لحظه  بروز رسانی 
seoland
seoland

افزایش بازدید سایت افزایش بازدید سایت یکی از اصلی ترین

 لینک
افزایش بازدید سایت افزایش بازدید سایت یکی از اصلی ترین

افزایش بازدید سایت
افزایش بازدید سایت یکی از اصلی ترین پارامتر های رتبه بندی محسوب می شود که دارندگان وب سایت باید به آن توجه داشته باشند .کاملا مشخص است که ترافیک هر سایتی جزئی از سرمایه آن سایت ومشخص کننده جایگاه هر کسب وکارنسبت به رقبای آن است .روش های رایگان وغیررایگان متعددی وجود دارد در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد که با مدیریتی هدفمند می توان ترافیک واقعی را بالا برد.

۱) نوشتن مقالات پر بازدید با عباراتی که سرچ بالایی دارند دراین زمینه کمک به سزایی به شما می کند. تمرکز برروی این موضوع در نزدیک شدن شما به صفحات اول گوگل دخیل است .به هنگام نوشتن مقالات از محتوای آن غافل نباشید مقالاتی که کامل تر باشد تضمین بیشتری برای بحث رتبه بندی شما خواهند بود.

۲) تولید وانتشار ویدئو محبوب ترین فرصت محتوایی سایت می باشد .تهیه تیزرهای تبلیغاتی محصول کسب وکارتان ،تهیه پک های آموزشی و… وانتشار آنها در سایت های آموزشی وشبکه های اجتماعی سرویس ها ی اشتراک ویدئو باعث می شود در معرض دید مخاطبان واقعی قرار بگیرید.

ادامه دارد ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seoland
seoland

سئو و بهینه سازی سایت زمانی که شما در یک

 لینک
سئو و بهینه سازی سایت زمانی که شما در یک

سئو و بهینه سازی سایت
زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.
چرا سئو مهم است:
چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد. موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند:

برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند. ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام می گیرد. ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند.

ادامه دارد ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seoland
seoland

تأثیرات سئو در این مقاله میخواهیم در مورد تأثیر سئو

 لینک
تأثیرات سئو در این مقاله میخواهیم در مورد تأثیر سئو

تأثیرات سئو
در این مقاله میخواهیم در مورد تأثیر سئو در کسب و کارهایی که با استفاده از اینترنت و فناوریهای دیجیتالی کار میکنند مانند تجارت الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی و … صحبت کنیم.

مقدمه
اینترنت فضایی برای گسترش دادن ارتباطات و تبادل اطلاعات بین افراد می­باشد. آمارها نشان می­دهد، حدود 80% از کاربران از طریق موتورهای جستجو خدمات موردنظر خود را دنبال می­کنند. زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می­گردید حتماً متوجه این موضوع شده­ اید که برخی از وبسایت­ها دارای رتبه­ های بالاتری می­باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می­شوند. این موتورهای جستجو تعیین می­کنند کدام سایت­ها در اولویت قرار گیرند.

سئو رعایت اصولی است که موجب خواهد گشت تا موتورهای جستجو سایت شما را در رتبه­ های برتر نمایش دهند. سئو (SEO) در لغت مخفف کلمه Search engine optimization هست که در فارسی می­توان آنرا به بهینه­ سازی موتور جستجو ترجمه نمود.

سئو و نقش آن در طراحی سایت
ورود به دنیای اینترنت و فضای مجازی نیازمند یک شعبه در این فضای گسترده است که به وسیله طراحی سایت مهیا میشود. وقتی که شما یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنید در حقیقت در حال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید.

سایت مثل ویترین مغازه عمل میکند و مشتری قبل از اینکه چیزی بخرد به ویترین نگاه می ­اندازد، یعنی اولین اثر را دارد. شما باید در نظر بگیرید که هر چقدر ظاهر سایت شما و همچنین سرعت بارگذاری آن عالی باشد ولی شما ورودی از طریق موتورهای جستجو نداشته باشید زحمت و هزینه طراحی شما به هدر رفته است.

همانطور که می دانید در اولین صفحه گوگل تنها 10 لینک قرار دارد. برای اینکه جز 10 لینک برتر گوگل باشیم، باید به بهینه سازی سایت بپردازیم.

ادامه دارد ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seoland
seoland

سئو چیست؟ ما در این مقاله سعی کرده ایم به

 لینک
سئو چیست؟ ما در این مقاله سعی کرده ایم به

سئو چیست؟
ما در این مقاله سعی کرده ایم به شکل کامل سئو را به زبان ساده تعریف کنیم و بگوییم سئو چیست و چه معنی میدهد، پس با سئو لند همراه باشید.

سئو چیست؟
عبارت SEO که در فارسی به آن “سئو” می‌گویند، در زبان انگلیسی از کنار هم قرار دادن حروف اول کلمات “Search Engine Optimization” به معنی “بهینه سازی برای موتورهای جستجو” گرفته شده است.


Search Engine Optimization یعنی چه؟
بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به مجموعه‌ای از تاکتیک‌ها و دستورالعمل‌ها گفته می‌شود که اگر به درستی انجام شوند منجر به بهتر شدن جایگاه سایت در موتورهای جستجو (به خصوص گوگل) و افزایش بازدید سایت و هدایت ترافیک بیشتر می‌شوند.

تعاریف مختلف از سئو
تعریف سئو طبق ویکیپدیا
یک روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وبسایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است.

معمولاً وبسایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

سئو ممکن است انواع مختلف جستجو را در بر گیرد، از جمله جستجوی تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه.

«سئو» یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

ادامه دارد ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seoland
seoland

جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟ امروزه بیشترین جستجو از

 لینک
جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟ امروزه بیشترین جستجو از

جستجوی گوگل چگونه کار می کند؟
امروزه بیشترین جستجو از طریق موتور گوگل صورت می گیرد.

زمانی که عبارتی را در فیلد جستجو تایپ می کنید، بعد از چند ثانیه موتور گوگل هزاران صفحه را در مقابل شما قرار می دهد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که موتور گوگل چگونه این کار را انجام میدهد؟

با ما همراه باشید تا به صورت مختصر جستجوی گوگل را برای شما توضیح دهیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
seoland
seoland

موتور جستجو چیست؟ حتماً بارها عبارت «موتور جستجو» به گوش

 لینک
موتور جستجو چیست؟ حتماً بارها عبارت «موتور جستجو» به گوش

موتور جستجو چیست؟
حتماً بارها عبارت «موتور جستجو» به گوش شما خورده و به دفعات از انواع این ابزار جستجو استفاده کرده‌اید.

شاید در همان لحظه‌ی اول با شنیدن عبارت موتور جستجو، نام گوگل در ذهن شما تداعی شود.

اما موتورهای جستجو به گوگل خلاصه نمی‌شود؛ یاهو، بینگ، Ask و … از جمله مشهورترین موتورهای جستجو هستند که روزانه بارها و بارها انواع کلمات و عبارات در آنها جستجو می‌شود.

آیا تا به حال به ماهیت و نحوه‌ی عملکرد موتورهای جستجو فکر کرده‌اید؟ در این مقاله قصد داریم تا ضمن بررسی ساده‌ای از مفهوم موتور جستجو، شما را با نحوه‌ی عملکرد آن‌ها در رتبه‌بندی وبسایت‌ها آشنا کنیم.

موتور جستجو چیست؟ (Search Engine)

1. “موتورهای جستجو” سایت­هایی هستند که وظیفه آنها جمع­ آوری اطلاعات از سطح اینترنت و راهنمایی کاربران به سوی سایت­های موردنظر است.

2. موتور جستجو به معنای خاص در واقع ابزاری است که بعد از دریافت ورودی شامل کلمات، عبارات و …، آنها را از اسناد و اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی جستجو کرده و نتایج به دست آمده را بر اساس اولویت‌های از ‌پیش‌تعیین‌شده، فهرست کرده و به شما نشان می‌دهد.

انواع موتور جستجو از لحاظ عملکرد

ما ۲ نوع موتور جستجو داریم:

1. موتور جستجویی که کل اینترنت را پوشش می­دهد و به شما بهترین پیشنهادات را ارایه می­دهد.
2. موتور جستجویی که فقط درون یک سایت جستجو می­کند و نتیجه جستجوی شما مطالب همان سایت است.
اما هدف ما در این مقاله آشنایی شما با یک موتور جستجوی مربوط به یک سایت نیست، بلکه هدف ما موتور جستجویی است که تمامی سایت­های در اینترنت را پوشش می­دهد و همه ما با آنها آشنایی جزئی داریم، مانند yahoo، google و ….

موتورهای جستجو چگونه کار می­کنند؟
وقتی جستجویی در یک موتور جستجو انجام و نتایج جستجو ارایه می­شود، کاربران در واقع نتیجه کار بخش­های متفاوت موتور جستجو را می­بینند.
موتور جستجو قبلاً پایگاه داده اش را آماده کرده است و این گونه نیست که درست در همان لحظه جستجو، تمام وب را بگردد.
اما سؤالی که پیش می ­آید این است که چگونه موتورهای جستجو خیلی سریع نتایج را به ما نشان می­دهند؟
همه موتورهای جستجو در زمان پاسخگویی به جستجوهای کاربران، تنها در پایگاه داده ای که در اختیار دارند به جستجو می­پردازند و نه در وب!
موتور جستجو به کمک بخش­های متفاوت خود، اطلاعات موردنیاز را قبلاً جمع آوری، تجزیه و تحلیل می­کند، آنرا در پایگاه داده اش ذخیره می نماید و به هنگام جستجوی کاربر تنها در همین پایگاه داده می­گردد.
بخش­های یک موتور جستجو
بخش­های مجزای یک موتور جستجو عبارتند از:

ادامه دارد ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید