لحظه  بروز رسانی 
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا(عکس) به گزارش ""، رئال

صفحه اول روزنامه های امروز اسپانیا(عکس)
به گزارش ""، رئال شب گذشته با نتیجه 1-0 در خانه مغلوب بتیس شد تا اوضاع آنها برای ادامه فصل دشوارتر شود.
 

روزنامه مارکا با تیتر "بتیس اختلاف را 7 امتیاز کرد" به شکست شب گذشته رئال مادرید در خانه اشاره دارد.
 

روزنامه آ.اس نیز به شکست شب گذشته رئال و اختلاف ایجاد شده با بارسا اشاره دارد و تیتر زده "هفت امتیاز"
 

روزنامه موندو دپورتیوو نیز صفحه اولش را به شکست رئال اختصاص داده و تیتر زده :" برنابئو سوخت"
 

روزنامه اسپورت نیز به شکست رئال پرداخته و بتیس را به یک دست انداز بزرگ برای رئال تشبیه کرده است.

مشاهده همه ی 1 نظر
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

یلدای شگفت انگیز نشست‌های مطبوعاتی (عکس) به گزارش ""، همین

یلدای شگفت انگیز نشست‌های مطبوعاتی (عکس)
به گزارش ""، همین که صحبت های امیر قلعه نویی با اهالی رسانه به عنوان سرمربی مهمان به پایان رسید این ابهام وجود داشت که با وضعیت رقم خورده در استقلال و پیرو تمام هفته های گذشته که سرمربی تحت فشار این تیم از حضور مقابل دیدگان خبرنگاران طفره می رفت این بار هم منصوریان قید کنفرانس را خواهد زد یا نه؟
نزدیک به 30 دقیقه بعد از اتمام کنفرانس قلعه نویی درست در لحظه ای که بیشتر حاضران در سالن کنفرانس خود را برای ترک محل آماده می کردند خبر رسید که "خبری در راه است"! خبری که هفته ها بود همه از جمله طرفداران استقلال و منتقدان منصوریان در انتظار شنیدن آن بودند و خود را برای این اتفاق کاملا آماده کردند. استعفا از هدایت استقلال آن هم بر خلاف میل باطنی که به وضوح می شد آن را حس کرد.
 

سرانجام سرمربی ناکام آبی ها با گذشت نزدیک به یک ساعت از پایان بازی به سالن آمد و در بدو ورود با عذرخواهی از تاخیر مدعی شد به خاطر نشست خداحافظی و فضای دراماتیکی که در رختکن پیش آمد دل کندن از شاگردانش سخت بود؛ اما به هر شکل ممکن خود را به سالن کنفرانس رساند. منصوریان از همان دقیقه اول کنفرانس فضا را در اختیار گرفت تا درد دل های او نزدیک به 20 دقیقه ابتدایی کنفرانس را به خود اختصاص دهد.
 

درد دل هایی که از زمان ورود او به باشگاه استقلال، از کنفرانس مطبوعاتی 16 ماه قبل او به عنوان سرمربی جدید استقلال در سالن آکادمی، از اتفاقات فصل گذشته، از برد در دربی و سه گل سه گل زدن های جوانانش در نیم فصل دوم ، از قول ها و وعده هایی که از سر هیجان سرمربیگری استقلال در ارتباط با برد در دربی و ایستادن در مکان های اول و دوم لیگ برتر داد و ...
 

بعد از این صحبت های اولیه که چندان هم کوتاه نبود و با عذرخواهی رسمی از تمام پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس از جمله علی پروین و علی جباری آغاز شد و به طرفداران، مردم ایران و در پایان وزیر ورزش کشیده شد، صراحتا اعلام کرد که از برنامه نود و اتفاقاتش درس های بزرگی گرفته است که در صورت ماندن در عرصه مربیگری از آن بهره خواهد برد. جایی که وقتی یاد برنامه 90 می افتاد با طعنه تلخ به قهقهه های عضو هیات مدیره باشگاه خود نیز خنده اش می گرفت، خنده ای که نشان از شادی نداشت، بلکه غم بزرگی را در چهره او نشان می داد.
 

بله، نشست نزدیک به 89 دقیقه به طول انجامید تا طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی های تاریخ لیگ برتر لقب گرفته و تا پاسی از شب ادامه داشته باشد تا یلدای شگفت انگیزی برای این گونه کنفرانس ها رقم بزند. شگفت انگیز از آن جهت که هر کلمه و جمله منصوریان خود قصه ای مفصل دارد که پرداختن به آن می تواند سوژه ای جذاب برای اهالی رسانه و فوتبال باشد.
 

 

 

 

 

 

 
عکس: امیرحسین خیرخواه

مشاهده همه ی 1 نظر
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

گواردیولا: امیدوارم مصدومیت گوندوگان جدی نباشد به گزارش ""، گوندوگان

گواردیولا: امیدوارم مصدومیت گوندوگان جدی نباشد به گزارش ""، گوندوگان

گواردیولا: امیدوارم مصدومیت گوندوگان جدی نباشد
به گزارش ""، گوندوگان در چند سال اخیر بارها دچار مصدومیت شده و مدت بسیار زیادی را دور از میادین بوده است. او روز گذشته مقابل وست بروم در جام اتحادیه به میدان رفت، ولی دچار مصدومیت شد و در نیمه اول از زمین خارج شد. حال گواردیولا ابراز امیدواری کرد که مصدومیت هافبک تیمش جدی نباشد.
 

 
 
او گفت:" وقتی گوندوگان روی زمین افتاد و دستش را تکان می‌داد که نشان از درد شدید بود، خیلی ناراحت شدم. در آن لحظه، به قسمت منفی ماجرا نگاه کردم. نمی‌توانید تصور کنید که دوری 8 ماهه از میادین یعنی چه. اینکه هر روز با فیزیوتراپ بجنگی و باز هم مصدوم باشی. قبول این چیزها بسیار دشوار است. فوتبال اینگونه است و امیدوارم مصدومیت او جدی نباشد. هر روز با او صحبت می‌کنم و فکر نمی‌کنم مشکلی مطرح باشد. او در زانویش کمی درد داشت. باید فردا بررسی کنیم، شاید پزشک تیم بتواند اوضاع را شفاف کند."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم به گزارش ""،

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم به گزارش ""،

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم
به گزارش ""، رئال شب گذشته در خانه با نتیجه 1-0 مقابل رئال بتیس شکست خورد تا به روند ضعیفش در خانه ادامه دهد. گل دقیقه 94 سانابریا در سانتیاگو برنابئو، باعث شد تا رئال متحمل یک شکست خانگی دیگر شود و رکورد 73 بازی پیاپی گلزنی آنها نیز متوقف شود. با این حال راموس تحت تاثیر شرایط قرار نگرفته است.
 
او گفت:" روز خوب ما نبود، مخصوصا مقابل گل حریف. فوتبال خیلی خوبی بازی نکردیم، ولی موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. موقعیت هایی برای گلزنی در ابتدای بازی داشتیم. رسیدن به گل اول در این بازی ها خیلی سخت است و گاهی هم به ثمر نمی‌رسد.
 
 

 
 
تیم ما هر کاری که می‌توانست کرد، موقعیت ساخت، خیلی از آنها طوری بودند که می‌توانستیم به راحتی به گل برسیم. باید پیش برویم و توجه مان را معطوف بازی بعدی کنیم. پیشتر در لالیگا نیز روزهای دشوارتری را تغییر داده ایم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم، زیرا هنوز بازی های زیادی پیش روی ماست.
 
با این آگاهی به خانه می‌روم که تمام تلاشمان را کردیم؛ ولی بازی به نفعمان پیش نرفت. وقتی پیروز نمی‌شویم، باید توجهمان را به اشتباهات جلب کنیم. اوضاع همیشه می‌تواند بهبود یابد. باید آرام باشیم و در کنار هم بمانیم و این کلید موفقیت است."

مشاهده همه ی 1 نظر
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

تکلیف لیگ برتر والیبال چیست؟ به گزارش "" و به

تکلیف لیگ برتر والیبال چیست؟ به گزارش "" و به

تکلیف لیگ برتر والیبال چیست؟
به گزارش "" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از روز یکشنبه 16 مهرماه آغاز می شود.
نشست قرعه کشی این رقابت ها ساعت 15 دیروز (چهارشنبه) با حضور احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون، محمود افشاردوست دبیرکل، منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رئیس کمیته داوران و نمایندگان باشگاه های پیکان، بانک سرمایه، کاله مازندران، اردکان، شهرداری ارومیه، شهرداری ساری، سایپا، گنبد و رعد پدافند هوایی برگزار شد.
در ابتدای این نشست رئیس سازمان لیگ گفت: وقتی باشگاهی در لیگ نمی تواند شرکت کند، چه اصراری به تیم داری در لیگ برتر والیبال دارد. خیلی از باشگاه ها به تعهدات خود عمل نکردند. وقتی باشگاهی در شروع کار درست عمل نمی کند و بدهکاری دارد، نمی تواند تا پایان کار مسابقات نیز به درستی ادامه دهد.
منوچهر پورحسن تاکید کرد: یک سال اگر لیگ برتر با تعداد کمتر اما قانونمند برگزار کنیم، برای همیشه مشکل لیگ برتر حل می شود. حق طبیعی است که سازمان لیگ از سالن میزبانی باشگاه ها بازدید کند تا شرایط لازم را داشته باشد؛ باشگاه ها باید استاندارد لازم را داشته باشند و قرارداد بازیکنان نیز از دیگر لازمه های تیم داری در لیگ برتر هست.
وی تصریح کرد: باشگاه ها در صورت داشتن شرایط لازم، می توانند ورودی لیگ برتر را واریز کنند. ورودی آخرین مرحله از ثبت نام باشگاه ها برای حضور در لیگ برتر والیبال است.
رئیس سازمان لیگ تاکید کرد: در حال حاضر با این شرایط من نمی توانم لیگ برتر را برگزار کنم، زیرا تنها یک باشگاه به تمامی تعهدات خود عمل کرده است و سایر باشگاه ها مشکلاتی دارند.
نایب رئیس فدراسیون والیبال نیز در ادامه این نشست گفت: ابتدا باید از باشگاه هایی که در لیگ برتر تیم داری می کنند، تقدیر و تشکر کنم زیرا آنها تنور این رشته ورزشی را در کشور داغ نگه می دارند. والیبال ایران در سطح جهانی به جایی رسیده که باید قوانین را تیم های ایرانی بیشتر رعایت کنند. والیبال اگر در ایران توفیقاتی دارد، مدیون لیگ و باشگاه هاست.
احمد ضیایی تصریح کرد: پیشنهاد من این است که پرونده تیم های لیگ برتری را یک به یک بررسی کنیم، ببینیم مشکلات آنان کجاست و آیا فدراسیون می تواند برای رفع مشکلات این باشگاه ها گامی بردارد یا نه؟ فدراسیون از کمک کردن به باشگاه ها هیچ اباعی ندارد، اما اگر باشگاه نمی تواند در این زمینه گام های اساسی بردارد، دیگر فدراسیون مقصر نخواهد بود.
وی تاکید کرد: اولویت مهم این موضوع تسویه حساب باشگاه ها با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون است. اگر مشکلات برطرف نشود باز هم تاکید می کنیم که لیگ را با شش تیم برگزار می کنیم.
نمایندگان باشگاه ها نیز در ادامه این نشست به مشکلات خود اشاره کردند و پیشنهادات زیر را برای برطرف شدن مشکلات ارائه کردند.
– قرعه کشی انجام شود و مهلت برای انجام کلیه کارها داده شود تا اگر ظرف این مدت انجام نشد، تیم ها کنار گذاشته شوند.
– مشکل باشگاه داری مختصص والیبال نیست و در فوتبال نیز این مشکلات وجود دارد که به دلیل دولتی و نیمه دولتی بودن باشگاه ها است.
– در فوتبال نیز چک مدت دار روال است و در والیبال نیز باید اینگونه انجام شود.
– خروجی لیگ برتر باید سال به سال بهتر شود و ارزیابی از سال های گذشته انجام شود.
– چرا باید سربازها در یک تیم حضور داشته باشند. این فرصت برای سایر باشگاه ها نیز فراهم کنند.
– برنامه ریزی باشگاه ها برای شروع مسابقات در 16 مهرماه است و نباید این زمان تغییر کند، زیرا بدنسازی و آماده سازی تیم ها با مشکل روبرو می شود.
– نمایندگان والیبال از شهرهای مانند گنبد و ارومیه پشتیوانه مردمی دارد و این استان ها هیچ دلخوشی به جز والیبال ندارند.
– موضوع بلیت فروشی و درصد باشگاه ها هنوز بلاتکلیف است.
– ویدیو چک امسال وجود دارد؟ اگر دارد از الان برنامه ریزی کنید که دقیق انجام شود.
– قراردادهای بلند مدت دارای اشکال است. 20 درصد افزایش برای برخی بازیکنان که با قرارداد قیمت کم جذب باشگاه ها می شوند، برای سال های آینده ظلم به بازیکن می شود.
در پایان به دلیل نقص مدارک باشگاه ها قرعه کشی انجام نشد و به روز سه شنبه چهارم مهرماه موکول شد تا باشگاه ها تا آن زمان مشکلات خود را برطرف کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

صدرنشینی دینامو با گلهای ستاره‌های ایرانی به گزارش ""، تیم

صدرنشینی دینامو با گلهای ستاره‌های ایرانی به گزارش ""، تیم

صدرنشینی دینامو با گلهای ستاره‌های ایرانی
به گزارش ""، تیم هندبال دیناموبخارست رومانی شب گذشته در حضور هر چهار ستاره ایرانی خود (الله کرم و سجاد استکی؛ سید علیرضا موسوی و سعید حیدری راد) موفق شد در مقابل حریف خود به پیروزی برسد و همچنان صدرنشین ناسیونال لیگ رومانی باشد.
 
این دیدار که از ساعت 19 به وقت ایران برگزار شد و دیناموبخارست به مصاف تیم وزلوی رفت؛ دیناموبخارست از اول دیدار نسبت به حریف برتری داشت و در پایان نیز با حساب 33 بر 24 به پیروزی رسیدند.
 
در این دیدار الله کرم استکی 6 گل ؛ سجاد استکی 2 گل ؛ سید علیرضا موسوی 1 گل برای دیناموبخارست به ثمر رساندند و سعید حیدری راد نیز عملکرد خوبی درون چهارچوب دیناموبخارست داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

منصوریان: خوشحالم تمام رکوردها را شکستم به گزارش ""، 89

منصوریان: خوشحالم تمام رکوردها را شکستم به گزارش ""، 89

منصوریان: خوشحالم تمام رکوردها را شکستم
به گزارش ""، 89 دقیقه صحبت با اهالی رسانه آن هم در ساعات پایانی چهارشنبه شب بعد از توقف مقابل ذوب آهن و شنیدن دوباره شعار "حیاکن ...رهاکن"؛ آخرین حربه علیرضا منصوریان برای تبرئه خود از تمام اتهامات پیرامون بحران ها و ناکامی های اخیر استقلال بود. نشستی که در پایان حتی صدای اعتراض رئیس هیات فوتبال تهران را نیز در آورد تا سرمربی استقلال با بر زبان آوردن این جمله که 30 روز است در این نشست ها غیبت داشته و حالا آمده که حرف های خود را بزند از شیرازی خواست یک بار هم شده استثنا قائل شود.
کنفرانسی که می تواند برای خود حتی در سطح جهان فوتبال صاحب رکوردی منحصر به فرد شود در پایان که دقایقی از نیمه شب گذشته بود با یک جمله از منصوریان جالب تر شد. آن جا که سرمربی مستعفی آبی ها با خنده ای تلخ بر لبان خود که تنها در ظاهر نشان می داد او از استعفا و کناره گیری ناراحت نیست؛ اما در باطن غم بزرگی دارد، مدعی شد باید همه رکوردها را خودش ثبت می کرد از جمله رکورد طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی تاریخ لیگ برتر.
منصوریان در واکنش به شوخی خبرنگاران حاضر در نشست که از او طلب صبحانه می کردند، گفت:«حالا که آخرین روز حضورم در استقلال را تجربه کردم باید همه رکوردها را به نام خودم ثبت می کردم از جمله رکورد طولانی ترین کنفرانس مطبوعاتی لیگ برتر(باخنده) و امیدوارم که این رکورد بتواند کمی از ابهامات را برای طرفداران روشن کند».

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

رقابت کشتی گیران برای رسیدن به یک کرسی به گزارش

رقابت کشتی گیران برای رسیدن به یک کرسی به گزارش

رقابت کشتی گیران برای رسیدن به یک کرسی
به گزارش ""، در روزهای اخیر فدراسیون کشتی اقدام به ثبت نام از داوطلبان حضور در کمیسیون ورزشکاران کرده است. این ثبت نام در شرایطی صورت گرفته بود که فدراسیون هیچ توضیحی درباره کمیسیون ورزشکاران نداده و همین مساله تصوری را ایجاد کرد که کشتی گیران برای حضور در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک کاندیدا می شوند.
بعد از اطلاع از چگونگی ماجرا مشخص شد فدراسیون کشتی تا ۴ مهرماه به کشتی گیران مهلت داده تا داوطلبان برای حضور در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کشتی ثبت نام به عمل آورند.
انتخابات کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کشتی ۱۲ مهرماه انجام خواهد شد تا اعضای این کمیسیون جدید از میان ملی پوشان کشتی مشخص شوند.
حسن رحیمی، حسن یزدانی و مهدی علیاری فعلا چهره های مطرحی بودند که برای حضور در این کمیسیون ثبت نام کردند.
البته هدف اصلی تشکیل کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای انتخابات این کمیته است که باید طبق برنامه در دی ماه سال جاری برگزار شود.
فدراسیون کشتی در نظر دارد بعد از انتخاب اعضای کمیسیون ورزشکاران در این فدراسیون، با رای همین اعضا، یک نفر به عنوان نماینده در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک حاضر باشد و با سایر ورزشکاران رقابت کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

درهای نقش جهان از ساعت 16 باز می شود به

درهای نقش جهان از ساعت 16 باز می شود به

درهای نقش جهان از ساعت 16 باز می شود
به گزارش ""، سپاهان و پرسپولیس امروز در حالی یکی دیگر از بازی های حساس هفته هفتم را برگزار می کنند که پیش بینی می شود استقبال گسترده ای از این بازی به عمل آید. از همین رو میزبان اصفهانی به طرفداران پرسپولیس هشدار داد بدون بلیت به نقش جهان نیایند.
مرتضی رمضانی راد در همین ارتباط گفت: «طبق اعلام هیات فوتبال همه سهم قانونی  بلیت های هواداران پرسپولیس توسط هواداران این تیم خریداری شده و پرسپولیسی هایی که موفق به خرید بلیت نشده اند به استادیوم نیایند. بلیت فروشی جایگاه هواداران سپاهان در محل ورزشگاه انجام می شود و از آنها می خواهیم امروز از ساعت 16:00 به نقش جهان بیایند و بلیت خود را خریداری کنند و وارد ورزشگاه شوند».
مدیر رسانه ای سپاهان تاکید کرد:« در شهری مانند اصفهان طبیعی است وقتی تیمی مهمان است هواداران آن تیم در اقلیت هستند و استفاده از حربه هایی مانند حضور در جایگاه پر تعداد هواداران تیم میزبان عواقب جبران ناپذیری دارد و هشدار می دهیم که از این اقدام خطرناک پرهیز کنند».

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

پرسپولیس – سپاهان؛ الکلاسیکوی ایران از روی اعداد به گزارش

پرسپولیس – سپاهان؛ الکلاسیکوی ایران از روی اعداد به گزارش

پرسپولیس – سپاهان؛ الکلاسیکوی ایران از روی اعداد
به گزارش ""، بازی قرمزهای تهران و زردهای اصفهان در دو دهه اخیر به مسابقه ای مهم برای فوتبال ایران تبدیل شده است. برخی القابی چون «الکلاسیکوی ایران» نیز به این دیدار می دهند، لقبی که در سال های اخیر بسیار در فوتبال کشورمان مرسوم شده است. اما مسابقه امروز پرسپولیس و سپاهان، نکاتی جالب دربر دارد که به شکلی متفاوت آن را خواهید خواند.
 
1. در بازی هایی که هر دو تیم از سرمربی خارجی بهره برده اند، پرسپولیس تنها یک پیروزی کسب کرده است. لیگ ششم شاگردان مصطفی دنیزلی، شاگردان بوناچیچ را در آزادی و با گل های معدنچی و حاجی زاده مغلوب کردند.
 
2. در بین 20 گلزن برتر هماوردی پرسپولیس و سپاهان، نام دو مهاجم خارجی به چشم می خورد؛ عماد رضا و جواهیر سوکای. عماد رضای عراقی و سوکای آلبانیایی هر کدام 3 بار دروازه سرخپوشان را گشوده اند.
 
3. در یک دهه اخیر پرسپولیس تنها یک بار در اصفهان پیروز شده؛ اما این برد قرمزها بسیار شیرین و البته پرگل بوده است. آن ها در لیگ شانزدهم با 3 گل در ورزشگاه فولاد شهر پیروز شدند تا علاوه بر این طلسم شکنی، آخرین بازی دو تیم در فولاد شهر را نیز برده باشند.
 
4. مهدی طارمی تنها بازیکن از لیست گلزنان برتر دیدار دو تیم است که همچنان بازی می کند. طارمیِ 25 ساله از 4 فصل قبل مقابل سپاهان بازی کرده و 4 بار دروازه طلایی پوشان را نیز باز کرده است.
 
5. رکورد پیروزی های متوالی برای دربی قرمز و زردهای ایران در دست سرخپوشان است. پرسپولیس از سال 50 تا 54 تمام دیدارهایش مقابل سپاهان را برد تا با 5 پیروزی پیاپی مقابل این تیم اصفهانی، از این حیث رکورددار باشد.
 
6. پرگل ترین پیروزی این هماوردی نیز در درست پرسپولیس است. آن ها در سال 50 با هدایت حسین فکری سپاهان را شش گله کردند که شهرت و آوازه فعلی را نداشت.
 
7. از سال 83 تا 85 پرسپولیس در حسرت پیروزی بر سپاهان بود. در این مدت 7 بازی برگزار شد که 4 تای آن با پیروزی طلایی پوشان و 3 مسابقه نیز با تساوی به پایان رسید.
 
8. شماره هشت خاطره ساز سپاهانی ها بیشترین سابقه بازی در این دیدار را دارد. محرم نویدکیا 26 بار در مقابل پرسپولیس به میدان رفته است.
 
9. بعد از آخرین تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان، مجموعا این دو تیم 9 بار اقدام به تغییر سرمربی کرده اند.
 
10. پرسپولیس در صورت پیروزی در بازی پیش رو، به دهمین برد در تاریخ لیگ برتر مقابل سپاهان خواهد رسید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید