نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

eshareh%205.jpg

مشاهده همه ی 5 نظر
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

تجدید دیدار هیات مدیره کانون فرهنگی رهپویان وصال با جمعی

khebregan.jpg
تجدید دیدار هیات مدیره کانون فرهنگی رهپویان وصال با جمعی از کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان

باسمه تعالی

تقارن دهه پرفروغ فجر، ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و قریب بودن انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، توفیقی شد تا حجت الاسلام انجوی نژاد و همراهان به محضر مبارک حضرات آیات ایمانی(نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز)، سیدعلی اصغر دستغیب(تولیت محترم آستان مقدس احمدی و محمدی) و صفائی بوشهری(نماینده محترم ولی فقیه در استان بوشهر) شرفیاب شده و ضمن تبریک این ایام و آرزوی عزت و سربلندی و دوام توفیقاتشان، اعلام حمایت خود را به محضرشان ابراز نموده و از نصایح و رهنمودهای ایشان در این دیدار بهره‌مند گردیدند.

* حضرت آیت الله ایمانی

ابتدائاً نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت زینب(س)، از حضور برادران و خواهران تشکر و قدردانی نمودند.

ایشان خاطرنشان کردند در سال های گذشته انتخابات مجلس خبرگان به عنوان یک فرآیند قدسی و معنوی تلقی می شد، در صورتی که در حال حاضر از آن بعنوان یک فرایند عرفی و اجتماعی یاد می شود.
همچنین هیچ دوره ای، با شرایط و شکلی که در این دوره روبرو شده است، روبرو نبوده است. کش و قوس مسائل سیاسی در مجلس اثری نداشت، اما این دوره همه گروه ها و مجموعه های سیاسی، برای مجلس خبرگان اظهار نظر می کنند و حتی لیست تهیه می کنند.

بنده معتقدم در امر انتخابات مجلس خبرگان، فقط نهاد جامعه مدرسین دارای اظهار نظر می باشد و می تواند لیستی به آحاد مردم ارائه دهد، سپس خود مردم انتخاب کنند. در نتیجه رأی جامعه مدرسین مقبولیت پیدا می کند و حجت شرعی می شود.

اعضاء خبرگان رهبری می خواهند درباره امری به مراتب مهم تر از مرجعیت که تکلیف فردی جامعه است، اظهار نظر کنند، آن هم ولایت فقیه است. این کار در حوزه جامعه مدرسین می گنجد.

گرایش های سیاسی با صبغه سیاسی، در معرفی افراد واجد صلاحیت یا اصلح در خبرگان رهبری، نمی توانند ذیصلاح باشند و بتوانند برای مردم راه و مسیر را مشخص کنند.

همچنین تاکید کردند: دشمن کمر به مورد هجمه قرار دادن انقلاب و اسلام نموده است، زیرا انقلاب را نمادی از اسلام می داند. اکنون هدف هم اصل اسلام است و هم انقلاب اسلامی ایران. هر کس هر کاری از دستش می آید، انجام دهد و هر قدمی می تواند، بردارد، چون مصافی شده است که شاید غلفت از این مصاف پشیمانی هایی داشته باشد که در آینده قابل جبران نباشد.

در ارتباط با بروز برخی اختلافات بوجود آمده در تهیه لیست جبهه متحد اصولگرایان جهت انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی حضرت آیت الله ایمانی با تأکید بر روی معیارهای کلی، ضابطه و مصالح جامعه را بیان نموده و فرمودند با ساز و کار قانونی پیش بروند و در این امر مهم هیچگونه نظر مصداقی نداشتند.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

01.jpg

مشاهده همه ی 4 نظر
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

باسمه تعالی "کلّنا عَباسُکِ یا زینب(س)" بدینوسیله به اطلاع عزیزان


باسمه تعالی
"کلّنا عَباسُکِ یا زینب(س)"

بدینوسیله به اطلاع عزیزان سوگوار می رساند که همزمان با ایام ماه صفر و در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌ الحسین(ع)، یادواره شهدای مدافع حرم با مشارکت کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز و کنگره سرداران و چهارده هزار شهید استان فارس، در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می گردد.

این یادواره مورخ شنبه 30 آبان ماه 1394، مصادف با نهم صفر1437  هجری قمری، همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود. شایان ذکر است در این محفل نورانی، خانواده معظم شهدای مدافع حرم حضور خواهند داشت.

» سخنران: حجت الاسلام سید محمد انجوی نژاد
» مداح: محمد جواد احمدی


»» اسامی شهدای مدافع حرم:
حاج عبدالله اسکندری، سید علیرضا حسینی، عالم نجفی، سید جواد سجادی، جاوید یوسفی، کاظم موسوی، محمد عارف کاظمی، نجیب الله مرادی، محمد هزاره، داد الله شیبانی، صاحب کرم، شجاعت علمداری، علی خان احمدی، محمد استحکامی، حسین جمالی، زمان عطایی، ظاهر احمدی، نظام محسنی، ابراهیم یعقوبی، ایمان خزائی، سید ضیاء سجادی، مفقود الاثر محمد باقری

modafe.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید