۰ هزار و ۱۶۵ واحدی رسید.


انتخابات به برنامه نود کشیده شد/ فردوسی پور: رکورد مشارکت مردم شکسته می شود+ فیلم

موضوع داغ انتخابات برنامه پربیننده نود را تحت الشعاع قرار داد تا آنجا که مجری سرشناس این برنامه نیز به اظهار نظر در باره اتفاق مهم روز 29 اریبهشت پرداخت. عادل فردوسی پور در میانه بحث بر نتایج لیگ فوتبال ایران و آسیا، موضوع انتخابات را پیش کشید و پیش بینی کرد که رکورد حضور شهروندان ایرانی در این دور از رقابت انتخاباتی شکسته شود. واکنش فردوسی پور قابل انتظار بود زیر جامعه ورزشی کشور مثل سایر اقشار ایرانی منتظر نتیجه رقابت دو جناح سیاسی است


"نهنگ‌عنبر 2 " رکوردار فروش در سینماهای اصفهان

در میان اکران دور دوم فیلم‌های نوروزی در سینماهای اصفهان، نهنگ عنبر 2 رکوردار بیشترین فروش در اصفهان شد.

پرش پیرترین چترباز دنیا در سن 101 سالگی +فیلم
پیرترین چترباز دنیا که از لژیونر های سلطنتی برتانیاست روز گذشته با پرش از ارتفاع 15000 فوتی (4572 متری ) در سن 101 سالگی نام خود را در کتاب رکورد گینس به ثبت رساند.


اصفهان رکورددار بیشترین اقامتگاه بوم گردی در ایران

مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری گفت: در کشور ۵۳۶ اقامتگاه بوم گردی وجود دارد که بیشترین تعداد آن‌ها در استان اصفهان واقع شده است.


رکوردداران ازدواج درمیان بازیگران هالیوود کدامند؟! +تصاویر

در این مطلب با رکوردداران ازدواج در میان بازیگران هالیوود آشنا می شوید.


فیلم گشت ارشاد رکورد بی‌سابقه در سینمای ایران ثبت کرد

فیلم گشت 2 به کارگردانی سعید سهیلی توانست با عبور از مرز 18 میلیارد تومان فروش رکوردی فوق‌العاده را برای خود رقم زند.


رکورد تازه بیرانوند در میان گلرهای جهان

دو دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی را می‌توان بهترین گلرهای حال حاضر لیگ شانزدهم دانست، بیرانوند و اخباری در 8 بازی پرسپولیس و تراکتورسازی توانستند بهترین آمار را از خود به‌جا بگذارند.


رکورد خیره کننده برای سهامداران اپل؛

ارزش اپل در وال استریت از ۸۰۰ میلیارد دلار عبور کرد

شرکت اپل نخستین شرکت آمریکایی شد که سرمایه بازارش به بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار رسید.سرمایه بازار اپل بیش از دو سال قبل از ۷۰۰ میلیارد دلار عبور کرده بود.

رکورد پسر 9 ساله اسکیت باز درگینس+فیلم

پسر 9 ساله اسکیت باز هندی با انجام حرکات نمایشی دیدنی بار دیگر نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند.


ثبت رکوردعجیب فروش بلیط کنسرت سیروان خسروی

سیروان خسروی در ادامه کنسرت‌های پر طرفدار خود در تهران، ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ یک اجرای خاطره انگیز دیگر به مخاطبانش هدیه کرد.


طارمی رکورد گلزنی پیوس را پشت سر گذاشت

مهدی طارمی رکوردهای گلزنی را سنگر به سنگر فتح می‌کند.


گزارش میدانی«ایران» از داوری مردم

عیار‌سنجی وعده‌های انتخاباتی در کف خیابان

«شغل»، کلمه‌ای بود که بارها شنیدم. این کلمه اکنون یکی از دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی است.سال گذشته دولت روحانی 700 هزار شغل ایجاد کرد که در جایگاه خود رکورد خوبی است. درست است که تعداد زیادی از جوانان ما بیکار هستند اما بخشی از این رشد بیکاری را باید در دولت گذشته دید. سال‌هایی که نرخ اشتغال به صفر رسید و دولت‌ها کاری انجام ندادند و تنها پول نفت بود که وار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

گواهینامه رکورد ملی تدریس به خاطر ۷۱ سال معلمی

گواهینامه رکورد ملی تدریس به خاطر ۷۱ سال معلمی

گواهینامه رکورد ملی تدریس به خاطر ۷۱ سال معلمی

مراسم نکوداشت استاد حسین وحیدی، رکورددار تدریس ریاضیات در کشور، با دعوت از شاگردان قدیمی و جدید استاد برگزار شد.
مراسم نکوداشت استاد حسین وحیدی، رکورددار تدریس ریاضیات در کشور، با دعوت از شاگردان قدیمی و جدید استاد برگزار شد.
در این مراسم که با تلاش موسسه ثبت رکوردهای ملی انجام شد با اجرای برنامه‌هایی مانند مولودی خوانی، پخش گزیده‌هایی از فیلم و عکس‌های خاطره انگیز از زندگی استاد وحیدی و سخنرانی شاگردانش در باب شاخصه‌های اخلاقی و معنوی از استاد وحیدی قدردانی شد. در این مراسم از تمبر یادبود و گواهینامه رکوردملی این معلم زحمتکش رونمایی شد و پاکت‌هایی یادگاری با تمبر ممهور به مهر اداره پست و امضای زنده و مهر شخصی استاد وحیدی به میهمانان اهدا شد.
استاد حسین وحیدی که در هشتم اسفند ماه سال 13044 در قزوین دیده به جهان گشود، بیش از 71 سال است که به شاگردانش ریاضیات تدریس می‌کند و در طول این دوره با سابقه افتخار تدریس به فرهیختگانی مانند شهید رجایی، دکتر فیاض، دکتر طائب و دکتر اعرابی را داشته است. تقدیرنامه‌های فراوان در سطوح مختلف، نشان از لیاقت‌های حرفه‌ای این استاد فرزانه دارد، به گونه‌ای که تاکنون سه وزیر آموزش و پرورش از ایشان قدردانی کرده‌اند. چاپ ده‌ها جلد کتاب کمک درسی نیز از دستاوردهای عمر پر برکت استاد بوده است.
وی در مراسم نکوداشت خود گفت، نخستین سال‌های تدریسم را با آموزش به کودکان در مقطع اول دبستان شروع کردم و بدون اینکه هیچ آموزشی در این خصوص دیده باشم، در طول یک ماه توانستم خواندن و نوشتن را به طور کامل به بچه‌ها بیاموزم. وقتی از مدیر وقت دبستان خواستم که از کودکان آزمایش بگیرد و پیشرفت آنها را در طول یک ماه بسنجد به من گفت که هنوز خیلی زود است و باید حداقل تا سه ماه صبر کنیم، اما زمانی که اصرار من را دید، از بچه‌ها امتحان گرفت و از پیشرفت آنها تعجب کرد. یک سال شاگردانم اصرار کردند که مقطع دوم دبستان را نیز به آنها تدریس کنم و مدیر دبستان با این درخواست موافقت کردند.
استاد وحیدی ادامه داد، چند سال بعد به تهران مهاجرت کردم و مدرک کارشناسی‌ام را در رشته ریاضیات کسب کردم. از آن سال به بعد تدریس را در رشته ریاضیات ادامه دادم و از آنها خاطرات بسیاری دارم.
حتی برای یک لحظه هم تدریس را رها نکرده‌ام و به خاطر دارم زمانی که به کربلا یا مکه مکرمه سفر کرده بودم به افراد مشتاق تدریس می‌کردم.
استاد وحیدی در 66 سالگی پدر خود را از دست داد اما با حمایت‌های مادرش و تلاش و پشتکار به تحصیلات خود ادامه داد و شغل آموزگاری را که رؤیای آن را از کودکی در سر می‌پروراند به عنوان حرفه همیشگی‌اش انتخاب کرد. وی در این مورد به خبرنگار زندگی گفت ، عشق به آموختن و تدریس کردن از دوران کودکی با من بود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

آگوستینو میوتسو، یک مقام اداره دفاع مدنی ایتالیا خطاب به خبرنگاران

 لینک
آگوستینو میوتسو، یک مقام اداره دفاع مدنی ایتالیا خطاب به خبرنگاران

آگوستینو میوتسو، یک مقام اداره دفاع مدنی ایتالیا خطاب به خبرنگاران در مقر این نهاد در رم گفت: در 24 ساعت اخیر با مرگ 662 تن دیگر از افراد مبتلا به ویروس کرونا، شمار قربانیان این بیماری در ایتالیا به 8165 نفر افزایش یافت.

وی افزود: تعداد بهبود یافتگان با افزایش 999 نفری در مقایسه با آمار دیروز به 10 هزار و 361 نفر رسید. همچنین تاکنون 62 هزار و 13 نفر نیز به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

لازم به ذکر است ویروس کرونا در ایتالیا نخستین بار در تاریخ 21 فوریه سال جاری مشاهده شده و به‌سرعت در حال شیوع است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

وزیر راه و شهرسازی وعده داد در سال 1399 در حوزه

 لینک
وزیر راه و شهرسازی وعده داد در سال 1399 در حوزه

وزیر راه و شهرسازی وعده داد در سال 1399 در حوزه اتوبان‌ها حدود 580 کیلومتر آزادراه جدید به آزادراه‌های کشور افزوده شود.

برنامه برای اضافه شدن 580 کیلومتر آزدراه به آزادراه‌های کشور در طی یک سال را یک رکورد در افزایش آزادراه‌ها در یک و نیم دهه گذشته دانست.

وی همچنین عنوان کرد: حدود 800 کیلومتر بزرگراه نیز در سال 99 به بزرگراه‌های کشور اضافه خواهیم کرد.

اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه، گفت: در برنامه‌ای که به سازمان برنامه و بودجه ارائه کردیم سه محور اصلی و 85 سر فصل را برای جهش تولید تدوین کرده‌ایم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

رکوردرسانه ملی سبد نوروزی رسانه ملی در روزهایی که ویروس

رکوردرسانه ملی سبد نوروزی رسانه ملی در روزهایی که ویروس

رکوردرسانه ملی
سبد نوروزی رسانه ملی در روزهایی که ویروس کرونا مهمان کشورمان شده است، رکورد زد.

طبق آخرین نظرسنجی‌ها شبکه‌های یک، سه و نسیم در نوروز ۹۹ به عنوان پر بیننده‌ترین شبکه‌های سیما اعلام شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی
موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران --رضایی

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش

خانم هاجر ایزدی نجف ابادی موفق به کسب رکورد بازیابی ورویش موی سر درکوتاعترین زمان این رکوردگیری درتاریخ هفدهم 12 نود وهشت توسط کارشناس ونماینده موسسه ثبت رکورد های ملی ایران نظارت وداوری شد وبه ثبت ملی رسید.خانم ایزدی در ادامه به گزارشگر ما گفت من قریب دو الی3 سال قبل وپس از پژوهش وتحقیق فراوان موفق به ابداع طرح یا بهتر است بگویم راهکاری شدم که بدون استفاده از هیچ ماده ای ویا کاشت مو ویا فعالیتهای مشابه دیگر همکاران درمدت زمانی کوتاه موهای سر را که از دست رفته را باز یابی کنم.این روش را به دفعات تمرین --تکرار-- وازمون وخطا کردم .وچون سریعتر -ارزانتر- زیبا تر وماندگار تر ازشیوه های دیگر بود مورد استقبال قرار گرفت.در ادامه با پیشنهاد خانواده وهمکاران جهت ثبت رکورد کوتاهترین زمان برای باز یابی ورویش موی سر ثبت نام کردم وپس از طی دوماه بررسی وارسال مدارک وفیلم وتصویر توسط کارشناسان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران نظارت وداوری شد تا به ثبت ملی رسید.دراینجا از مسولین وداوران موسسه ثبت رکوردهای ملی خصوصا اقای رضایی نهایت تشکر را دارم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید