افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
amir
amir
سلام آقای روحانی
شما طبق اعلام وزارت کشور رئیس جمهور دوازدهم شناخته شدید
کاری نداریم به تخلفات گسترده که حتی به گفته سخنگوی قوه قضائیه و رئیس شورای نگهبان  استانداران و فرماندارانی هم مستقیم و نه در پشت پرده در این تخلفات دخیل بوده اند.

بعنوان یک شهروند ایرانی و طبق حقوق شهروندی خودم در این دوره مناظرات و تا الان سوالاتی در ذهنم ایجاد شد که خدمتتان عرض می کنم

۱-شما در مناظرات گفتید سایه جنگ را برداشتید اما چگونه این سایه جنگ برداشته شده که قبلا فقط آمریکا و اسرائیل ما را تهدید نظامی می کردند و اکنون علاوه بر آن ها کشور های عربی که جرئت نمی کردند چپ نگاه کنند اشکارا علیه ما ناتو تشکیل می دهند و علنا هم اعلام می کنند که برای مقابله نظامی با ایران این تجهیزات و اتحاد بی سابقه ایجاد شده است و انگلیس هم مستقیما از آن ها حمایت کرد

سایه جنگ بیشتر و گسترده تر که شده کمتر که نشده اقای روحانی؟!

۲-در مناظرات به یکی از رقبای خود اعلام کردید که چرا با وجود سابقه فعالیت در قوه قضائیه نتوانستید فساد را ریشه کن کنید 
که رقیبتان اعلام کرد باید دولت همکاری کند که مورد تمسخر شما قرار گرفت!

اما امروز متوجه شدیم که چرا قوه قضائیه نمی تواند فساد را ریشه کن کند 
از آنجا که این قوه قصد برخورد با فساد ها و رانت های برادرتان را داشت که با تهدید به جنگ شما روبرو شد! و متوجه شدیم چتر حمایتی افرادی مثله شما مانع برخورد با مفسدین می شود 

اقای روحانی چرا عملتان با حرفتان در این مورد مطابقت ندارد؟


۳-آقای روحانی شما دیروز در بین فعالین ستاد خود اعلام کردید که ستاد های شما پول که نداشتند هیچ حتی اعضای آن ها غذا هم برای خوردن نداشتند و برای خوردن غذا به ستاد های رقیب می رفتند چون به گفته خودتان در آن جا فراوانی نعمت بوده است 

سوال اینجاست که چطور این همه بنر و تبلیغات در سطح شهر ها زده شد و
پول فراوانی که با نامه رسمی ستاد شما توسط آقای جنتی ابلاغ شد تا به ادمین کانال های پرمخاطب تبلیغ کننده شما بدهند که سندش هم هست 
و همچنین گفته اعضای ستاد خود که حتی حقوق و دریافتی داشته اند 
و آن وام های کم بهره انتخاباتی که در تاریخ ۱۷ اردیبهشت طی نامه رسمی مصوب شد به دهیاران اعطا شود از کجا آمده اند؟

آقای روحانی لطفا بگویید ادعایتان با این واقعیات چگونه تطابق پیدا می کند؟


ادامه دارد....

امضا:
یک شهروند ایرانی فارغ از هرگونه حزب
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir
خیانت دولت خاتمی و وزیر صنایع وقت اسحاق جهانگیری به خودروسازی کشور با پروژه ‌سمند!

🔸«شرکت ایران خودرو» پروژه تولید اولین «خودرو ملی ایران» را در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و پس از شش سال به اتمام رسانید. در سال ۱۳۸۱ رئیس‌جمهور وقت (سید محمد خاتمی) از این «خودرو ملی» با نام «سمند» رونمایی کرد. 
🔹پلتفرم و قوه محرکه این اتومبیل پژو ۴۰۵ بود که از کمپانی پژو فرانسه خریداری شد. شرکت ایران خودرو تنها باید اتاق آن را طراحی می‌کرد و می‌ساخت. طراحی اولیه اتاق ابتدا به یک کمپانی گمنام انگلیسی بنام «فرست اتوموتیو» واگذار شد. این کمپانی ناشناخته است و ظاهراً مشخصاتی از آن در دست نیست. سپس، طراحان متعدد آلمانی و اتریشی و کره‌ای و ایرانی طرح اولیه «فرست اتوموتیو» را، که به درد نمی‌خورد، اصلاح کردند. 
🔹تولید سمند با وام ۵۰۰ میلیارد تومانی بانکی انجام گرفت که به دلیل طولانی شدن پروژه، ایران خودرو ۳۰۰ میلیارد تومان جریمه دیرکرد پرداخت. یعنی، جمعاً ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه تولید سمند شد. این رقم برابر است با یک میلیارد دلار آن زمان. 
🔥برای درک بهتر این رقم کافی است بدانیم که در همان زمان [سپتامبر ۲۰۰۰] شرکت رنو فرانسه با ۵۶۰ میلیون دلار ۷۰ درصد کمپانی سامسونگ موتورز کره را خرید و جنرال موتورز آمریکا [۲۰۰۱] با یک میلیارد دلار شرکت دوو موتورز را با چندین کارخانه و شبکه فروش جهانی گسترده آن خریداری کرد. 

📤 بنقل از: مستند «تهران، تقاطع سئول: تاریخ صنعت خودرو در ایران و کره جنوبی» (سیاوش سرمدی، ۱۳۹۴)، قسمت پنجم، دقیقه ۲۱ به بعد.

🏮 پی‌نوشت: مدیریت خودروسازی ایران سالهاست در دستان عده ای خاص قرار گرفته که پس از جنگ بر تمام شئون صنعت ایران سایه انداخته اند و حتی حاضر نیستند آن‌را به لحاظ اجرایی اندکی متحول کنند و از لفت و لیس های خود بکاهند(!) با روی کار آمدن دولت روحانی در سال ۹۲، همین باند قوی در صنعت بار دیگر جان گرفت زیرا بسیاری از مدیران و وزرای این دولت از حامیان خودروسازان هستند و بنا به همین دولت را وادار کردند ۲،۵۰۰ میلیارد تومان وام خرید خودرو بصورت فوریت اختصاص دهد(!) این در حالیست که صنایع کوچ و بزرگ سودده کشور با یک سوم این وام احیا می شدند. حال که نگاهی به آمار می اندازیم متوجه می شویم چگونه پس از دولت خاتمی، دولت روحانی با خیانت، ۸۳۳ میلیون دلار در اختیار خودروسازان قرارداد که تنها برای نمونه امروز سایپا با زیان انباشته ۸۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد تومانی در ۹ ماهه سال ۹۵ هیچگونه سودی که به سهامداران و اقتصاد کشور نرساند، بلکه موجب ضرر و زیان فراوان شود! جالب اینجاست دقیقا ۲۰ سال پیش شرکت فورد با سرمایه گذاری ۹۰۰ میلیون دلاری در شرکت چینی ژیانگلینگ موتورز امروز آن را به یکی از تولیدکنندگان مطرح بازار چین و آسیای شرقی تبدیل کرده است و این شرکت چینی تصمیم دارد در سال ۲۰۱۸ محصولات جدیدش را به بازار آمریکا و اروپا صادر کند!
نظرات برای این پست غیر فعال است
آمنه
آمنه
ابوحمزه ثمالی از امام باقر(ع) روایت کرد که فرمود: هنگامی که زمان مرگ پدرم فرا رسید، مرا به سینه اش چسباند و گفت: 

پسرم تو را به چیزی سفارش می کنم که پدرم نیز هنگام جان دادن مرا به آن سفارش کرد و گفت: 
پسرم از ظلم کردن به کسی که یاوری جز خدا ندارد بپرهیز..

 خصال، ج1، ص1694-13-a.jpg
پـــرستـــو های عــاشق
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آمنه
آمنه
 شما علم را از چه کسی اخذ می کنید 
معصومین می فرمایند:ریشه همه بیماری ها از زیاد آب خوردن هست.:پزشکی غربی می گوید:خوردن هشت لیوان آب در هر روز لازم و ضامن سلامت است!
معصومین می فرمایند:اگر ارزش نمک را می دانستند درمان نمی کردند مریضی ها را مگر با نمک و سفره بدون نمک نباشد.:پزشکی غربی می گوید:نمک سم سفید است و نمک را از سر سفره حذف کنید!
:معصومین می فرمایند:نمک دریا و سنگ نمک بهترین نمک هست:پزشکی غربی می گوید:نمک طبیعی نخورید و نمک ید دار و تصفیه مصنوعی خوب است!
معصومین می فرمایند:نمک بهترین درمان فشارخون است.پزشکی غربی می گوید:نمک عامل ابتلا به فشارخون هست!
معصومین می فرمایند:گوشت گوسفند بهترین غذاست.پزشکی غربی می گوید:گوشت قرمز سم است!
معصومین می فرمایند:گوشت ماهی پیه چشم و بدن را ذوب می کند و مرغ ،خوک پرندگان هست.پزشکی غربی می گوید:گوشت سفید(ماهی و مرغ) بهترین گوشت است و بیشتر بخورید!
معصومین می فرمایند:ترک خوردن گوشت ،بداخلاقی می آورد.پزشکی غربی می گوید:خوردن گوشت خشم می آورد!
معصومین می فرمایند:روغن حیوانی به هر اندازه که خورده شود همانقدر بیماری را از بدن می برد.پزشکی غربی می گوید: روغن جانوری عامل بیماری های کثیر است!
معصومین می فرمایند:خوردن روغن ها در تابستان بهتر از زمستان است.پزشکی غربی می گوید: خوردن روغن ها در زمستان بهتر از تابستان است!
معصومین می فرمایند:هنگام نشستن کمر خمیده باشد.(حالت استراحت)پزشکی غربی می گوید:هنگام نشستن کمر قائمه باشد!(حالت فعال)
معصومین می فرمایند:بهترین و مهمترین وعده غذایی شام است و نباید ترک شود.پزشکی غربی می گوید: بدترین وعده غذایی شام است و باید ترک شود!:معصومین می فرمایند:وعده غذایی دوتاست(صبح و شام )که موجب سلامت دستگاه گوارشی و بدن است.پزشکی غربی می گوید: وعده غذایی دوبار موجب بیماری دستگاه گوارشی و بدن است و هر چند ساعت یکبار بایستی چیزی خورد!
معصومین می فرمایند:نظام هستی احسن است و هیچ چیزی در خلقت بدن زائده نیست.:پزشکی غربی می گوید:در بدن زائده ی آپاندیس،لوزه زائد،رگ زاپاسی درپا و یک کلیه اضافی موجود هست که قبلا کارایی داشته است و الان می توان با پیشرفت جراحی از شرشان خلاص شد یا به دیگران فروخت!
معصومین می فرمایند:برای دستشویی روی پا نشسته و به پای چپ تکیه کنید.(روی پا)پزشکی غربی می گوید:دستشویی فرنگی ،از نشستن روی پا برای دستشویی رفتن بهتر است!(روی صندلی)
معصومین می فرمایند:مسواک هنگام خواب، بیدارشدن و نماز هست و بعد غذا خلال با چوب های مجاز انجام شود.پزشکی غربی می گوید:مسواک بعد از غذا استفاده شود و خلال پلاستیکی و نخ دندان زده شود.
:معصومین می فرمایند:خوردن باقلی خون صاف تولید میکند.پزشکی غربی می گوید:خوردن باقالی کم خونی می آورد!
معصومین می فرمایند:ریشه چغندر مضر است و همه خاصیت در برگ چغندر است.:پزشکی غربی می گوید:ریشه چغندر(لبو هم نوعی از آن است) مفید است و با آن قند درست می کند و برگ چغندر را بی خاصیت می داند!
مشاهده همه ی 2 نظر
ساسان
آروم و عادیآروم و عادی
ساسان
حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب

هرکس با اراء ملت در بیوفتد در مقابلش می ایستم


بگویید «هیهات از عدم انتخابات»


هیچکس نمیدونست سید ما در زمان مناظره سوم روزه بود
فریادهای ماندگار
نظرات برای این پست غیر فعال است
آمنه
آمنه
راپورتچی خبرآورد۴رعیت نافرمانی نموده و نائل آمدن ما به ریاست بلدیه راتبریک نگفتند
خاطر مبارکمان مکدر شد

فرمودیم الساعه نامشان درشهر جاربزنندIMG_20170525_212703.jpg
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ساسان
آروم و عادیآروم و عادی
ساسان
میرزا آقا" به روایت حسین دهباشی

1⃣ دیده بودی یا نه، که گویا میوه‌فروشی با چهره‌ای نزار و بدبخت در اردوی تبلیغی جناب آقای روحانی ایستاده و عکسی از او انداخته‌اند و حالا که شاهین بخت بر شانه ایشان نشسته از استاندار تا رئیس‌جمهور با او یادگاری گرفته‌اند و نمای آخر تصویر وانت اهدایی است با آقایی که ایشان باشد و نامش میرزاآقا است.

2⃣ ‏اما اگر جناب میرزاآقا در اردوی تبلیغی دیگری عکس می‌داشت، آیا بازهم مشمول سخاوت رییس‌جمهوری و بیت‌المال و وانتِ شرکتِ دولتیِ ایران‌خودرو می‌شد؟

3⃣ ‏بعد که چندش کار درآمد گفتند بخش خصوصیِ مجهولی لطف کرده! واقعا؟ نام ندارد؟ و چرا به نام خود نکرده؟ و چه نفعی می‌برد در تدارک عکس برای اردوی دولت؟

4⃣ ‏اگر جناب آقای احمدینژاد یا جناب آقای رئیسی با بدبخت و محتاجی چون میرزاآقا عکس یادگاری و تبلیغی می‌گرفتند، مصداق ریاکاری و خریداری‌رای نبود؟ یا به قید اقبال جایزه بردن؟

5⃣ ‏در ایام انتخابات به درستی سخن از نادرستی هدایای آستان قدس و شهرداری تهران به مردم بود. پس چرا آنچه برای دیگران نمی‌پسندیم برای خودمان پسندیده است؟ تهِ این معیارهای دوگانه کجاست؟
نظرات برای این پست غیر فعال است
amir
amir
💠 با روحانی موافقم

💠 حسن روحانی که چند روزی است با مهندسی انتخابات و ممانعت از رای دادن هفت میلیون ایرانی در روستاها و نگه داشتن چهار میلیون ایرانی پشت دربهای حوزه های رای گیری و .. خود را رییس جمهور میداند، در جمع اعضای ستاد انتخاباتی اش گفته:   

انشاالله مرگ ها در همه شعارها جمع شود و ما می خواهیم برای همه زنده باد باشد.

من با این ایده حسن روحانی کدخداپرست موافقم، پس با صدای بلند می گویم:

"زنده باد دنیای بی آمریکا"
"زنده باد دنیای بدون انگلیس"
"زنده باد دنیای بدون رژیم اشغالگر"
"زنده باد اسلام بی آل سعود"
"زنده باید دولت بدون نجومی خوار"
"رنده باد دولت محرومان و مستضعفان"
"زنده باد دولت غیراشرافی"
"زنده باد دولتی که با رای واقعی مردم روی کار بیاید و نه با مهندسی تعرفه ها، تخلفات گسترده و ...
و هزاران زنده باد دیگر که از صد مرگ بر موثرتر است!
نظرات برای این پست غیر فعال است
amir
amir
▫️ ويژه 
چرا حسن روحانی تایید صلاحیت شد؟

🔸در این که روحانی دارای پروندهایی سنگین و غیر قابل دفاع در زمینه بر اندازی نظام اسلامی است (از جمله رابطه با اسرائیل در 1365، امضای سند 2030) شکی نیست

🔸اما روحانی درمورد رد صلاحیت شدن خود، تهدید به جلوگیری از برگزاری انتخابات نمود و با توجه به عدم اطلاع عمومی مردم از اقدامات وی و امکان ضرر رسیدن به اصل جمهوری اسلامی صلاح به تایید ظاهری وی قرار گرفت(طبق سخنان کریمی قدوسی) 

🔸رهبری که ظاهرا از این جریان با خبر بوده اند در سخنان خود در 96/1/1 سر بسته به این موضوع اشاره می کنند:
 "اگر می‌خواهید شعار بدهید: هیهات من الذلت؛ بگویید «هیهات از برگزار نشدن انتخابات»"

🔸اما به لطف خدا با آگاه شدن مردم و عدم تحقق وعدهای دولت در انتخابات 96، پرده از نفاق روحانی در میان اکثر مردم برداشته شد و لذا آنها را وادار به تخلفات گسترده در انتخابات نمود

🔸همچنین هنوز شورای نگهبان صحت انتخابات 96 را اعلام نکرده است و رهبری هم در پیام خود به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری بر خلاف گذشته به روحانی تبریک نگفته و حتی نامی از او در متن پیام نیست

🔸اما برکنار کردن حسن روحانی یک عزم و مطالبه ملی طلبد، که رهبری نیز در ادامه سخنان خود در 96/1/1 به این نکته اشاره کردند:
"بنده هیچ‌وقت در انتخابات دخالت نمی‌کنم و حتی نمی‌گویم به چه کسی رای بدهند؛ تنها در یک جا دخالت می‌کنم آن هم وقتی‌ست که عده‌ای بخواهند جلوی رای مردم بایستند و رای آنها را بشکنند."

🔸وظفیه ما در این وضعیت ایجاد مطالبه عمومی بیش از پیش برای پیگیری جنایات حسن روحانی و شناساندن چهره نفاق او به مردم (حتی کسانی که فریب سخنان زیبا او را خورده اند) است تا مسئولین بتوانند با حمایت مردمی و بدون ضربه خوردن به اصل نظام اقدامات لازم را انجام دهد

🔸لطفاً در نشر این پیام و تخلفات انجام شده در انتخابات به افراد مذهبی (انقلابی) به هر صورتی که می توانید بکوشید تا ان شاء الله با یاری خدا از این فتنه به سلامت عبور کنیم، چرا که این بار حسن روحانی بر خلاف سخنان زیبا و فریبنده در صدد بر اندازی تدریجی کل نظام اسلامی است.
نظرات برای این پست غیر فعال است