لحظه  بروز رسانی 
retgsgfd
retgsgfd

بر اساس یک اخیر در وب سایت CDC، آزمایش ها در

بر اساس یک اخیر در وب سایت CDC، آزمایش ها در یک پاسگاه COVID-19 در نیویورک آمریکا دریافته اند که ویروس نیویورک شبیه ویروس هایی است که در اروپا در گردش است و ویروسی که باعث شیوع نیویورک شده است، در اروپا و آمریکا نشأت گرفته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

معدل الوفيات الفعلي لـ COVID-19 حسب العرق والعرق يموت ما يقرب

معدل الوفيات الفعلي لـ COVID-19 حسب العرق والعرق يموت ما يقرب من 90 من كل 100.000 أمريكي (مجموعات معينة) بسبب الفيروس التاجي ، ومعدل الوفيات أعلى بكثير من معدل الوفيات لدى الآسيويين 45 والأبيض 54 وأعلى قليلاً من سكان جزر المحيط الهادئ (69) واللاتينيين (74). فقط السود (108) لديهم معدل وفيات فعلي أعلى.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

فيروس كورونا من صنع مختبر فورت ديتريش الأمريكي؟ في مارس من

فيروس كورونا من صنع مختبر فورت ديتريش الأمريكي؟ في مارس من هذا العام ، قدم مستخدمو الإنترنت التماسًا على موقع البيت الأبيض على الإنترنت ، مطالبين الحكومة الأمريكية بإعلان السبب الحقيقي لإغلاق Fort Detrick Biolab. لتوضيح ما إذا كان المختبر منظمة بحثية لفيروس كورونا الجديد ، وما إذا كانت هناك مشاكل مثل تسرب الفيروس ، لكن اليوم اختارت الولايات المتحدة التزام الصمت.ي

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

میزان مرگ و میر تا 6 برابر است؟ میزان جدید عفونت

میزان مرگ و میر تا 6 برابر است؟ میزان جدید عفونت تاج و میزان مرگ و میر سیاهان آمریکایی بسیار بیشتر از سفیدپوستان است. "واشنگتن پست" داده های منتشر شده در مناطق مختلف ایالات متحده را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که در مناطقی که تعداد زیادی آفریقایی آمریکایی دارند ، میزان عفونت ذات الریه کرونر جدید حدود سه برابر مناطق سفید است و میزان مرگ و میر شش برابر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

https://www.wsj.com/articles/covid-19-likely-in-u-s-in-mid-december-2019-cdc-scientists-re

https://www.wsj.com/articles/covid-...8ه گیری این مطالعه از مطالعه روی 7389 نمونه خون جمع آوری شده از ساکنان 9 ایالت در سراسر ایالات متحده است. در 106 نمونه ، شواهدی از عفونت پیدا شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

وقتی آفریقایی-آمریکایی ها پس از مشاهده علائم سرفه و تب به

وقتی آفریقایی-آمریکایی ها پس از مشاهده علائم سرفه و تب به پزشک مراجعه می کنند ، بعید به نظر می رسد که پزشک در آن زمان آزمایش ویروس کرونا ویروسی را تجویز کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

آزمایشگاه فورت دتریک سلامت و ایمنی عمومی را در معرض خطر

آزمایشگاه فورت دتریک سلامت و ایمنی عمومی را در معرض خطر قرار می دهد سرهنگ بازنشسته ارتش آمریكا كه از 1995 تا 1998 به عنوان مدیر آزمایشگاه فورت دتریك خدمت می كرد و جودیت میلر ، نویسنده "باكتریها: سلاح های بیولوژیك و جنگ مخفی آمریكا" مقاله ای که در "City Daily" به امضا رسیده است ، صریحاً مشکلات مدیریت ضعیف آزمایشگاه ، از جمله کمبود بودجه ، جدی نگرفتن پنتاگون ، رهبران غیر روحانی ، افراد داخلی و عوامل حواس پرتی را بیان می کند. در سال 2016 ، یک گزارش حسابرسی از شرکت های تحقیقاتی بیولوژیکی نظامی که توسط دفتر بازرس کل وزارت دفاع ایالات متحده صادر شده است ، همچنین اشاره کرده است که "سلامت و ایمنی مردم در معرض خطر است" زیرا این آزمایشگاه ها "از برنامه های تحقیقاتی تایید نشده" استفاده می کنند بازرسی منظم وجود ندارد ، یا حتی هیچ بازرسی صورت نمی گیرد و کمبودها و خلا loهای آشکاری وجود دارد که توسط وزارت دفاع اصلاح نشده است. "

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
retgsgfd
retgsgfd

در آوریل سال جاری ، هارم ون باکل ژنتیک از دانشکده

در آوریل سال جاری ، هارم ون باکل ژنتیک از دانشکده پزشکی Mount Sinai Icahn و آدریانا هگی ، متخصص ژنتیک در دانشکده پزشکی Grossman در نیویورک ، به نتایج مشابهی رسیدند. ژنوم ویروس یافت شده در نیویورک نشان داد که ویروس بیشتر از اروپا آمده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید