افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک

ازدواج به خاطر پول - خطرات و پیشامدها
افراد معیارهای مختلفی برای ازدواج دارند. به عبارتی همسر ایده‌آل هرکس متفاوت است. همین معیارها می‌تواند تعیین کننده مسیر آینده هر شخص در زندگی باشد. بعضی ازدلایل برای ازدواج مانند ازدواج به خاطر پول یا ازدواج به خاطر عشق، بدون در نظر گرفتن سایر معیارهای درست انتخاب همسر می‌تواند مانعی برای یک ازدواج موفق باشد. در این مقاله به بررسی رابطه پول و ازدواج پرداخته‌ایم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
85017_326.jpg

4 راه موثر برای از بین بردن قوز شست پا
ما اغلب توجه زیادی به اولین نشانه های قوز شست پا نمی کنیم، اگرچه ما واقعا باید این را در نظر داشته باشیم که تنها در مراحل اولیه این مشکل است که هنوز می توانیم از بروزیت (یک فرآیند التهابی همراه با درد شدید) جلوگیری کنیم. احتمال دچار شدن به این حالت در کسانی که به علت ژنتیکی مستعد ابتلا به آن هستند، بالاتر است و همچنین کسانی که کفش های پاشنه بلند می پوشند و افرادی که اضافه وزن دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
83270_780.jpg

راهنمای سفر به لبنان؛ کشور درختان زیتون
لبنان (Lebanon) کشوری در غرب آسیاست. لبنان در شمال با سوریه و در جنوب با فلسطین اشغالی مرز مشترک دارد. موقعیت جغرافیایی لبنان در نقطه طلاقی مدیترانه و جهان عرب منجر به شکل‌گیری تاریخی غنی و تنوع دینی، نژادی و فرهنگی شده است. لبنان تا پیش از جنگ داخلی در سال ۱۹۷۵ کشوری نسبتاً آرام و مرفه بود که اقتصادی بر پایه توریسم، کشاورزی، تجارت، خدمات مالی و بانکداری داشت و بیروت پایتخت کشور و مشهور به پاریس خاورمیانه منشاء جذب گردشگران خارجی بود. در سال‌های پس جنگ نیز تلاش‌های گسترده‌ای برای بازسازی زیرساخت‌ها و اقتصاد کشور انجام شده است. در چند سال گذشته به دلیل ورود سوریهای جنگ زده به این کشور، دیدار از این کشور زیاد توصیه نمی‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
66523_729.jpg

لیفتینگ صورت چیست؟ (لیفتینگ یا جوان‌سازی صورت بدون جراحی)
معمولا اولین چیزی که در هنگام برخورد با دیگران جلب توجه می‌کند چهره شماست. اگر دوران جوانی و زیبایی خود را پشت سر گذاشته‌اید و حالا وقتی به آینه نگاه می‌کنید دلتان می‌خواهد پوستتان به همان شادابی و نشاط ۲۰ سالگی‌تان باشد ناامید نباشید. امروزه روش‌های زیادی برای جوان‌سازی پوست انجام می‌گیرد. لیفتینگ یا کشدن پوست صورت یکی از آن‌هاست که با روش جراحی و غیر جراحی قابل انجام است. برای آشنایی بیشتر با این شیوه‌های جوانسازی پوست با ما همراه باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
89663_203.jpg

راه حل مشکل فارسی نویسی در نرم افزار فتوشاپ
یکی از مشکلاتی که در هنگام تایپ فارسی در فتوشاپ در بعضی از مواقع اتفاق می‌افتد جدا نوشته شدن حروف از هم دیگر می‌باشد. یعنی نام "ستاره" به این شکل "س ت ا ر ه" تایپ می‌شود. در نسخه CS6 تنظیمات این گزینه کمی‌راحت تر شده است و کاربران سریع تر می‌توانند این مشکل را برطرف کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
52332_577.jpg

طرز تهیه شیره توت سفید در منزل

یکی از مشتقات سالم و بسیار مفید توت، شیره توت یا دوشاب توت است. شیره توت را می‌توان مانند شیره انگور و شیره خرما هم در منزل به روش خانگی و هم در کارخانجات به روش مدرن تهیه کرد. شما در ادامه با طرز تهیه شیره توت خانگی آشنا خواهید شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
74265_397.jpg

خطرات پاک نکردن عشق قدیمی از ذهن
عشق تجربه خوشایندی است که خیلی از انسا‌ن‌ها ممکن است این احساس را بیش از یک بار در طول زندگی خود تجربه ‌کنند. در خیلی از موارد عشق اول به ازدواج ختم نمی‌شود ولی فراموش نکردن آن عشق قدیمی می‌تواند روی روابط و انتخاب‌های بعدی فرد تاثیر بگذارد. زمانی که فردی در یک رابطه جدید قرار می‌گیرد مرور خاطرات عشق‌های گذشته امری خطرناک است و می‌تواند تاثیرات بدی روی رابطه جدید بگذارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
85143_470.jpg

راز والدینی که فرزندان شاد و با روحیه پرورش می دهند
طبیعی است که هر پدر و مادری می خواهد فرزندنش در بزرگسالی شاد و موفق باشد. اما این موفقیت رابطه مستقیمی با تربیت فرزندان در کودکی دارد. آیا متوجه شده اید که چگونه فرزندان خود را از زمانی که کودک بودند، تغییر داده اید؟ ما نقاط مشترک بین والدینی که فرزندان شاد پرورش داده اند را کشف کرده ایم و با شما به اشتراک می گذاریم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
83251_931.jpg

برج طغرل کجاست؟!
«ری» در دوره ایران اسلامی، عروس شهرهای اسلام نامیده شده است. از هزاران هزار اثر و نشانه بر جای و برپای یاسپرده شده در دل این خاک پاک،که تک تک آنها گویای پویایی انسان ایرانی است، یکی برج طغرل است. این شاهکار دوران گذشته در حاشیه شهر تهران در منطقه «ابن باویه» شهر ري در میان انبوهي از سازههاي زمان سر به فلک کشیده شکوه خود را پس از ۷۰۰ اندي سال که از قدمت آن گذشته حفظ نموده است. برجي به بلنداي تاریخ و شکوه و تمدن ایران زمین.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
67672_717.jpg

آنچه که باید درباره عمل پروتز لب بدانید
از آنجایی که در دنیای امروز داشتن لب‌های توپر و برجسته به یک معیار زیبایی تبدیل شده است مسلم است که بسیاری افراد از این فاکتور زیبایی صرف‌نظر نکنند و به دنبال راه‌هایی برای رسیدن به لب‌هایی برجسته باشند. روش‌های مختلفی توسط متخصصان زیبایی برای این امر ارایه شده است. تزریق چربی یا ژل و همچنین پروتز لب نمونه‌هایی از آن‌ها هستند. اگر شما هم تصمیمتان برای پروتز کردن لب جدی است بد نیست قبل از اقدام برای این کار این مقاله را تا انتها بخوانید تا از تمامی جوانب این جراحی زیبایی آگاه شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید