لحظه  بروز رسانی 
lahzeakhar
lahzeakhar

تور لحظه آخری، توری است که در حداقل فاصله زمانی تا

 لینک
تور لحظه آخری، توری است که در حداقل فاصله زمانی تا

تور لحظه آخری، توری است که در حداقل فاصله زمانی تا شروع تور قرار گرفته است، این فاصله زمانی اصولا بین 2 تا 3 روز قبل از به اتمام رسیدن تاریخ ثبت نام تور و اجرای تور می باشد و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت تور، آژانس ها، تور ها را با قیمتی کمتر حدودا چیزی بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به فروش می گذارند.
تور لحظه آخری کشور های خارجی، اکثرا برای مقاصدی است که برای ورود گردشگران ایرانی به خاک آن کشور ویزا نمی خواهند، اما کشور های پر طرفدار دیگری نیز هستند که برای سفر به آن ها باید ویزا گرفت مانند: دبی، تایلند، هند، روسیه و چین و غیره. کشور هایی که ویزا نمی خواهند عبارت اند از، ترکیه، مالزی، سریلانکا، بلاروس، گرجستان و صربستان و غیره. آژانس های مسافرتی معمولا دو روز قبل از تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهای چارتر خود که پر نشده است، می کنند، زیرا که اگر این تور ها تکمیل نشوند، آژانس ها متحمل ضرر می شوند، به همین دلیل در بعی از مواقع قیمت ها را تا 60% نیز کاهش می دهند.
این نکته جالب توجه است که برای اطلاع دادن به متقاضیان نمی توان تور ها را در روزنامه و یا مجله چاپ کرد زیرا زمان چندانی برای این کار نیست و به همین دلیل به صورت پیامک و یا از طریق شبکه های اجتماعی، این کار انجام می گیرد. تور لحظه آخری از نظر خدمات و امکانات هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. طبق قانون هیچ امکانی نباید به دلیل ارزان بودن تور، برای مشتری محدود شده باشد. در سایت لحظه آخر می توانید از به روز ترین و به صرفه ترین تور لحظه آخری مطلع شوید زیرا که سایت لحظه آخر، هر روزه تمام تور های لحظه آخری را توسط کارشناسان تیم لحظه آخر به روز رسانی می کند و شما به راحتی می توانید با بهره بردن از این امکانات سفری بسیار خوش و با قیمتی مناسب را انتخاب کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
lahzeakhar
lahzeakhar

سفر به کشور هند بدون تردید یکی از بهترین و به

 لینک
سفر به کشور هند بدون تردید یکی از بهترین و به

سفر به کشور هند بدون تردید یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین سفر های هر گردشگر تور هند خواهد بود. از زمان های دور نیز روایت است پس از بازدید از این کشور افسانه ای همگان بر این باور بودند که هند کشوری شگفت انگیز است و تا مدت های زیادی از خاطرات سفر خود را به این کشور برای همسایگان و آشنایان خود تعریف می کردند.
کشور هند سرزمینی فوق العاده زیباست که تلفیقی از مدرنیته و سنت در بافت شهری، نوع رفتار و برخورد مردمان، غذا و ... می باشد. پایتخت این کشور دهلی نو نام دارد که جزو ده کشور پهناور دنیا و دومین کشور پرجمعیت جهان به شمار می رود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed nikjoo
خوشحالخوشحال
saeed nikjoo

ما آدم‌ها کم می‌آوریم. گاهی از دوری، گاهی از تنهایی،

ما آدم‌ها کم می‌آوریم. گاهی از دوری، گاهی از تنهایی،

ما آدم‌ها کم می‌آوریم...
گاهی از دوری، گاهی از تنهایی، گاهی از سرگردانی.
یک‌وقت‌هایی بلاتکلیفی گریبانمان را رها نمی‌کند،
یک‌وقت‌هایی تکلیفی که از توانمان خارج است.
یک‌روزهایی فاصله‌ها رنجمان می‌دهد،
یک‌روزهایی همراهان ناهمراه.
کم که می‌آوریم،
بعضی‌هامان پلید می‌شویم، بعضی‌هامان نه،
بعضی‌هامان سنگدل می‌شویم، بعضی‌هامان نه،
بعضی‌هامان بی‌رحم می‌شویم، بعضی‌هامان نه.
کم که می‌آوریم راه‌هایمان جدا می‌شود...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sare
sare

مادربزرگم تعریف میکرد: نمک، سنگ بود. برنجِ چلو

مادربزرگم تعریف میکرد: نمک، سنگ بود. برنجِ چلو

مادربزرگم تعریف میکرد:

نمک، سنگ بود. برنجِ چلو را ساعتی با نمک‌سنگ می‌خواباندیم تا کم‌کم شوری بگیره، غذا را چند ساعتی روی شعله‌ی ملایم چراغ خوراک‌پزی می‌نشاندیم تا جا بیفته، یخ‌کرده و تکیده کنار علاءالدین و والور می‌نشستیم تا جون‌مون آروم گرم بشه، عکسِ یادگاریِ توی دوربین را هفته‌ای، ماهی به انتظار می‌نشستیم تا فیلم به آخر برسه و ظاهر بشه، آهنگِ تازه‌ی آوازه‌خوان را صبر می‌کردیم تا از آب بگذره و کاست بشه و در پخشِ صوت بخونه، قلک داشتیم؛ با سکه‌ها حرف می‌زدیم تا حسابِ اندوخته دست‌مون بیاد، حلیم را باید «حلیم» می‌بودیم تا جمعه‌ی زمستانی فرا برسه و در کام مون بشینه، هر روز سر می‌زدیم به پست‌خانه، به جست و جویِ خط و خبری عاشقانه، مگر که برسه، گوش می‌خوابوندیم به انتظارِ زنگِ تلفنِ محبوب: شبی، نیمه‌شبی، بامدادی، گاهی، بی‌گاهی؛ انتظار معنا داشت. دقایق «سرشار» بود، هر چیز یک صبوری می‌خواست‌، تا پیش بیاد، تازمانش برسه. تا جا بیفته. تاقوام بیاد: غذا، خرید، تفریح، سفر، خاطره، دوستی، رابطه، عشق.

"انتظار" مارا قدردان ساخته بود، حالا فهمیدی چرا این روزها کسی قدردان نیست!؟
آدم خوبه زندگی خودت باش

مشاهده همه ی 9 نظر
lahzeakhar
lahzeakhar

امروزه برای رفاه حال گردشگران تورهای متفاوتی ارائه می شود که

 لینک
امروزه برای رفاه حال گردشگران تورهای متفاوتی ارائه می شود که

امروزه برای رفاه حال گردشگران تورهای متفاوتی ارائه می شود که یکی از این تورها تور لوکس است. تور لوکس، توری غیر معمولی است که با تورهای نرمال متفاوت است. تور لوکس که توری با تشریفات ویژه می باشد برای مسافرانی که قصد سفر ماه عسل دارند بسیار مناسب است. برخی از توریست ها فقط به فکر برنامه ریزی برای سفر هستند اما توریست های با تجربه قبل از برنامه ریزی برای سفر به نکات مهم تری از قبیل قدمت آژانس مسافرتی، نوع پرواز، هتل، تعداد شب های اقامت در هتل، تعداد وعده غذایی و مسائل مهم دیگر توجه می کنند چون انتخاب یک تور که امکانات تام دارد و اکثر هزینه ها را پشتیبانی می کند برای گردشگران به صرفه تر است و توریست ها می توانند برای بازدید مکان های مختلف نهایت استفاده را از زمان خود ببرند و سفر خوبی را تجربه کنند. آژانس های هواپیمایی که مسافران را با عجله از مکانی به مکان دیگر نمی برند این امکان را به گردشگران می دهند که بتوانند مکان های بیشتری را بشناسند و از سفر خود لذت بیشتری ببرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
✅ʍ•Թ°Ր•Վ°Թ•ʍ ✅
خوشحالخوشحال
✅ʍ•Թ°Ր•Վ°Թ•ʍ ✅

تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن در

تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن .

رازها و نیازها
نظرات برای این پست غیر فعال است
. E . SH .Engineer
آروم و عادیآروم و عادی
. E . SH .Engineer

چیزی وسیع و تیره و انبوه چیزی مشوش چون صدای

چیزی وسیع و تیره و انبوه چیزی مشوش چون صدای

چیزی وسیع و تیره و انبوه
چیزی مشوش چون صدای دوردست روز
بر مردمکهای پریشانم
می‌چرخد و می‌گسترد خود را

خـآطـره
مشاهده همه ی 1 نظر