.دوستان خوبم به گروه خودتون خوش اومدید.
لابک وباز نشر یادتون نره
مرسی

بروز رسانی 
امین نوروزی
امین نوروزی

سلام دوستان میخوام سایت نشونی یاب که یک سایت جامع در

 لینک

سلام دوستان میخوام سایت نشونی یاب که یک سایت جامع در زمینه آدرس یابی رو به شما معرفی کنم. اگر دنبال آدرس هستید به سایت نشونی یاب سر بزنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fariba
fariba

اتاق فرار فعالیت یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن

 لینک

اتاق فرار فعالیت یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‏ها، نکات و استراتژی‏ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‏ها و معماها را حل می‏کنند. بازیکنان یک محدودیت زمانی مشخص برای یافتن پاسخ معماها و سرنخ‏هایی که در داخل اتاق پنهان شده ‏اند، دارند.
https://tehrooms.ir/

اتاق‏های فرار از بازی‏های ویدئویی "فرار از اتاق" الهام گرفته شده است. بازی‏ها در مکان‏های مختلفی از قبیل سلول‏های زندان، خانه‏ های متروکه، سفینه‏ ها و هر مکان دیگری که سازگار با داستان بازی باشد، بهره می‏گیرند.

تاریخچه اتاق فرار
اولین اتاق فرار در سال 2007 در شهر کیوتو ژاپن راه اندازی شد و به دلیل استقبال بی نظیر از آن طی مدت کوتاهی به 8000 اتاق فرار در سراسر دنیا رسید. اتاق های فرار بر اساس نوع داستان و چگونگی طراحی اتاق برای افراد بین 7 سال تا 70 سال مناسب و دوست داشتنی است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شرکت انبوه سازان ویلا آرمانی
شرکت انبوه سازان ویلا آرمانی

درباره شرکت شرکت انبوه سازان ویلا آرمانی از

درباره شرکت شرکت انبوه سازان ویلا آرمانی از

درباره شرکت

شرکت انبوه سازان ویلا آرمانی از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه ساخت ویلا و معاملات ملکی در استان گیلان ،خطه ساحلی زیباکنار،منطقه آزاد انزلی شروع نمود و پروژه های شهرکی با برند های تجاری ترنج و دهکده ساحلی آرمانی را در کارنامه خود دارد.

آدرس:
گیلان -منطقه آزاد انزلی-کیلومتر 14 جاده زیباکنار-جنب پمپ بنزین باغ محله
شماره تماس:
مهندس عبدی
0911-149-0941
0911-149-2000

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید