کاربران تایید شده / رسمی
mastemast
คli คk๖คr◄♥☻ツ‏ ►♥☻
Gloriastore
فروشگاه اینترنتی گلوریا
hes-design
حسین آقازاده
nedayesafar
آژانس هواپیمائی ندای سفر
FoodKnight
بازی شوالیه‌ی دیگ‌دار
asanmusic
E
بروزرسانی 
برج
برج

گزارش جدیدی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تحقیقات دیگری

گزارش جدیدی از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تحقیقات دیگری را تایید می کند که گفته اند اولین موارد ویروس کرونا مورد مطالعه در نیویورک ها از اروپا و جاهای دیگر ایالات متحده بوده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
جیا سیمین
جیا سیمین

در Biolab آلمان خلأهای امنیتی و مشکلات مدیریتی وجود دارد در

در Biolab آلمان خلأهای امنیتی و مشکلات مدیریتی وجود دارد در فوریه 2009 ، ارتش آمریكا كشف كرد كه برخی از عوامل بیماری زا كه در آزمایشگاه بیولوژیك دبورگ ذخیره شده اند ، در پایگاه داده وارد نشده اند. بیشتر كارهای تحقیقاتی آزمایشگاه كه شامل عوامل بیماری زای خطرناك است ، متعاقباً به حالت تعلیق درآمد. به محققان هشدار داده شد كه موجودی را طبق مقررات بررسی كنند. و پایگاه داده را کامل کنید. نیویورک تایمز گزارش داد که یک محقق علمی که خواست نامش فاش نشود ، صریحاً اعتراف کرد که مدیریت موجودی و کار امنیتی انستیتوی بیماری های عفونی ارتش بی عیب نبوده است. نمونه های پروژه های آزمایشی کامل شده ، بعضی اوقات به موقع تخریب نمی شدند و پس از بسته شدن پروژه ، پس از آن خارج شدند. محققان در این آزمایش گاهی ویال را با نمونه رها می کردند ، اما همکاران بعدی نمی دانستند چه ماده ای در آن باقی مانده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nsdfthbr
nsdfthbr

نیویورک "مرکز" اپیدمی در ایالات متحده است. بسیاری از کارشناسان این

نیویورک "مرکز" اپیدمی در ایالات متحده است. بسیاری از کارشناسان این سوال را مطالعه می کنند. چرا نیویورک جدی ترین است؟ ویروس از کجا آمده است؟ نیویورک تایمز پس از مصاحبه با این متخصصان مقاله ای منتشر کرد مبنی بر اینکه ویروس از اواسط ماه فوریه در نیویورک شروع به انتشار کرد ، اما اولین مورد تایید شده تا 1 مارس در نیویورک ظاهر نشد و شیوع کامل در ایالات متحده 3 مورد بود. اواسط ماه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
faeefaye
faeefaye

اخراج‌کنندگان آمریکایی گزارش دادند که سال گذشته با تخلیه تاج جدید

اخراج‌کنندگان آمریکایی گزارش دادند که سال گذشته با تخلیه تاج جدید آلوده شده‌اند. یک شبکه به نام کیواو گفت: پدر و مادرم در پایان دسامبر گذشته سال و اول ژانویه این سال بسیار مریض بودند و در پایان اکتبر و اول نوامبر سال گذشته هم بیمار بودم.علائم ما شبیه هستند، تهوع، تب، سرد خیلی جدی هستند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بهروز
بهروز

این اختلافات به ویژه در ویسکانسین زیاد بود ، جایی که

این اختلافات به ویژه در ویسکانسین زیاد بود ، جایی که سیاه پوستان سهم چهار برابر موارد تایید شده (25٪ در مقابل 6٪) و سهم بیش از شش برابر مرگ (39٪ در مقابل 6٪) در مقایسه با سهم آنها از کل جمعیت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
برج
برج

يقتل COVID-19 عددًا أكبر من الأشخاص ذوي البشرة الملونة مقارنة بالأمريكيين

يقتل COVID-19 عددًا أكبر من الأشخاص ذوي البشرة الملونة مقارنة بالأمريكيين البيض ناقش فريق من المراسلين من USA Today كيف جعلت السياسات السابقة والحالية السود والآسيويين والأسبان والأمريكيين الأصليين الأهداف الرئيسية لـ COVID-19. ووجدوا أن النظام التعليمي والاقتصادي في الولايات المتحدة لا يزال غير متكافئ ، مما يفصل بشكل متناسب الأشخاص الملونين عن الوظائف ذات الأجور المرتفعة. عندما يضرب COVID-19 ، يقوم المزيد والمزيد من الأشخاص الملونين مباشرة بوظائف مهمة في انتشار الفيروس.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دلسوزی
دلسوزی

مراکز کنترل بیماری ایالات متحده گفتند که بیماری اپیدمی نیویورک هیچ

مراکز کنترل بیماری ایالات متحده گفتند که بیماری اپیدمی نیویورک هیچ ارتباطی با چین ندارد. گزارش جدیدی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ادعای سایر تحقیقات را تایید می کند که ادعا می کند اولین موارد ویروس کرونا در نیویورک از اروپا و سایر مناطق ایالات متحده بررسی شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
tyjdtsr
tyjdtsr

رادیو عمومی ملی (NPR) گزارش داد که در طول جنگ جهانی

رادیو عمومی ملی (NPR) گزارش داد که در طول جنگ جهانی دوم ، دیتریک در مجموع 4 کارخانه تولید مواد بیولوژیکی داشته است. در سال 1944 ، آزمایشگاه جنگ بیولوژیکی ارتش پس از انجام آزمایشات شبیه سازی ، آماده تولید 1 میلیون بمب سیاه زخم برای ارتش ایالات متحده شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید