افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
20943_134.jpg

همه‌ی روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان
در پزشکی وسایلی وجود دارد که برای بزرگ کردن آلت در مردانی که واقعا اندازه اندامشان کوچکتر از حد است و پزشک آن را تایید کرده، استفاده می‌شود ولی قبل از استفاده از این وسایل، افراد باید نحوه کار با آن را یاد بگیرند. استفاده از این وسایل می‌تواند حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد در افزایش اندازه عضو موثر باشد اما تعدادی از مردان که به این منظور به مطب‌های اورولوژی مراجعه می‌کنند، واقعا مشکلی ندارند در حالی که فکر می کنند باید مداخلاتی در این زمینه انجام بدهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
20874_423.jpg

مکمل‌های مناسب در دوره یائسگی زنان
تغییرات هرمونی عامل اصلی بسیاری از اتفاقات شگفت‌آور دوران یائسگی زنان است. این اتفاقات می‌تواند احتمال بروز بیماری و شرایط خاص را در افراد افزایش دهد. وقتی که استروژن کمتر تولید می‌شود خطر ابتلا به پوکی استخوان و افزایش بیماری زیاد می‌شود. از نشانه‌هایی که بیماران در این دوره دارند می‌توان به گرگرفتگی تغییرات احساسی و همچنین خشک‌شدن واژن اشاره داشت. یکی از مهمترین راه‌های مبارزه با این نشانه‌ها استفاده از ویتامین‌ها و مکمل‌ها است. استفاده از این مکمل‌ها می‌تواند در دوران یائسگی و یا قبل از یائسگی کمک شایانی به خانم‌ها داشته باشد. البته انتخاب کردن اینکه چه چیزهایی باید مصرف شوند، نکته‌ی مهمی است که در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا بهتر مکمل‌هایتان را انتخاب کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
82259_762.jpg

والد بودن شرایط زیادی دارد. والد بودن مستلزم فداکاری‌های بی‌شمار و سخت‌کوشی‌های مداوم می‌باشد. خوشبختانه این عمل پاداش‌های زیادی نیز در بر دارد که از جمله آنها می‌توان به افتخار، پیشرفت، معجزه رشد و توسعه و گرمی و صمیمیت اشاره کرد. با استفاده از اصول صحیح تربیت کودکان اجازه ندهید بدرفتاری کودکان‌تان شما را از این پاداش‌ها محروم ‌نماید. شما شایسته آن هستید که از وجود کودکان خود لذت ببرید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
82458_765.jpg

چگونه از تکنیک وقفه در تربیت فرزندان استفاده کنیم؟

تکنیک وقفه یک تکنیک تربیتی و یک تنبیه ملایم است که می‌توان آن را به راحتی و به سرعت اجرا کرد. روشی مفید و موثر در تربیت که جایگزین مناسبی برای داد و بیداد و تهدید کردن و کتک زدن کودک می‌باشد. وقفه به این دلیل موثر است که کودکان آن را دوست ندارند و برای اجتناب از آن تلاش می‌کنند. در اینجا به بررسی اجمالی این تکنیک می‌پردازیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
82506_697.jpg

کلیشه های جنسیتی چیست؟
کلیشه یا تفکر قالبی (stereotype) به ذهنیت از پیش تشکیل‌شده در افکار جمعی گروه‌هایی از جامعه اشاره دارد، که ویژگی‌های خاصی را به تمام اعضای یک گروه دیگر نسبت می‌دهد و مانع قضاوت و شناخت منطقی افراد نسبت به دیگران می‌شود. این امر سبب می‌گردد افراد برپایهٔ اطلاعاتی ناچیز و تصورهای کلیشه‌ای خود که غالبا برگرفته از جامعه و یا رسانه‌ها است، بدون آنکه شناخت کافی از دیگران داشته‌باشند، نسبت به آنها قضاوت و پیشداوری کنند. و کلیشه‌های جنسیتی (Gender stereotypes)مجموعه‌ای از کلیشه‌ها و باورهای مشترک فرهنگی درباره رفتار، صفات شخصیتی و سایر ویژگی‌های مردان و زنان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
59740_944.jpg

طرز تهیه کوکی کره ای ساده
کوکی نوعی بیسکوییت مسطح است که با استفاده از آرد، شکر، روغن یا کره تهیه می‌شود. کوکی انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید آن را به صورت ساده و یا مخلوط با انواع آجیل، شکلات چیپسی و ... تهیه کنید. کوکی‌ها را می‌توان به صورت حاضری از بازار در طعم‌ها و اندازه‌های مختلف تهیه کرد. در ادامه طرز تهیه کوکی کره ای ساده یا کوکی فرانسوی را به شما آموزش خواهیم داد که یکی از ساده‌ترین انواع کوکی‌ است و می‌توان از آن برای تزیین با رویال آیسینگ نیز استفاده کرد. با ما همراه باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
59747_697.jpg

طرز تهیه کیک لیمو ترش ساده و خوشمزه
گاهی برای تنوع بخشیدن به کیک‌های خانگی؛ می‌توانید دست به ابتکا زده و به جای استفاده از پودر کاکائو، قهوه و ... که برای همه تکراری شده‌اند، از اسانس، آبمیوه یا تکه‌های میوه مخصوصا مرکبات فصل استفاده کنید. از انواع مرکباتی که می‌توان با آن‌ها کیک‌های خوشمزه و بسیار خوش عطر تهیه کرد می‌توان به لیمو ترش و پرتقال اشاره کرد که این کیک‌ها به هیچ وجه طعم ترشی میوه را ندارند اما در عوض عطر و بویی بی نظیر خواهند داشت. در ادامه شما را با طرز تهیه کیک لیمو ترش خوشمزه آشنا خواهیم کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
82742_374.jpg

فواید دوجنسیتی بودن روانشناختی
بعد از گذشت بیش از سه دهه از تفکر طرفداران حقوق زنان، گرایشاتی به سمت مدل‌های جدیدی از رفتار انسانی به وجود آمده که بتواند بر کلیشه‌ های جنسیتی غلبه کند. مسئله‌ای که مطرح می‌شود این است که چرا یک شخص نمی‌تواند هم رفتار زنانه داشته باشد و هم رفتار مردانه؟ در اصل، ما خیلی از افرادی را می‌شناسیم که هر دو ویژگی را دارند. به عنوان مثال زنی که انگیزه‌های قوی پیشرفت دارد، در شغل خود موفق است، به ورزش علاقه دارد، دوست دارد جین بپوشد و در عین حال آشپزی و خیاطی را دوست دارد و مایل است که لباس‌های بلند بپوشد و بسیار حساس و با محبت است. یکی از راه‌حل‌های مورد توجه در این زمینه دوجنسیتی بودن روانشناختی است؛ یعنی ترکیب ویژگی‌های روانشناختی و رفتاری مردانه و زنانه در یک فرد. در این مقاله به تعریف دو جنسیتی بودن و نتایج آن می‌پردازیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
82822_584.jpg

10 مزیت کار گروهی نسبت به کار انفرادی
می‌دانیم که یک کار گروهی به احتمال زیادتری به موفقیت منجر می‌شود. در عین حال، تشکیل یک تیم موثر نیز دشوار است و شاید بتوان درک کرد که چرا مردم ترجیح می‌دهند کار انفرادی را انتخاب ‌کنند، حتی اگر کمتر موثر و کارا باشد. اما با آگاهی بیشتر از مزایای کار تیمی احتمالا دشواری تشکیل گروه و مشکلات کارگروهی را نادیده خواهید گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله ستاره
مجله ستاره
 لینک
84167_981.jpg

درست کردن گل نمدی می تواند به صورت خلاقیتی انجام شود و هرکس با سلیقه خود گل های گوناگونی درست کند. این گل ها می تواند استفاده های مختلفی داشته باشد مثلا برای تزئین لباس و یا ساخت گل سر نمدی و ... . ما نیز روش هایی برای درست کردن گل نمدی زیبا بلد هستیم که شما هم خیلی سریع می توانید آن ها را یاد بگیرید. در اینجا آموزش سه مدل گل نمدی دکمه ای، حلقوی و گل کوکب ارائه شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید