لحظه  بروز رسانی 
مجله رنگارنگ زندگی
آروم و عادیآروم و عادی
مجله رنگارنگ زندگی

زنان فدایی در سوریه+تصاویر نخستین واحد زنان کردستان سوریه در نزدیکی

زنان فدایی در سوریه+تصاویر

نخستین واحد زنان کردستان سوریه در نزدیکی شهر “قامشلی” با تأسی از گروههای فلسطینی که در برابر ارتش اشغالگر قدس ایستادگی کرده بودند،تشکیل و به خود لقب “زنان فدایی” دادند.

واحد دفاع زنان کردستان سوریه با تشکیل گروهی وفاداری خود را به بشار اسد در مقابله با کسانی که سعی در سرنگونی نظام دارند، اعلام کرد.

نخستین واحد زنان در نیروهای دفاع ملی در نزدیکی شهر “قامشلی” با تأسی از گروههای فلسطینی که در برابر ارتش اشغالگر قدس ایستادگی کرده بودند، به خود لقب “زنان فدایی” را می دهند.

در آموزش های نظامی زنان فدایی تیراندازی با اسلحه “کلاشینکف”، استفاده از بمب های دستی و نفوذ به موانع و شیوه های تسلط بر دشمن آموزش داده می شود.

“عبیر” شیوه پیوستن خود به این گروه را اینگونه بیان می دارد: همسرم مرا به پیوستن به ارتش تشویق و ترغیب کرد و به من گفت: گروههایی وجود دارند که به زنان چگونگی استفاده از سلاح را آموزش می دهند. از آنجایی که این طرز تفکر را دوست داشتم، در این مرکز ثبت نام کردم.

وی در ادامه می افزاید: پیش از اینکه به این گروه بپیوندم چیزی از سلاح و چگونگی استفاده از آن نمی دانستم و حتی می ترسیدم از اینکه یک نفر به من حمله کند، در خانه تنها بمانم و از آنجایی که وطن خود را در خطر دیدم برای این کار مهم داوطلب شدم.

مشاهده همه ی 2 نظر
مجله رنگارنگ زندگی
آروم و عادیآروم و عادی
مجله رنگارنگ زندگی

ماهرنیوز.تیم خبری بین الملل:کان معروف به سوپردست این لقب را به

0_500638001324421543_irannaz_com

ماهرنیوز.تیم خبری بین الملل:

کان معروف به سوپردست این لقب را به خاطر توانایی باورنکردنی خود گرفته است. او عادت دارد تکه‌های مرغ سرخ شده درون روغن داغ و جوشان را با دستان خود هم بزند و برگرداند.

آشپزی که انگشتانش را با غذا سرخ می کند! +عکس

این آشپز ۵۰ ساله که یک دکه کنار خیابان دارد انگشتان دستش را در روغن داغ ۴۸۰ درجه فرو می‌برد و عجیب اینجاست که انگشتانش حتی یک تاول هم نمی‌زند!!
آشپزی که انگشتانش را با غذا سرخ می کند! +عکس
این توانایی حیرت‌انگیز باعث شهرت جهانی او شده است و مردم از سراسر دنیا به دکه کوچک او می‌روند تا ببینند چطور «کان» با دستش مرغ‌های جوشان را زیر و رو می‌کند. حتی او به همراه همسرش به کشورهای مختلف سفر می‌کنند تا این هنر را به همه نشان دهند.

آشپزی که انگشتانش را با غذا سرخ می کند! +عکس

سوپردست نمی‌داند چطور می‌تواند چنین کاری انجام دهد، اما خوشحال است که این موضوع مشتری‌هایش را روز به روز بیشتر می‌کند.

آشپزی که انگشتانش را با غذا سرخ می کند! +عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله رنگارنگ زندگی
آروم و عادیآروم و عادی
مجله رنگارنگ زندگی

منابع عربستانی از اهانت به قرآن کریم در ساختمان سابق دانشکده

منابع عربستانی از اهانت به قرآن کریم در ساختمان سابق دانشکده دخترانه شهر ینبع در غرب این کشور خبر دادند.
44135_521.jpg
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از العالم، در دانشکده ینبع که یکی از دانشکده های دانشگاه طیبه عربستان است، مردم شاهد رها شدن کتاب الهی در زباله دان ساختمان سابق آن بوده اند.براساس این گزارش، قرارداد اجاره دانشکده دخترانه ینبع پایان یافته و شرکت خدماتی مسئول نظافت ساختمان تعدادی قرآن در محل ریختن اشیاء مستعمل و زباله ها رها کرده است.

یکی از ساکنین شهر ینبع مرکز امر به معروف و نهی از منکر را از موضوع اهانت نظافتچیان به قرآن کریم مطلع کردتصاویری از اهانت نظافتچیان به قرآن کریم در سایت های اینترنتی منتشر شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مجله رنگارنگ زندگی
آروم و عادیآروم و عادی
مجله رنگارنگ زندگی

به گزارش خبرنگار بین‌الملل برنا، شبکه خبری اسکای نیوز عربی گزارش

136298_635127153168799246_m.jpg

به گزارش خبرنگار بین‌الملل برنا، شبکه خبری اسکای نیوز عربی گزارش داد، جلسه رسیدگی به دادخواست وکیل حسنی مبارک، دیکتاتور سابق مصر در محل نگهداری وی در زندان طره برگزار شد و با موافقت دادگاه با درخواست وکیل، حکم آزادی مبارک از زندان صادر شد.

خبرگزاری رویترز به نقل از وکیل اعلام کرد: با وجود صدور حکم آزادی برای مبارک، وی تا فردا در زندان خواهد ماند تا روند اداری و قضایی خروج وی از زندان انجام شود و روز پنجشنبه از زندان طره مرخص خواهد شد.

مبارک پیشتر در پرونده‌های مختلفی از جمله قتل تظاهرکنندگان مصری، دریافت رشوه از شرکت‌های تجاری، سو‌ء استفاده از قدرت، اختلاس و پرونده موسوم به کاخ‌های ریاست جمهوری تبرئه شده بود و یا به دلیل رسیدن مدت زمان بازداشت وی به سقف مجاز ماندن یک متهم در بازداشت موقت، بر اساس قوانین مصر نگهداشتنش در زندان غیرقانونی بود.

تنها پرونده باقیمانده علیه مبارک مساله دریافت رشوه از موسسات رسانه‌ای دولتی این کشور بود که در جریان این پرونده برای مبارک قرار حبس موقت تا انجام تحقیقات صادر شده بود و با درخواست وکیل وی و موافقت دادگاه، حکم آزادی مبارک از زندان امروز صادر شد.

براساس این پرونده، مبارک متهم است که هدایایی را از موسسه انتشارات دولتی الاهرام دریافت کرده اما خانواده مبارک معادل ارزش هدایای دریافتی را به این موسسه بازگرداندند.

برخی از اصلی ترین پرونده‌های مطرح شده علیه مبارک از جمله پرونده قتل بیش از 800 تظاهرکننده مصری همچنان جریان دارد اما به دلیل اینکه وی حداکثر زمان ممکن برای نگهداری یک متهم در زندان بدون محاکمه را سپری کرده از این پس به قید وثیقه آزاد خواهد بود و در هر جلسه مبارک به دادگاه احضار خواهد شد تا به اتهاماتش رسیدگی شود.

در ژوئن ۲۰۱۲، دادگاه رسیدگی به پرونده کشته شدن متعرضان در جریان انقلاب ۲۰۱۱، حسنی مبارک را مجرم شناخت و به حبس ابد محکوم کرد اما دادگاه استیناف در ژانویه ۲۰۱۲ این رای را معتبر ندانست و دستور داد به این پرونده مجددا رسیدگی شود. رسیدگی مجدد به پرونده مبارک در ماه مه سال جاری آغاز شده و تا کنون ادامه دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید