نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

دنیا همون دنیاست !! خیلیا خیلی چیزا در مقدمتون نوشتن بچه

دنیا همون دنیاست !!
خیلیا خیلی چیزا در مقدمتون نوشتن بچه ها .
اومدید و صفا دادید و رفتید . اما حقیقت اینه که دنیا هنوز همون دنیاست ........ از تشییع تون لذت بردم و البته عموم مردم معرفت داشتند ولی دلم بهم خورد از اوناییکه سوار شدن بر شانه های شما را برای رسیدن به دنیای کوچیکشون ، دیگر عادت مالوف دارند !!!!!؟
دیروز و امروز نشستم و فیلم دیدم و ..... افق ، چ ، شیار 143 ، مستند کربلای 5 لشگر 21 امام رضا و ......
ولی باز هم دنیا همون دنیاست .........

9085_I6Vg2dJp.jpg

لب اروند - 3 / 10 / 65


سکوت مرگبار شب با آتش بی امان بعثی ها شکسته . همه خبر از لو رفتن عملیات دارند . خدا لعنت کند منافقین را . نصف بچه های غواص رها شده اند و ما منتظر فرمان حرکت .
برگردید !!!!! لو رفتیم !!!!
غواص مظلووووم است . مظلووووووووم !!
بسختی آموزش می بیند . با مریضی سرمای زمستان کنار می آید . کوسه های تشنه به خون اروند را می بیند . در سکوت به آب می زند و در تله منافقین هم می افتد !!!
امروز خودم را در میان آن 175 نفری می بینم که 5 دقیقه با آن ها فاصله داشتم .
من نرسیدم و حکم شد آن شب که بمانم و شب های دیگر هم ماندم . ماندم تا بپوسم , بلولم , بخشکم و بپلاسم !!!
حکم شد بمانم تا ببینم همه برباد رفتن های آمال و آرزوهای کوچک دنیائیم را و بشمرم فرصت های از دست رفته را و بخورم حسرت لحظات آبی اروندم را .
و من امروز خودم را در میان شما احساس می کنم . دستانم از فشار طناب درد می کند . صدای خنده منزجر کننده بعثیان آزارم میدهد .
تصاویر دنیای زود گذرم در جلوی چشمانم رژه می رود . اشک مادرم . آه پدرم . ضجه خواهرم . کمر خم شده برادرم . دوستانم . عزیزانم ..... چه زود و چه خوب به پایان رسید قصه آن همه مظلومیت !!!!
همه را در گودالی می ریزند . نفس می کشیم !!! سرم روی سینه هادی اخباری ست !! سر محمد پور بر سینه من است . ارام بهم میگوییم میخواهند خاک بریزند . بچه ها حلال کنید . دیدارمان بقیامت . ارباب منتظر است !!!
خاک ها فرو می ریزند . نفس ها تنگ میشوند . بشماره می افتند . صدای مادر مادر در زیر خاک ها مدفون میشود . از خاک آمده ایم . اکنون هم فقط خاک است و خاک است و خاک و مادر است و همسر و پدر و فرزند و خواهر و برادر . یاراااانم . خدا نگهدار . زود وقت دیدار می رسد . مراقب باشید . مراقب خودتان . مراقب اسلام عزیز . مراقب رهبر و مراقب ایران . رفتیم و نفس نکشیدیم تا شما به آسایش نفس بکشید .....
من امشب خاک میخواهم . گور میخواهم . اشک می خواهم و .....

175 نفر نه!! 176 نفر
سید محمد انجوی نژاد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

اعلام بازگشایی حسینیه سید الشهداء(ع) رهپویان وصال شیراز و تداوم

اعلام بازگشایی حسینیه سید الشهداء(ع) رهپویان وصال شیراز و تداوم جلسات آنباسمه تعالی


"انی تارک فیکم الثقلین ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا بعدی - احدهما اعظم من الاخر کتاب الله حبلٌ ممدود من السماء الی الارض، و عترتی اهل بیتی، و لن یفترقا حتی یردوا علی الحوض فانظروا کیف تخلفونی فیهما".

من در بین شما دو چیز گران قدر را می گذارم که تا وقتی به آن دو تمسک جویید، بعد از من گمراه نمی شوید یکی از آن دو از دیگری بزرگتر است: کتاب خدا که طناب کشیده شده از آسمان به زمین است و عترت من خاندان من و از یکدیگر جدا نمی شوند تا در کنار حوض بر من وارد شوند. پس بنگرید که در نبود من (به جای من) چگونه با آنان رفتار می کنید.


ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن اعیاد فرخنده شعبانیه، نظر به مرتفع شدن مشکلات وقف حسینیه سید الشهداء(ع) رهپویان وصال شیراز و صدور احکام هیئت امنای پیشنهادی از طرف این کانون فرهنگی که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور انجام گردیده، بدین وسیله شروع به کار مجدد "جلسات هفتگی و برنامه های کانون" را اعلام می دارد.

»»» در همین راستا توجه شما را به نکات ذیل مبذول می داریم:
1- تشکر ویژه خود را از کلیه عزیزان حقیقی و حقوقی که با حمایت های خود، پشتوانه دولتی و مردمی بسیار مناسب برای ما بوده اند، اعم از سپاه فجر استان فارس، اعضای دفتر نماینده ولی فقیه در استان، شورای اسلامی شهر شیراز، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، روزنامه ها و جراید و هیئت های مختلف مذهبی اعلام می داریم.

2- در میان همه حمایت های قابل تقدیر، مراتب سپاس خود را از مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی،‌ حضرت آیت الله ایمانی(نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز)، جناب حجت الاسلام و المسلمین محمدی(رئیس محترم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور)، جناب حجت الاسلام و المسلمین شرفخانی(معاون محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ) و نیز آقای دکتر ضرغام صادقی (نماینده اول مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی)، اعلام می داریم.

3- ضمن دعوت از خیرین به منظور تکمیل قسمت ها و بخش های مختلف حسینیه، امید است در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(حفظه الله)، توفیق پیمودن ادامه راه وصال را داشته باشیم.
و من الله التوفیق...
افسران فیسارسال به کلوب

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد
آروم و عادیآروم و عادی
نماینده حجت الاسلام انجوی نژاد

اطلاعیه تعطیلی جلسات کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز در حسینیه سیدالشهداء

اطلاعیه تعطیلی جلسات کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز در حسینیه سیدالشهداء (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه تعطیلی جلسات کانون فرهنگی رهپویان وصال

w535

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

از آنجا که قبلا اعلام کرده بودیم پیرامون امر تولیت حسینیه تابع نظر شرعی و قانونی اداره اوقاف هستیم و اداره اوقاف هم حکم تولیت را موروثی اعلام کرده است، بدینوسیله پایان تشکیل جلسات کانون را در محل حسینیه سیدالشهداء (ع) اعلام می داریم و توجه به نکات زیر را ضروری می دانیم :

1- از کلیه عزیزان تقاضا داریم از هرگونه برخورد احساسی اجتناب فرمایند. هرگونه بحث و دلخوری در مورد مکانی که متعلق به امام حسین (ع) است را خارج از آموزه هایی می دانیم که در این مدت با هم آموخته ایم.

2- پیگیری های مستمر همه دلسوزان را برای تهیه امکانات جدید خواستاریم.

3- پیگیری هزینه های مالی که به نام کانون فرهنگی رهپویان وصال در این مکان شده است را حق شرعی و حقوقی خود می دانیم.

4- بعد از هفده سال هزینه جوانی و امکاناتی، رسیدن حسینیه در جایگاه یک برند ملی را تجربه ای می دانیم برای سایر مجموعه های فرهنگی که در زمین خود بازی کنند و طبیعتا حق کانون است که از این به بعد در زمین خود بازی نماید.

5- امیدواریم همه اماکنی که در کشور متعلق به امورات فرهنگی است، با دلسوزی و تخصص به بهترین وجه در جهت اهداف معنوی برگزار شود.

6- در صورت بازگشایی مجدد جلسات کانون در شیراز یا شهرهای دیگر، مراتب از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم
کانون فرهنگی رهپویان وصال


رونوشت :
- دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای حفظه الله تعالی
- دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه، حضرت آیت الله ایمانی حفظه الله تعالی
- تولیت محترم حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) حضرت آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب حفظه الله تعالی
- حضرت آیت الله حائری شیرازی حفظه الله تعالی نماینده محترم مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید