افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی
ناراحتناراحت
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی

شیون مادران بابلی در فراغ کاپیتان پرسپولیس/ « ماره بمیره مار»شیون-مادران-بابلی-در-فراغ-کاپیتان-پرسپولیس-ماره-بمیره-مار

وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با استقبال تاریخی مردم مازندران و بازیکنان و مسئولان باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه هفت تیر این شهر آغاز شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، بازیکنان پرسپولیس که خود را به بابل رسانده اند در اداره کل ورزش این شهر حضور دارند تا مراسم از ابتدای پل پیروزی آغاز شود.

* درحالی که پیکر هادی نوروزی به ورزشگاه رسیده بود نزدیک به ۱۵ هزار نفر در ورزشگاه هفت تیر و خیابان های اطراف حضور داشتند و به عزاداری پرداختند.

* لبدرهای باشگاه پرسپولیس نیز با پیراهن های ورزشی مشکی که پشت آن نام نوروزی قید شده بود در این مراسم حضور دارند.

* ازدحام جمعیت به قدری بود که کنترل آن از دست ماموران انتظامی خارج شد. بیش از ۱۰ هزار نفر با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل در این مراسم شرکت کردند که تعدادی از آنها روی فنس ها و محل های نامن ورزشگاه مستقر شده بودند. همین امر باعث شد تا مسئولان برگزاری به هواداران تذکر دهند تا از روی محل های ناامن پایین بیایند تا فاجعه دیگری رخ ندهد. سالها پیش در ورزشگاه شهید متقی ساری ازدحام تماشاگر و فرو ریختن بحشی از ورزشگاه فاجعه ای را رقم زده بود.

  • در مراسم تشییع کاپیتان متعصب پرسپولیس مادرانی حضور دارند که اگرچه با دنیای مستطیل سبز چندان آشنا نیستند اما در سوگ جوان نام آشنای فوتبال ایران بر سر و سینه می زنند و می گویند « ماره بمیره مار». یعنی الهی مادر فدایت شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی
ناراحتناراحت
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی

کریم باقری هادی نوروزی راز پوشیدن شماره 24 توسط هادی نوروزی مشخص شد
راز پوشیدن شماره 24 توسط هادی نوروزی مشخص شد
کاپیتان پرسپولیس، شماره 24 ابدی این تیم است، اما شاید کمتر کسی بداند او چرا این شماره را می‌پوشید


ه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، هادی نوروزی، در 8 دوره مختلف لیگ برتر با شماره 24 برای پرسپولیس بازی کرد و در این سال‌ها هیچوقت شماره‌اش را تغییر نداد. راز شماره 24 نوروزی چیست؟

نوروزی زمان بازی در تیم‌های پایه پرسپولیس شماره 9 می‌پوشید اما زمانی که لیگ هشتم به این تیم برگشت، این شماره بر تن محسن خلیلی بود. هادی نوروزی هم بر اساس شماره شناسنامه‌اش، شماره 24 را انتخاب کرد. بعد از چند سال این شماره تبدیل به امضای نوروزی شد و او هیچوقت شماره پیراهنش را تغییر نداد.

عکس زیر کارت بازی نوروزی را نشان می‌دهد که شماره شناسنامه او هم روی آن مشخص است؛

7eug_174263_414.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی
ناراحتناراحت
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی

یادداشت ویژه امیر حاج رضایی برای هادی نوروزی/ استحاله به سنگ و به خاک...یادداشت-ویژه-امیر-حاج-رضایی-برای-هادی-نوروزی-استحاله-به-سنگ-و-به-خاک

وبسایت رسمی برنامه نود - امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال یادداشتی احساسی برای هادی نوروزی نوشته که در روزنامه هفت صبح امروز منتشر شده است. 

به گزارش وب سایت نود، این یادداشت را بخوانید:
اگر/ دوست منی/ کمکم کن/ تا از پیش ات بروم/ اگر یار منی/ کمکم کن/ تا از تو شفا یابم/ اگر/ می دانستم که عشق خطر دارد/ دل نمی دادم/ اگر می دانستم که دریا عمیق است/ دل نمی زدم/ و اگر پایان را می دانستم/ آغاز نمی کردم/ دلتنگ شده ام/ به من بیاموز/ که ریشه عشقت را/ از ته بزنم/ به من بیاموز/ که اشک/ چطور جان می دهد/ در خانه چشم؟/ به من بیاموز که قلب چگونه میمیرد/ و دل تنگی/ خود را می کشد ( شعر از نزار قبانی)
ساعت ۸ صبح است. تلفن همراه با صدای همیشگی پیامی می فرستد، بر صفحه تلویزیون خیره می شوم و درمانده نگاه می کنم، باورکردنی نیست، هادی رفته است از خوابی به خواب دگر و این دومی چقدر هولناک و تکان دهنده است، در آینه خود را می نگرم، انگار پیرتر شده ام.
در نگاه من، خدا حقیقت و عشق است، خدا اخلاق و درستکاری است، خدا سرچشمه نور و زندگی است و با این حال برتر از همه اینهاست، خدا وجدان است، این گفته های گاندی را با خودم تکرار می کنم و به خدا پناه می برم و از او برای هادی آرامش و برای خانواده اش صبر طلب می کنم.
اما هادی عزیز سفرت جگرسوز بود، باشد که مرگ دردناک تو پرتویی از حقیقت را در فوتبال ما جلوه گر سازد، باشد که مرگ تکان دهنده تو ودیعه خداوندی یعنی وجدان را در همه ما بیدار کند.
به وضوح احساس می کنم در توصیف این مرگ ناتوانم. به نوشته ای از "هرمان هسه" می رسم که درهم آمیختگی انسان و خاک را رقم می زند. برای لحظه ای عمیق تر از همه زمان، گذرا بودن پیکره ام را احساس می کنم و در می یابم که به سوی استحاله کشیده می شوم، استحاله به سنگ، به خاک، به بوته تمشک، به ریشه درخت. عطش من به نمادهای گذر چنگ زده است، به خاک و آب پژمرده. فردا، پس فردا، به زودی زود من به تو بدل خواهم شد، من برگ هستم، من خاکم، من خاکم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی
ناراحتناراحت
مدیرگروه هواداران هادی نوروزی

علی کریمی: همه هادی نوروزی را دوست داشتند/ سرش در پرسپولیس به کارخودش بودعلی-کریمی-همه-هادی-نوروزی-را-دوست-داشتند-سرش-در-پرسپولیس-به-کارخودش-بود

وب سایت رسمی برنامه نود- علی کریمی بازیکن سابق و محبوب پرسپولیس، در گفت و گویی کوتاه با روزنامه شرق از هادی نوروزی گفت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، علی کریمی که دیروز به عیادت علی پروین در بیمارستان کسری رفته بود، پس از پایان عیادت با خبرنگار روزنامه شرق گفت و گو کرد.

جملات او را بخوانید:« واقعا خیلی حیف شد، خیلی ناراحت شدم، به خانواده نوروزی مخصوصا به همسر و دو فرزند گل هادی تسلیت می‌گویم. همچنین به جامعه فوتبال و ورزش کشور هم تسلیت عرض می‌کنم. واقعا حیف شد اصلا حرفی نمی‌شود زد. از درگذشت هادی نوروزی عزیز همه ناراحت هستیم.»

وی ادامه داد:« من با هادی در پرسپولیس هم‌بازی بودم به‌عنوان کسی که در کنار هادی نوروزی بازی کرده، می‌توانم بگویم هادی بچه باحالی بود، بچه خوش‌اخلاقی بود. در سال‌هایی که کنار هم بودیم، هادی همیشه در پرسپولیس سرش در کار خودش بود، کاری به کسی نداشت. همه بچه‌ها هم دوستش داشتند و واقعا حیف شد. امیدوارم خدا به خانواده هادی عزیز صبر بدهد.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید