امار و اطلاعات
تعداد پرسش ها : 4165
تعداد پاسخ ها : 101039
تعداد پرسش های شما : 0 ( مشاهده )
تعداد پاسخ های شما : 0 ( مشاهده )
 
طبق بندي پرسش‌ها
 
تـــوجه :
* خواهـشا پرسش های خود را در طبقه بندی مورد نظر ارسال نمائید در غیر اینصورت پرسش شما بدون هیچ تذکری از سوی مدیران حذف خواهد شد و در بخش پرسش و پاسخ مسدود خواهید شد.
* از ارسال پرسش های حاوی تبلیغات ، تصاویر و متون خلاف قوانین سایت خودداری کنید.
* ارسالی هایی که هیچگونه جنبه ی پرسشی ندارند از این بخش بدون اطلاع کاربر ، حذف خواهند شد
چرا پرسش‌ها را بازنشر كنيم ؟
لیست پرسش‌هاي مربوط به هر کاربر در خانه ( داشبورد ) و در بخش پرسش و پاسخ او نشان داده می شود ، با بازنشر كردن پرسش توسط شما ، پرسش مربوطه در بخش پرسش و پاسخ دوستان شما نمايش داده ميشود و در نتيجه افراد بييشتري اين پرسش را خواهند ديد و پاسخ‌هاي بهتري داده خواهد شد.
پاسخ‌ها
vahid
شيعه فرقه اي نداره اونايي هم كه به اسم شيعه فرقه ساختن شيعه نيشتن شيعه فقط يه دونس نه فرقه اي نداره
1394/10/16 - 11:00
علی ذکایی
شیعه به صورت کلی دوازه امامی است ! یعنی تمام فرقه های شیعه دوازه امام را قبول دارند اما در حجت قرار دادن آنها متقاوت عمل می کنند، به صورت کلی شیعه ها به دسته های اسماعلیه، شش امامی ، هفت امامی ، ده امامی هستند. عده ای دیگر از شیعه ها هم به نام فاطمی، حجتی و غیره شناخته می شوند، علت این تفاوت ها بیشتر در نوع فقه و مصادر فقهی آن هاست و مثل مسیحیان که به سه شاخه بسیار گسترده تقسیم می شوند، شیعیان اینگونه نیستند، یعنی احکام شیعه بیشتر در جنبه های سطحی فقی متفاوت است ولی در ریشه ، امامت ، عدالت ، و ولایت را قبول دارند. در قدیم کمی در زمینه ولایت امام زمان (عح) تفاوت بود ولی اکنون که ارتباطات گسترده شده خیلی تفاوت وجود ندارد.
1395/06/21 - 23:17

مدیران این بخش

آخرين پرسش‌هاي اين بخش

» مذهبی 1394/08/16 - 15:25
» علم بهتر است یا............؟ 1393/10/15 - 16:48