افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
آمنه
آمنه

⛔️ متن شایعه

" تاجیکستان روی پول جدیدش عکس فردوسی ابن سینا روگذاشته، اماایران عکس قدس کعبه گذاشته.

المان روپست مرکزیش عکس داریوش گذاشته، اماایران کلمات عربی نوشته.

امریکاه تودادگاه هایش عکس کورش زده،ایران عکس عربی زده.

سازمان ملل منشورکورش زده، ایران رساله عربی زده.

روسیه توورزشگاهاش عکس رستم زده، ایران اسم قهرمانان عربی زده.

یونان یک کتاب تاریخ داره مخصوص ایران که همه تومدرسه خوندنش، ایران کتاب تاریخش مخصوص عرباست.

افسوس و صد افسوس!!! "


✅✅ شایعه:

1. روی سامانی (پول تاجیکستان) اثری از فردوسی نیست و تنها تصویر ابن سینا درج شده که به دلیل ارتباطات فرهنگی و پیشینه مشترک دو کشور است. نمادهای دینی برای بزرگداشت باورهای دینی مردم ایران است و روی اسکناس ده‌هزار تومانی نیز تصویر آرامگاه سعدی قرار دارد!

http://www.akhbarbank.com/vdceen8z.jh...3E
2. در قوس طاقهای ساختمان قدیمی پست برلین که حدود1881.م ساخته شده سردیس 26 نفر از مشاهیر جهان از جمله داریوش، کریستف کلمب، مارکوپولو و... نصب شده و منحصر به داریوش نیست.

http://de.wikipedia.org/wiki/Postfu...3E
3. ادعای نصب عکس کوروش در دادگاههای امریکا و یا عکس رستم در ورزشگاههای روسیه صحت ندارد و در هیچ منبع معتبری هم یافت نشد!

4. برخلافِ ادعای نویسنده، کلماتِ عربی روی آرم و یا سردرِ پست جمهوری اسلامی ایران دیده نمی‌شود!

http://yon.ir/irpost

5. ادعای تعلق کتاب تاریخ مدارس ایران، به اعراب کذب است و همه ما در ایام مدرسه تاریخ ایران در ادوار مختلف را خوانده ایم!

http://shayeaat.ir/post/50

6. اگرچه نسخه ای از منشور کوروش که با هدف لائیک نشان دادن ایران توسط خاندان پهلوی به سازمان ملل ارسال شد در آنجا به نمایش گذاشته شد، اما اصالت، ترجمه و برخی موارد آن در میان کارشناسان جهانی محل بحث است.

http://tarikhirani.ir/fa/files/54...3E
7. ادعای تدریس کتابی منحصر به تاریخ ایران در مدارس یونان در منابع معتبر یافت نشد و در مدارس همسایه یونان و رقیب تاریخی ایران یعنی ایتالیا نیز به تاریخ ایران بسیار محدود پرداخته شده است!

http://khabaronline.ir/detail/32286...3E
8. غرب به تاریخ و مفاخر ایران احترام نمی گذارد و در صورت چشم‌پوشی از جنایاتشان در سرقتِ آثار تاریخی ما، بازهم تلاشهای فرهنگی و رسانه ای در تحریف تاریخ ایران باستان با فیلمهایی چون 300 و اسکندر و عدم عکس‌العملِ شایسته‌ از ملی‌گرایان تایید کننده کذب بودن این ادعاهاست .

http://yon.ir/takhrib

9. متن القاء می‌کند ایرانِ امروز، عرب‌گرا و اجنبی‌پرست است؛ در حالی که خود از ایران‌گراییِ سایر کشورها تمجید می‌کند! این شایعات با ظاهر وطن دوستی، اسلام‌ستیزی را دنبال می کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه

رونمایی از فاجعه‌ای دیگر در سوابق علمی آقای روحانی
حسن روحانی از شاگرد آیت‌الله مصباح یزدی سرقت علمی کرده است!!

زوایای دیگری از تقلب‌های گسترده در سایر آثار علمی آقای حسن روحانی در حال گشوده شدن برای تیم بررسی است؛ شاید مجبور شویم نام تیم‌مان را عوض کنیم چون این سرقت‌ها منحصر به رساله‌ی دکتری نیست!

با توجه به اینکه آقای روحانی هیچ گاه از سرقت علمی در پایان نامه‌ی دکترای خود توبه نکرده، بر آن شدیم که آخرین مقاله علمی - پژوهشی وی را بررسی نرم‌افزاری و انسانی کرده و سرقت‌های احتمالی را کشف کنیم.

نتایج تعجب‌برانگیز و غیر قابل باور بود. آقای روحانی در آخرین مقاله‌ی علمی - پژوهشی خود به زبان فارسی که در سال ۱۳۹۱ به چاپ رسیده، از دکتر محسن رضوانی، شاگرد آیت‌الله مصباح یزدی و دانشیار علوم سیاسی موسسه‌ی آموزشی و پژوهشی امام خمینی رحمت‌الله علیه در شهر قم، سرقت علمی بدون ارجاع کرده است! جزئیات و مستندات در آینده منتشر خواهد شد.

یافتن سرقت در مقالات فارسی رئیس جمهور می‌تواند جمعی از محققین داخلی را به شاکیان این متقلب علمی اضافه کرده و آنان را به همراهان آیت‌الله علی اکبر کلانتری در شکایت از آقای حسن روحانی در دادگاه ویژه‌ی روحانیت تبدیل نماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه
1500837907271.jpg

🔴 نامه اصلاحطلب سابق در اعتراض عربده کشی های آقازاده های سران اصلاحات


✍️ داریوش سجادی


📌 جناب آقای آقازاده عارف!

قربان قد رعنا و چشم شهلا و نبوغ و بلوغ و استعداد شعف افزای تان بگردم.

جوان بُرنا و عزیز دل بابا!

بُردی و خوردی و مدارج ترقی را طی کردی و قله های موفقیت را فتح کردی و زمین و زمان ثنای گوی وجود ذی جود و گرانقدرت باد.

اما عزیز دل بابا! با نظام خلقت و دستگاه معدلت پرور خداوند دیگر چه کار داری؟

یعنی چه که ژن من خوبه!؟

از دار و ندار دنیا فقط یه عدالت خداوند برای بندگانش باقی مانده آن هم توسط شما آقازادگان مصادره شد؟

مگه نظام خلقت واحد اصلاح ژنتیک داره؟

یعنی می فرمائید خداوند هم در خلقت شان قائل به نظرکردگی اند! بعضی ها رو مثل جنابعالی از ژن خوب درست کرده و ژن ما بدبخت بیچاره ها رو هم بد ریخته و از آشغالاش استفاده کرده ما رو ساخته!؟

آقازادگی تان کم بود حالا با ادعای DNA برتر «نظرکرده خدا» هم شدید؟

خجالت بکش جوانک!

خوردی و بُردی و چریدی نوش جانت و حالشو ببر اما لااقل به شعور مخاطب هم احترام بگذار و مخاطب را استر فرض نکن!

(فرزند موسوی لاری وزیر دولت اصلاحات عارف و پسرش را به شیر،منتقدان را به کفتار و مردم را به گاو تشبیه کرد..)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه
1500891319679016_large.jpg

.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه
1500887224894.jpg

کتابهای اوشو در دست جوانان ایرانی چه میکنند؟

مشاهده همه ی 1 نظر
آمنه
آمنه
1500894439500.jpg

🌸 |

🔹مصطفی بختی و مجتبی بختی دو تا داداش مشهدی بودند.یکیشون کارت اقامت جعلی به نام جواد رضایی برا خودش درست کرد. یکیشونم اسمشو گذاشت بشیر زمانی. دوتا داداش میخواستن خودشونو افعانستانی جا بزنن که از کشور خارج شن.
🔹نسبت شون باهم رو پسرخاله معرفی کردند.ازخودشون جالب‌تر مادرشون بودکه الکی اومدنقش بازی کرد که من افعانستانی‌ام. گفت مادر جواد و خاله بشیر هستم.
🔹دوتا داداش رفتند تو یه درگیری سنگین تو تدمر تو یه سنگر تو بغل هم شهید شدند. ۲۲ تیر ۹۴ شهید شدند ولی بخاطر مجهول بودن هویت ۱۷ روز طول کشید تا پیکرهاشون پیداشه و تشییع بشن.
🔹از دوتا داداش و مادرشون جالب‌تر دختر کوچولوشون بود که تو تشییع بلندگو رو گرفت گفت "کور خوندید اگر فکر کنید من ناراحتم.خون بابام خانواده مارو زنده تر کرده تازه اون یکی عموم هم تو صف اعزامه به زودی میاد سراغتون."
خانوادگی به این میگن

کانال ضداستکبار

مشاهده همه ی 1 نظر
آمنه
آمنه

💠💠 کوروش هخامنشی بر سر دو راهی بت‌پرستی و ریاکاری

1️⃣ هم و هم نمادهای موجود در کاخ سلطنتی کوروش (!) نشانگر این است که وی بت‌های شیطانی و (مردوخ) را پرستش می‌کرد.

2️⃣ برخی این مسئله را چنین توجیه می‌کنند که واقعاً بت‌پرست نبود! بلکه برای همراهی و همزبانی با مردم به خدایان و بت‌ها احترام می‌گذاشت! و دین خود را به دیگران تحمیل نمی‌کرد!

✍️ در پاسخ باید بگوییم:

1️⃣ احترام به بت‌های شیطانی که در معابد آن‌ها هر نوع فسادی رخ می‌دهد، در حقیقت بی‌احترامی به است. یکتاپرستی یعنی بندگی خدای یگانه و به رسمیت نشناختن خدایان دروغین. حال چگونه ممکن است کسی یکتاپرست باشد و در عین حال به بت‌ها احترام بگذارد؟! مخصوصاً این‌که کوروش به ادعای ‌گرایان قدرتِ مطلق امپراتوری بود! و در موضع ضعف قرار نداشت که مجبور به مماشات باشد.

2️⃣ کوروش دین خود را به دیگران تحمیل نمی‌کرد (؟!)، پس چرا حاکمیت خود را به دیگران تحمیل می‌کرد؟! لشکرکشی‌های متعدد و وقوع جنگ‌های فراوان حاکی از این امر است.

3️⃣ کوروش در پی حکومت کردن بود و برای او فرقی نداشت که مردم در جهل و بت‌پرستی و شیطان‌پرستی غوطه‌ور باشند. لذا نه تنها به مردم اجازه‌ی ‌ن‌پرستی می‌داد، بلکه (معبد اسگیله) و… را نیز تعمیر و تزیین می‌کرد.

4️⃣ وجود نماد بت بعل در کاخ سلطنتی کوروش، چه ارتباطی با احترام به مردم سرزمین‌های دیگر دارد؟!

5️⃣ اگر بپذیریم که کوروش، برای بت‌های شیطانی بعل و مردوک و… مقام خدایی قائل بود و خود را بنده‌ی آنان می‌دانست (همان‌طور که در منشور آمده است)، دیگر حرفی نمی‌ماند، اما اگر برای راضی نگه‌داشتن مردم، و جلب توجه و تحکیم قدرت خود آن‌ بت‌ها را محترم می‌شمرد، و قلباً اعتقادی به آن بت‌ها نداشت، پس رفتارش مصداق دروغ‌گویی و ریاکاری بوده است. و همه‌ی این‌ها وقتی غیرقابل توجیه می‌شود که وی در موضع قدرت بود، لیکن هیچ تلاشی برای برقراری حق نکرد!!


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
MAHYAR
MAHYAR

صدور فرمان بدعت جدید!!
🔸آقای روحانی امروز گفته اند:

« بحث این و آن جناح نیست، اما شیوه و تفکری که مردم در انتخابات به آن رای دادند باید در دولت، استاندارها، فرماندارها، مدیرکل ها و در مسئولیت های سنگین و حساس حاکم شود. این بدان معنا نیست که غیر از ۲۴ میلیونی که به دولت تدبیر و امید رای دادند، حق حیات ندارند؛ آنها هم حقوق دارند و حقوق اساسی شان محفوظ و می توانند فعالیت کنند، اما امروز در مسئولیت های رده بالا نوبت این ۲۴ میلیون است و اگر غیر از این باشد پس برای چه رای دادیم و انتخابات برگزار کردیم.»
🔸در این رابطه نکاتی وجود دارد:
💠 ۱. حزبی سازی فضای مدیریت کشور، یک پدیده و بدعت_بسیار_نامبارک است که منجر می شود بسیاری از مدیران متخصص کشور، با چماق ۲۴ میلیون (البته در واقعیت ۲۳ میلیون)، درو!! شوند و از این بابت کشور متضرر خواهد شد.

💠 ۲. این گفتار رئیس جمهور که ظاهرا قرار است به صورت جدی به رفتار مدیریتی دولت آینده تبدیل شود یک بدعت_خطرناک در جمهوری اسلامی است چرا که عملا به کارشناسان و مدیران سطح بالا، کد می دهد که می بایست در انتخابات ها مطابق خواست دولت مستقر اظهار نظر داشته باشند و گرنه حذف!! می شوند. گرچه به تن این قاعده ناروا لباس مردم سالاری دوخته شده اما در حقیقت، نوعی تحمیل_سیستماتیک!! است و ناقض آزادی و استقلال رای کارشناسان در انتخابات است.

💠 ۳. دولتی که نمی تواند از ظرفیت یک فرد متخصص و متعهد حتی در سطح مدیرکل!! استفاده کند و کارآیی همه را با عینک_انتخابات!! می سنجد، چگونه می تواند ادعای آزادی اندیشه!! ، فراجناحی بودن!! و اعتدال!!! داشته باشد؟!

💠 ۴. متاسفانه همین جریان سیاسی که امروز علنا فرمان حذف تمام مخالفین را صادر می کند، زمانی تبلیغ می کردند برای مدیریت سطح بالا، تنها تخصص کافی است و تعهد اولویت چندانی ندارد و به همین بهانه بدنه ارزشی را طرد و حذف کردند اما اکنون عنصر "تحزب"(گرایش حزبی) را معیار اصلی خود اعلام کردند!! به عبارت دیگر به جای عنصر ایمان و تعهد به انقلاب و نظام اسلامی، سرسپردگی_جناحی!! و تبعیت_انتخاباتی!!! یک معیار مدیریتی شده است!

💠 ۵. اخلاق، انصاف و تقوای سیاسی حکم می کند رئیس جمهور به نظرات، مطالبات و حتی ظرفیت های نیروی انسانی مخالفین خود توجه داشته باشد و تا حد مقدور از آنها در جهت مصالح ملی استفاده کند. اما متاسفانه رویکرد دولت یک رویکرد_تقابلی و حذفی است و این تلقی را پررنگ می کند که آقای روحانی عملا (و نه لفظا) رئیس جمهور ۲۳ میلیون نفر است و نه رئیس جمهور ۸۰ میلیون نفر!!

💠 ۶. این که آقای رئیس جمهور گفته اند" اگر غیر از این باشد پس برای چه رای دادیم و انتخابات برگزار کردیم" نشان می دهد در نزد ایشان انتخابات نه یک آوردگاه گفتمانی برای حل مشکلات مردم بلکه یک مسابقه برای تقسیم_جایگاه_های_قدرت!! است.

مشاهده همه ی 3 نظر