افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
کاربران تایید شده / رسمی
irnica
ایرنیکا
clip-nama
clipnama
seyyedanjavi
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
khademincharity
مؤسسه خیریه خادمین کتیج
vahidbu
vahid pourabdollah
mansorevatani
منصوره وطنی
بروزرسانی 
آهن پرایس
آهن پرایس
 لینک
3030.jpg

طرح جدید ساخت واحدهای مسکونی در حومه شهر تهران
به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار مسکن، حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمرانی در خصوص ساخت و ساز واحد های مسکونی جدید بیان نمود: قرار است حدود 50هزار واحد مسکونی نوساز در حومه شهر تهران ساخته شود. این واحدهای مسکونی جدید با طرح مشارکت همگانی سازندگان ساخت و ساز ساخته خواهد شد بطوری که برای اعمال این طرح از سوی دولت تسهیلاتی در اختیار متقاضیان مصرفی و سازندگان ساخت و ساز قرار می گیرد. برای اجرای این طرح سازندگان ساختمان و انجمن صنفی انبوه سازان می توانند برای اتمام این طرح وارد مشارکت شوند و از تسهیلات 18 درصدی مسکن بهره مند شوند.

حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمرانی در رابطه با اعمال طرح جدید مسکن در حومه شهر تهران بیان کرد: دولت در اجرای طرح جدید مسکن هیچ نقشی ندارد و تنها اجرای این طرح و مشارکت آن با سازندگان برای قشر متوسط جامعه صورت می گیرد که قدرت توان خریدشان را در شهر تهران از دست دادند تا اعمال این طرح جدید راهی برای بهبود وضع مسکن فراهم کند، همچنین در ساخت این پروژه عمرانی تنها حدود 30 درصد به شرکت تعلق می گیرد و بخشی از این واحدهای مسکونی در قالب طرح استیجاری به بنیاد مسکن واگذار خواهد شد. برای اجرای این پروژه محدودیتی برای قیمت گذاری آن وجود ندارد و همه ی ساخت و ساز این پروژه در قالب مشارکت به صورت خصوصی و توسط انبوه سازان ساخته خواهد شد.

طاهرخانی در خصوص شروع این پروژه بیان نمود: به زودی ساخت واحدهای مسکونی برای قشر متوسط جامعه اقدام به عمل می شود و برای اتمام این پروژه سعی و تلاش خود را خواهیم کرد و همچنین با بانک مسکن راجع به اعمال این طرح مسکن مذاکره های لازم انجام شود تا حتی بسیاری از متقاضیانی که صاحب خانه اول هم هستند بدون انتظار در قالب یک ثبت نام از این واحدهای مسکونی بهره مند شوند.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
logupdateafrica
logupdateafrica
 لینک
Seafood-demand-adds-more-flavour-to-global-air-cargo-industry.jpg

Oslo airport to become the largest dedicated seafood air hub

Oslo airport is set to be the world’s largest dedicated seafood air hub that will be designed to handle 250,000 tonnes of seafood a year, flying salmon, cod and shellfish to all parts of the world. The new hub should be operational by 2021.

A MoU has been signed between Worldwide Flight Services (WFS) and Sjømatterminalen AS to operate the Seafood Center at Oslo Airport. The contract bagged by WFS is estimated to be worth around £80 million.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
غریبه اشنا
غریبه اشنا

‏از صخره ها دارم میرم بالا دختره میگه ببخشید شما صخره نوردید؟
نه بز کوهی ام دارم میرم خونمون :))))

{-w23-}{-w23-}{-w23-}{-w23-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Touraj Aminfar
آروم و عادیآروم و عادی
Touraj Aminfar
 لینک
افزایش-فروش-فست-فود-با-روش-های-جذب-مشتری.jpg

افزایش فروش فست فود با روش های جذب مشتری
افزایش فروش فست فود نیاز به ایده های نو برای فست فود و روش های جذب مشتری فست فود دارد یکی از مهمترین امور هر رستوران یا فست فودی میزان فروش آن می باشد با توجه به این که هزینه های سربار آنها باید از تفاوت قیمت مواد اولیه و محصول تامین شود حداقل فروشی برای پوشش این هزینه ها لازم است با توجه به سرمایه گذاری صورت گرفته که شامل هزینه های ثابت و نرخ تورمی پول می باشد لذا این گزینه نیز از نرخ تفاوت ذکر شده باید تامین شود از آن جا که رستورانداری یک امر انتفاعی تلقی می شود مبحث فروش از اهمیت صد چندانی برخوردار می شود.
اگه شما بفهمی یه جایی هست که فضاش مثل طبیعت سرسبز با صدای اب وجود داره که یه غذا بهت میده خیلی ارزون و سلف سرویس باشه و حتی یه پیش غذای رایگان بده و هر هفته یه قرعه کشی مثلا چند هزار تومان داشته باشه شما ترغیب نمیشی هر روز بری اونجا؟؟؟؟
افزایش فروش فست فود با روش های جذب مشتری ایده های نو روش های جذب مشتری فست فود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید