لحظه  بروز رسانی 
سروش
سروش

دوستان سلام یک سوال داشتم. آیا راهی پیدا نشده که من

دوستان سلام
یک سوال داشتم.
آیا راهی پیدا نشده که من شمارم رو به Imsg وصل کنم که رو سیستمم اس ام اس هام بیاد؟؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سروش
سروش

سرعت و اهمیت بسیار تحولات ایران و جهان، نگارنده و

 لینک

سرعت و اهمیت بسیار تحولات ایران و جهان، نگارنده و همفکران‌اش را تشویق کرده تا به سهم خود اثری داشته باشد، طبعا در حوزه اطلاع‌رسانی و از منظر تاریخی.گرچه با مضامین متنوعی از ادب و هنر و اجتماعیّات و اقتصاد گرفته تا امور سیاسی و اقتصادی و غیره و قصد نهایی‌مان ایجاد یک خبرگزاری خصوصی و تلوزیونی آف‌لاین است با نامِ «تاریخ‌آنلاین»

کارمان را با روزانه ده دقیقه گزارشِ خبریِ خارجی جدید و زیرنویس‌شده ، آغاز کرده‌ایم و امیدواریم تا پایان سال به روزی یک‌ساعت برسد. از آن پس و خدا اگر بخواهد،برنامه‌های تولیدی مستقل نیز اضافه خواهند شد. تا کِی بشود که جدّی‌جدّی بشویم همکار/رقیب دیگر خبرگزاری‌ها و دیگر تلوزیون‌ها!

تاریخ آنلاین خبرگزاری مستقلی است که تلاش می کند از منظری تاریخی و با استفاده حداقلی از نوشتار و بهره‏گیری حداکثری از قالبهایی چون عکس، طرح، بریده جراید، فیلمهای آرشیوی، اسناد و خصوصاً فایلهای صوتی و تصویری حاوی مصاحبه، گزارش و مانند آنها، به مانند هر رسانه‏ی فراگیر دیگری، به حوزه گسترده و متنوعی از علاقمندی‏های بازار اطلاع‏رسانی از سیاست و اقتصاد گرفته تا امور فرهنگی و اجتماعی بپردازد.

تاریخ آنلاین با مالکیت و مدیریت حسین دهباشی و تحت مجوز رسمی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره و به تاریخ در جایگاه بایگاه خبری ثبت و فعالیت می‌نماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید