.دوستان خوبم به گروه خودتون خوش اومدید.
لابک وباز نشر یادتون نره
مرسی

بروز رسانی 
nikan
nikan

کدام روش مهاجرت به کانادا برای من بهتر است؟

 لینک

کدام روش مهاجرت به کانادا برای من بهتر است؟

من مالک یک بیزینس هستم

در صورتی که صاحب یک کسب و کاری هستید که خودتان آن را مدیریت می کنید، مهاجرت به روش سرمایه گذاری یا خوداشتغالی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. البته شما باید بتوانید دارایی های مالی تان را نشان بدهید که این ارقام در ایالت های مختلف فرق دارد. مثلا در ایالت بریتیش کلمبیا دارایی شما باید حداقل 500 هزار دلار کانادا باشد.

من در کانادا تحصیل یا کار کرده ام

اگر در کانادا تحصیل یا کار کرده اید روش تجربه کانادایی می تواند روش مناسبی برای شما باشد.

من یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دارم

اگر یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دارید که دارای ویژگیهای لازم است حتما به شما کمک زیادی در جهت رسیدن به اهداف مهاجرت به کانادا خواهد داشت. در این راستا حتما می توانیم پیشنهاد شغلی را بررسی کنیم و از طریق بهترین روش ممکن برای شما اقدام کنیم . شما می توانید فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

من دوست یا خویشاوند نزدیک در کانادا دارم.

اگر شما خویشاوند نزدیک در کانادا دارید ممکن است بتوانید اقامت دایم کانادا را از طریق برنامه خویشاوندی بدست آورید. علاوه بر این داشتن یک دوست نزدیک در کانادا می تواند به افزایش امتیاز شما در برنامه استانی کمک کند. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا راتکمیل کنید تا بتوانیم بهترین روش موجود برای مهاجرت به کانادا را پیدا کنیم.

من دارای تحصیلات دانشگاهی هستم

تحصیلات شما در همه برنامه های مهاجرتی از جمله نیروهای متخصص و انتخاب استانی دارای امتیاز است. برای محاسبه امتیازات خود می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید.

من دارای حداقل یک سال تجربه کاری هستم

متقاضیان مهاجرت به کانادا که حداقل یک سال سابقه کار دارند در برنامه های انتخاب استانی و نیروهای متخصص صاحب امتیاز می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مهاجرتی نیکان تماس بگیربد:
شماره های تماس: 22916055 (021)
ادرس وب سایت: http://irancanada.news/
آدرس ایمیل: nikanimmigration@gmail.com
آدرس دفتر تهران موسسه مهاجرتی نیکان : خیابان شریعتی – بعد از میرداماد -کوچه فلسفی- پلاک 1

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seire sepehr
seire sepehr

شهرستان زیبای اردل در دل استان چهارمحال و بختیاری همچون قلبی

شهرستان زیبای اردل در دل استان چهارمحال و بختیاری همچون قلبی

شهرستان زیبای اردل در دل استان چهارمحال و بختیاری همچون قلبی تپنده نبض این استان را دردست خود دارد، مساحت اردل حدود 18 کیلومتر مربع است و جمعیتی بالغ بر 55 هزار نفر در آن زندگی می کنند.

شهر اردل مرکز شهرستان اردل در مسیر جاده ارتباطی استان خوزستان به استان چهارمحال و بختیاری واقع شده و آب و هوای آن معتدل مایل به سرد و خشک است.

ابزارهای سنگی از دوره پارینه سنگی جدید و دوره آغاز نوسنگی، قدیمی ترین آثار شناسایی شده در این شهرستان هستند که قدمت آنها به ده یا یازده هزار سال قبل باز می گردد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امین نوروزی
امین نوروزی

سلام دوستان میخوام سایت نشونی یاب که یک سایت جامع در

 لینک

سلام دوستان میخوام سایت نشونی یاب که یک سایت جامع در زمینه آدرس یابی رو به شما معرفی کنم. اگر دنبال آدرس هستید به سایت نشونی یاب سر بزنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
fariba
fariba

اتاق فرار فعالیت یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن

 لینک

اتاق فرار فعالیت یک بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‏ها، نکات و استراتژی‏ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‏ها و معماها را حل می‏کنند. بازیکنان یک محدودیت زمانی مشخص برای یافتن پاسخ معماها و سرنخ‏هایی که در داخل اتاق پنهان شده ‏اند، دارند.
https://tehrooms.ir/

اتاق‏های فرار از بازی‏های ویدئویی "فرار از اتاق" الهام گرفته شده است. بازی‏ها در مکان‏های مختلفی از قبیل سلول‏های زندان، خانه‏ های متروکه، سفینه‏ ها و هر مکان دیگری که سازگار با داستان بازی باشد، بهره می‏گیرند.

تاریخچه اتاق فرار
اولین اتاق فرار در سال 2007 در شهر کیوتو ژاپن راه اندازی شد و به دلیل استقبال بی نظیر از آن طی مدت کوتاهی به 8000 اتاق فرار در سراسر دنیا رسید. اتاق های فرار بر اساس نوع داستان و چگونگی طراحی اتاق برای افراد بین 7 سال تا 70 سال مناسب و دوست داشتنی است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید