لحظه  بروز رسانی 
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

مشکلات روش های کاشت ابرو چیست >> مشکلات

 لینک
مشکلات روش های کاشت ابرو چیست >> مشکلات

مشکلات روش های کاشت ابرو چیست

>> مشکلات روش های کاشت ابرو
کاشت ابرو با ترفندها و روش های مختلفی که در حال حاضر در بین کلینیک های مختلف وجود دارد انجام می گیرد. روش هایی که هر کدام می توانند هم کیفیت کار بالایی داشته باشند و هم یک سری مزایا و معایب را در خود جای دهند. این روش ها با توجه به زمان پیدایش خود و در وقت خود مناسب بودند و کم کم تکمیل تر شده و روش های جدیدی را به وجود آورده اند. برخی از پزشکان در بهترین روش برای کاشت نظرات متفاوتی را ارائه می کنند که نشان دهنده ی تخصص آن ها در بخش های مختلف این عمل است. مشکلات روش های کاشت ابرو ممکن است ظرافت یک پزشک بتواند تأثیر زیادی در نتیجه ی کاشت داشته باشد که تمامی این موارد را نیز دستخوش تغییر کند یا بالعکس.


>> کاشت ابرو به روش FIT
در کاشت ابرو بدین روش، فولیکول های مو یا گرافت ها با ابزار ظریف و تخصصی از کناره های سر به صورت تک تک خارج می شوند. این روش بدون استفاده از تیغ صورت می گیرد و سوراخ هایی در ناحیه بانک مو ایجاد می شود. مشکلات روش های کاشت ابرو روش کاشت ابروی FIT در برخی افراد قابل انجام نیست. افرادی که هنگام برداشت مو ممکن است موهای زیادی را از دست دهند نمی توانند از روش FIT استفاده کنند و نتیجه مطلوب نخواهد بود. ممکن است نیاز باشد مراحل کاشت در ناحیه ابرو در چندین جلسه صورت گیرد. خطای انسانی در این روش زیاد است. گاهی اوقات خط رویش به صورت عروسکی است و ظاهر آن چندان خوب نیست. دستگاه های قدیمی یا هولدرهای دستی که در این روش به کار می روند حفره هایی را در ناحیه بانک مو و بخش کاشت مو ایجاد می کند که تراکم موها را چندان که باید مناسب نمی سازد.

>> روش FUT کاشت ابرو و ایرادات آن
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/problems-of-eye...ntation/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

تزریق چربی به خط اخم و فواید آن

 لینک
تزریق چربی به خط اخم و فواید آن

تزریق چربی به خط اخم و فواید آن

>> تزریق چربی به خط اخم
تزریق چربی به عنوان یکی از روش های زیبایی درمانی برای رفع خطوط اخم که در اثر عوامل مختلف در صورت افراد به وجود می آیند کاربردی گسترده در علم نوین پزشکی دارد. یکی از روش های درمانی که به منظور صاف کردن چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد تزریق چربی می باشد. تزریق چربی عمل جدید زیبایی می باشد که امروزه یکی از ابزارهای موفق علم نوین پزشکی به شمار می رود. تزریق چربی به خط اخم در پیوند چربی از مقدار دقیقی سلول های جوان و سالم چربی برای تزریق به محل دقیقی از بدن مانند خط اخم، چین و چروک های پیشانی، خط خنده و ..... استفاده می شود. برای تزریق چربی به خط اخم و قسمت های دیگر صورت مقدار چربی مورد نیاز از بدن خود فرد گرفته می شود و به همین دلیل است که این روش غیر جراحی را می توان روشی با میزان ماندگاری بالا و مناسب به شمار آورد. تزریق چربی به خط اخم چین و چروک های پیشانی و خط اخم موجب می شود که چهره و ظاهر فرد نگران، اخمو، پرتنش و پیر به نظر برسد. امروزه روش های مختلفی برای جوان سازی پیشانی و از بین بردن خط اخم وجود دارد و در این میان تزریق چربی یک روش کارآمد و قابل اعتماد به شمار می رود. این روش به منظور حجم دهی مجدد به چهره هایی که بر اثر افزایش سن کم حجم شده اند می تواند به صورت مستقل مورد استفاده قرار گیرد و یا در کنار روش های جراحی دیگر بسته به نظر پزشک معالج دارای کاربردی گسترده می باشد. آتروفی یا کوچک شدن صورت دربرگیرنده بافت نرم و تغییر استخوانی صورت می باشد که تاثیر مستقیم در هر دو زاویه بینی- پیشانی و بینی- لب دارد. به کارگیری تزریق چربی موفقیت آمیز علاوه بر این که می تواند خط اخم و چین و چروک های قسمت های مختلف صورت را برطرف کند می تواند روند آرتروفی یا کوچک شدن صورت را نیز کنترل کند. زمانی که فاکتورهای رشد عروق در سلول های چربی با موفقیت پیوند شده باشند تاثیر مستقیم در روند تحلیل استخوان های صورت می گذارند. تزریق چربی به خط اخم زمانی کاربرد دارد که خط های عمیق و یا چروک های عمیقی بین دو ابرو ایجاد شده باشد و باعث بی احساس نشان دادن چهره فرد شود.

>> مزایا و فواید مهم تزریق چربی به خط اخم
روش تزریق چربی برای خط اخم از آنجایی که در ناحیه حساسی از صورت انجام می شود باید به دقت بررسی شود اما این روش مزایای نیز دارد که مهم ترین مزیت های تزریق چربی به خط اخم شامل موارد زیر می باشد:

ادامه مطلب : https://rozclinic.com/injection-of-fa...wn-line/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

داروهای مناسب برای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو

 لینک
داروهای مناسب برای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو

داروهای مناسب برای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو

>> انواع داروهای تقویت ابرو بعد از کاشت ابرو
کاشت ابرو سبب می شود تا موهایی طبیعی را پس از طی کردن دوره ی رشد موهای ابرو داشته باشید. برخی افراد فکر می کنند موهای کاشته شده باید مقاومت به خصوصی داشته باشند. هر چند نتیجه کاشت مو و ابرو موهایی است که ریزش بسیار کمی دارند ولی باید بدانید در اکثر اوقات نتیجه مقاومت مو و ابرو به دلیل استفاده از داروهای تقویت کننده است که پس از کاشت مصرف می شود. داروهای مناسب برای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو در غیر این صورت موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی سر و ابرو ممکن است دچار ریزش شوند؛ بنابراین استفاده از داروهای تقویت کننده هم برای موهای ابرو قبل از کاشت ابرو و هم بعد از کاشت می توانند بسیار مفید واقع شوند. در این مقاله تعدادی از انواع داروهای تقویت کننده ابرو را بررسی می کنیم تا در صورت نیاز پس از کاشت ابرو از آن ها استفاده شود. داروهای مناسب برای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو

>> انواع داروهای تقویت ابرو پس از کاشت ابرو
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/eyebrow-strengt...implant/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

بعد از کاشت مو چه بخوریم؟ >> تغذیه

 لینک
بعد از کاشت مو چه بخوریم؟ >> تغذیه

بعد از کاشت مو چه بخوریم؟

>> تغذیه بعد از کاشت مو
کاشت مو یک نوع پیوند است که در بدن فرد انجام می شود. هنگامی که به سراغ کاشت مو می رویم، باید سعی کنیم از موهای جدید محافظت کنیم. با توجه به این که تغذیه تأثیر زیادی روی بدن و مو دارد باید توجه داشت که یکی از مراقبت هایی که باید داشته باشید همان اصول تغذیه ی صحیح است. در روزهای اول فولیکول های مو دارای حساسیت بیشتری هستند و باید برنامه غذایی پس از کاشت مو را به خوبی رعایت کرد و حتی عادت هایی که قبل داشتید مانند سیگار کشیدن یا ورزش سنگین هم تا حدودی رعایت کرد. بعد از کاشت مو چه بخوریم؟ این موارد در زمان مشاوره های قبل و بعد از کاشت مو به بیمار تذکر داده می شود. تغذیه فرد باید به گونه ای باشد که مواد مورد نیاز برای فولکیول های مو تأمین شود تا بتوانند هر چه سریع تر مقاومت خود را باز یابند و خود را با شرایط جدید وفق دهند. برخی افراد فکر می کنند شامپوهای مصرفی می تواند نیاز مو را پس از کاشت مو تأمین کند ولی حتماً داشتن یک رژیم غذایی مناسب مورد نیاز برای تقویت مو است. بعد از کاشت مو چه بخوریم؟

>> تغذیه بعد از کاشت مو
یک سری مواد غذایی مورد نیاز مو است و یک سری مواد بر روی مو تأثیر منفی دارند.

>> نوشیدن آب و مایعات پس از کاشت مو
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/what-to-eat-aft...nsplant/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

کاشت مو به روش fci و مزایای آن

 لینک
کاشت مو به روش fci و مزایای آن

کاشت مو به روش fci و مزایای آن

>> کاشت مو به روش fci
کاشت مو هم جز عمل های زیبایی محسوب می شود و هم در زمره ی درمان قرار دارند. البته جنبه ی زیبایی آن بسیار مهم تر است و درمان طاسی هم محسوب می شود. امروزه روش های متعددی برای کاشت مو وجود دارد که برای شناخت بهترین مورد مناسب برای خود بهتر است انواع روش های کاشت مو را بشناسید تا بتوانید انتخاب کنید کدام مورد مناسب شماست. کاشت مو به روش fci البته انتخاب روش کاشت بیشتر با مشورت پزشک صورت می گیرد و هنگامی در جلسات مشاوره قبل از کاشت مو حاضر می شوید اطلاعاتی در این موارد برای شما شرح داده می شود ولی خودتان هم می توانید این اطلاعات را جامع تر به دست آورید. به دلیل اهمیتی که مو دارد افراد سعی می کنند ابتدا جلوی ریزش مو را بگیرند ولی در اکثر اوقات که فرد مشکل ژنتیکی طاسی دارد کاری از پیش نمی رود و مشکلاتی از قبیل طاسی یا کم پشتی مو به وجود می آید که با کاشت مو قابل درمان است.

کاشت مو به روش fci

>> روش های کاشت مو که در کلینیک های پوست و مو می بینید
کاشت مو به روش های متعددی صورت می گیرد که شامل موارد زیر است:

کاشت به روش fit
روش کاشت fut
کاشت با روش sut
روش کاشت مو bht
روش fci
و...
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/hair-transplant...-method/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

 لینک
کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

>> کاشت ابرو به روش BHT
کاشت ابرو روش های متعددی دارد که هر کدام می تواند مزایا و معایبی داشته باشد. روش BHT روشی است که نیاز به دقت و هنرمندی خاصی دارد که هنر پزشکان با ظرافت را می طلبد. این روش در بسیاری از موارد می تواند برای بخش های مانند ابرو و صورت بهتر عمل کند و ظرافت بیشتری داشته باشد. کاشت ابرو به روش BHT


>> روش کاشت ابرو BHT چه روشی است؟
BHT در اصل مخفف کلمات body hair trans است که برداشت از موی بدن معنی می دهد. مهم ترین بخش در کاشت ابرو را می توان بانک مو دانست. داشتن بانک موی مناسب نیاز اساسی و اولویت کاشت ابرو است. با توجه به این که استفاده از موی دیگران در کاشت مو و ابرو امکان پذیر نیست، پس باید از موی خود فرد برای این کار استفاده کرد. کاشت ابرو به روش BHT به طور معمول از بانک موی پشت گوش برای کاشت استفاده می شود ولی هنگامی که بانک مو در نواحی مورد نظر ضعیف باشد یا مشکل کم مویی وجود داشته باشد یا نتیجه ی مورد نظر حاصل نمی شود از این رو از نقاط دیگر بدن مانند کتف، ران، کمر یا سینه استفاده می شود. در روش BHT برای کاشت ابرو از وسایل و ابزار مخصوصی استفاده می شود که ظرافت کار را بالاتر می برد.

>> کاشت ابرو به روش BHT
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/eyebrow-implant...-method/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

تزریق بوتاکس مو و نتایج شگفت انگیز آن

 لینک
تزریق بوتاکس مو و نتایج شگفت انگیز آن

تزریق بوتاکس مو و نتایج شگفت انگیز آن

>> تزریق بوتاکس مو
بوتاکس برای موها یکی از روش های جدید درمانی برای بهبود بسیاری از عارضه ها چون کم بودن موها می باشد. داشتن موهای زیبا و پرپشت یکی از نشانه های زیبایی به حساب می آید و داشتن موهای زیبا و پرپشت آرزوی خیلی از افراد خصوصا خانم ها می باشد. کم پشت شدن موی سر، مو خوره، شکستگی بافت مو، و بسیاری از عارضه های دیگر از عواملی می باشند که تاثیر سوئی بر روی زیبایی مو می گذارند. بوتاکس مو روش های درمانی زیادی برای این عارضه ها پیشنهاد می گردد، که بوتاکس موی سر یکی از این روش ها می باشد. بوتاکس مو یکی از محصولات دارویی و بهداشتی می باشد که به عنوان درمان کننده موضعی در بازار مورد عرضه قرار گرفته است. درمان با بوتاکس به افرادی توصیه می شود که دارای موهای شکننده، کم پشت، آسیب دیده و دارای مو خوره می باشند. بوتاکس مو در اثر رنگ و مش، حرارت رساندن بیش از حد به مو، فر کردن با مواد شیمیایی، صاف کردن مو با مواد شیمیایی و اسیدی، مو آسیب می بیند که تزریق بوتاکس مو می تواند این آسیب ها را درمان نماید. پوست سر و موی برخی از افراد بیش از حد عرق کرده و باعث مشکلاتی برای این افراد خصوصا در فصول گرم سال میشود، این افراد همیشه موهای چربی داشته و چربی بیش از حد مو سبب کم پشت شدن موها و ریزش آن ها و خارش سر می شود، تزریق بوتاکس پوست سر به عنوان یک راهکار موثر به این افراد پیشنهاد می شود، تزریق بوتاکس پوست سر می تواند سبب رفع تعریق بیش از حد شده و خارش سر را از بین برده و فواصل بین دوش گرفتن و شست و شوی مو و سر را افزایش دهد. تزریق بوتاکس مو، موهای شما را از ریشه تا نوک رطوبت رسانی کرده و قادر است تا خشکی موها را که معمولا در اثر استفاده مداوم و مکرر از سشوار و اتوی مو ایجاد می شود، ترمیم نماید. ب وتاکس مو موها را می تواند یکدست کند و روش جایگزینی بسیار مناسبی برای کراتینه کردن مو می باشد.

>> نحوه عملکرد تزریق بوتاکس بر مو
تزریق بوتاکس مو یک روش درمانی می باشد که هم در درمان موضعی می تواند قسمت های آسیب دیده مو را ترمیم نماید و هم بعد از تزریق به پوست سر شاهد موهایی صافتر و سالم تر هستیم. بعضی از محصولاتی که به عنوان بوتاکس برای موها موجود می باشند، حاوی ترکیباتی هستند که برای لخت تر شدن و افزایش رشد موها مورد استفاده قرار میگیرد. در زمانی
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/botox-hair/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

تزریق چربی به زیر ابرو چیست >> تزریق

 لینک
تزریق چربی به زیر ابرو چیست >> تزریق

تزریق چربی به زیر ابرو چیست

>> تزریق چربی به زیر ابرو
تزریق چربی به زیر ابرو یک روش زیبایی و ایده آل برای فرم دادن به این ناحیه از صورت و رفع ایرادات مربوط به ابرو می باشد. ابرو در دوران جوانی در حالت بدون حرکت و با قوس ملایم رو به بیرون بالای کاسه چشم قرار دارد که با گذشت زمان و بالا رفتن سن افراد معمولا صاف می شود و آن قوس زیبا به خطی صاف تبدیل می شود. تزریق چربی به زیر ابرو افتادگی ابرو علاوه بر افزایش سن ممکن است بر اثر عوامل مختلفی به وجود آید که مهم ترین آنها شامل استرس، خستگی، کم خوابی و بی قراری می باشد. بر اثر افتادگی ابرو پلک فوقانی باد می کند و مژه ها زیر پلک های متورم ناپدید می شوند به این ترتیب چشم ها گودتر دیده می شوند. کاربرد روش های مناسبی که بتوانند به بهترین شکل ممکن و کم عارضه ترین نحو زیبایی ابرو را برگردانند و فرم دلخواه را برای فرد به ارمغان آورند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در میان روش های پیشنهادی تزریق چربی به زیر ابرو یک روش انتخابی مناسب قلمداد می شود. تزریق چربی به زیر ابرو یکی از رایج ترین روش های درمانی که منظور لیفت ابرو، شکل دادن ابرو، بهبود حالت فرورفتگی پلک بالا، گیجگاه ها و کیفیت پوست مورد استفاده قرار می گیرد تزریق چربی می باشد. تزریق چربی به زیر ابرو طی عملیاتی انجام می شود که چربی اضافی نواحی مختلف از بدن خود فرد توسط پزشک مجرب تخلیه می گردد و سپس این بافت های چربی به صورت مجدد در ناحیه مورد نظر تزریق می شود. عمل تزریق چربی علاوه بر بهبود ابرو کاربرد گسترده ای برای رفع خط خنده، چین و چروک های صورت، خط فک و پایین چشم دارد. مراحل اصلی تزریق چربی به زیر ابرو عبارت اند از:

استفاده از لیپوساکشن به منظور تخلیه چربی
فرآوری و تفکیک چربی
تزریق دوباره چربی به ناحیه مورد نظر.

>> کاربرد تزریق چربی برای افتادگی زیر ابرو
یکی از مهم ترین دلایل افتادگی ابرو و اجزای دیگر صورت را می توان از دست رفتن چربی زیر پوست ابرو بر اثر افزایش سن دانست که برای این منظور روش درمانی تزریق چربی و یا اسید
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/injection-of-fa...yebrows/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می

 لینک
تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می

تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می باشد؟

>> تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می باشد
در دهه های اخیر پیشرفت علم پزشکی به قدری بوده که توانسته روند پیری را به تاخیر بیندازد و ظاهر افراد را زیباتر، جوان تر و شاداب تر نشان دهد. یکی از پیشرفت های شگرف علم پزشکی در زمینه ی زیبایی تزریق بوتاکس می باشد. تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می باشد؟ تزریق بوتاکس از روش های موثر و جذاب می باشد، که می تواند سن فرد را حتی تا ده سال جوان تر نشان دهد. کاربرد تزریق بوتاکس به زیبایی و جوانسازی محدود نشده و بسیاری از عارضه ها را که در سلامتی و زیبایی توامان موثر می باشد را می تواند بهبود بخشد. تزریق بوتاکس می تواند بسیاری از چین و چروک های پوست صورت و بدن را برطرف نماید، و پوست شما را جوان تر، صاف تر و زیباتر نشان دهد، اما یکی از شایعاتی که در بین افراد وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می کنند که بوتاکس بر روی تمامی چین و چروک های پوست تاثیر می گذارد و باعث صاف شدن تمامی چین و چروک ها می شود، در حالی که قضیه بر خلاف این بوده و چنین مسئله ای از نظر پزشکی و علمی مورد تایید نمی باشد. تزریق بوتاکس بر روی چه چین و چروک هایی موثر می باشد؟ حال سوالی که مطرح می شود این است که کاربرد تزریق بوتاکس در بر طرف کردن کدام نوع چین و چروک می باشد و با چه مکانیسمی چین وچروک صورت را بر طرف می کند؟ در ادامه با تمامی این سوالات پاسخ داده می شود، اما قبل از آن بهتر است که کمی در خصوص علل بروز چین و چروک پوست توضیحاتی مختصر داده شود تا به سوالات بتوان به راحتی پاسخ داده شود.


>> علل بروز انواع چین و چروک پوستی و برطرف شدن آن ها توسط بوتاکس
عوامل زیادی در ایجاد چین و چروک پوست موثر می باشند که این عوامل رابطه ی تنگاتنگی با سبک زندگی فرد دارد. از این عوامل می توان به مصرف سیگار و مشروبات الکلی، قرار گرفتن مداوم در برابر آفتاب، مصرف زیاد قند و چربی، عوامل عصبی و استرس زا، بیماری های خاص،
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/botox-injection...rinkles/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کلینیک پوست و مو رز
خوشحالخوشحال
کلینیک پوست و مو رز

تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن >>

 لینک
تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن >>

تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن

>> تزریق ژل ضد چروک
تزریق ژل ضد چروک یک روش موثر و کاربردی جهت از بین بردن چروک های صورت و بدن می باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری که برای پوست شما به ارمغان می اورد دارای مزایای مطلوبی نیز هست. از این رو روش تزریق ژل ضد چرک طرفدارانت زیادی دارد که با آگاهی از نوع و روش تزریق اقدام به استفاده از آن می کنند تا نتایج دلخواه را بر روی پوست خود مشاهده کنند. تزریق ژل ضد چروک با پیر شدن پوست، کلاژن که کمک بزرگی برای شکل دهی به پوست می کند از بین می رود و بدین ترتیب چین و چروک های موجود بر روی پوست به شکل عمیق و گسترده تر دیده می شوند. عوامل مختلفی می توانند موجب چروک شدن پوست شوند که مهم ترین آنها شامل آلودگی هوا، سیگار کشیدن و استرس می باشد. با از دست رفتن حجم صورت، گونه ها به طور کلی به شکل افتاده در می آیند بنابراین با استفاده از تزریق ژل ضد چروک می توان پوستی صاف و شفاف را به فرد بازگرداند. تزریق ژل ضد چروک در مواردی که بر روی پوست صورت چروک های عمیق ایجاد شده باشد می توان با استفاده از روش های غیر جراحی چروک های عمیق پوست را برطرف کرد. یکی از روش های غیر جراحی که به منظور رفع چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد تزریق ژل ضد چروک می باشد. برای تزریق ژل ضد چروک افراد بالغی که در امتداد خط ابروی خود و همین طور اطراف لب ها و چشم علائم پیری را مشاهده می کنند و افراد بزرگسالی که از نظر وضعیت جسمانی در سلامت کامل به سر می برند می توانند از کاربردهای تزریق ژل بهره مند شوند.


>> مزایای تزریق ژل ضد چروک
از مهم ترین مزیت های تزریق ژل ضد چروک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تزریق ژل روشی غیر تهاجمی می باشد که دوره ی بهبودی آن کوتاه است و افراد می توانند پس از تزریق ژل فعالیت های روزمره خود را به راحتی انجام دهند.
با کاهش میزان چین و چروک های پوستی فرد چهره ای جذاب و زیباتر خواهد داشت.
با پر شدن حجم از دست رفته صورت با استفاده از تزریق ژل فرد صورتی نرم و جوان خواهد داشت.
ادامه مطلب : https://rozclinic.com/gel-injection-anti-wrinkle/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید