لحظه  بروز رسانی 
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

منصوریان از همه حمایت کرد جز رحمتی به گزارش ""،

منصوریان از همه حمایت کرد جز رحمتی به گزارش ""،

منصوریان از همه حمایت کرد جز رحمتی
به گزارش ""، علیرضا منصوریان در نشست خبری امشب وقتی با سوال در مورد رحمتی مواجه شد اینطور به آن پاسخ داد: گله من از رحمتی این است که وقتی دید سرمربی و مدیر تیمش روی خط برنامه نود است باید گوشی تلفن را قطع می کرد. در همین حد می توانم بازش کنم وگرنه گله زیاد است.
اما او در سوال های پایانی هم وقتی در مورد خرید منتظری و جباری ناچار به پاسخگویی شد، گفت: اگر من مجتبی و پژمان را نمی آوردم غول های درون استقلال نمی گذاشتند، آنها برگردند. خودم دوست داشتم آنها برگردند و من با خسرو هم هیچ مشکلی ندارم. دو بازیکن سن بالا هستند که اصلا زبان ما را نمی فهمند. منظور من پادوانی و چپاروف است.
نکته عجیب این بود که منصوریان در طول صحبت هایش هرگز صحبتی در مورد رحمتی نکرد و البته حمایتی از کاپیتان تیمش انجام نداد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

راز گلزنی های بیشتر ستاره ژاپنی لسترسیتی به گزارش ""،

راز گلزنی های بیشتر ستاره ژاپنی لسترسیتی به گزارش ""،

راز گلزنی های بیشتر ستاره ژاپنی لسترسیتی
به گزارش ""، این ملی پوش ژاپنی در پیروزی 2-0 شب گذشته لسترسیتی مقابل لیورپول در جام اتحادیه، گل اول تیمش را به ثمر رساند.
 
این چهارمین گل او در هفتمین بازی برای لسترسیتی در همه رقابت های این فصل بود. این درحالی است که او پیش از این به دلیل اینکه گل های کمی برای لستر به ثمر می رساند، مورد انتقاد زیادی قرار گرفته بود.
 
 

 
او به سایت باشگاه لسترسیتی گفت:" من شیوه فکر کردنم را تغییر دادم. کار من مثل قبل است و با همان سبک بازی می کنم. من هنوز سخت کار می کنم و بعد از گرفتن توپ، برای رسیدن به محوطه جریمه بیشتر تلاش می کنم.
 
کار سخت و فشار، هنوز خوب است. من تلاش می کنم تا بیشتر به محوطه جریمه برسم. شیوه فکر کردن من است که تغییر کرده است."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

از امید تا استعفا؛ پایان شماره 10 استقلال (گزارش) به

از امید تا استعفا؛ پایان شماره 10 استقلال (گزارش) به

از امید تا استعفا؛ پایان شماره 10 استقلال (گزارش)
به گزارش ""، 12 خرداد 1395، شماره 10 سابق استقلال به آرزویی که فصول چهاردهم و پانزدهم را روی نیمکت نفت تهران با آن رویاپردازی کرده بود، دست یافت و توسط هیات مدیره‌ی وقت به نیمکت آبی‌ها سنجاق شد. سمتی که 475 روز آن را عهده دار بود و در نهایت در 29 شهریور 96 با جملات توام با یاس استعفای خود از آن را اعلام کرد.
علیرضا منصوریان که روزهای تلخ و شیرینی را در فصل گذشته با این تیم پشت سر گذاشته بود، بعد از اینکه در دربی رفت فصل شانزدهم توانست تیمش را از برزخ خارج کند در سمت خود باقی ماند و دربی برگشت و پیروزی حماسی مقابل پرسپولیس سند ادامه همکاری او را ثبت مجدد کرد. با این حال پایان فصل و شکست شش گله مقابل العین امارات می‌توانست پایان کار او تلقی شود اما هیات مدیره از تعطیلات فوتبال سود برد و با زمان دادن مجدد به این مربی تمامی برگه‌های شانس را از او گرفت. لیگ هفدهم با تمام اتفاقات مثبتی که با توجه به موفقیت آنها در نقل و انتقالات همراه بود می‌توانست علیرضا منصوریان را بار دیگر به عنوان مرد محبوب سکوها تبدیل کند اما آنها همچنان تیمی بی کیفیت و غیر جذاب برای هواداران بودند تا شرایط برای باقی ماندن سخت و سخت تر شود و صحبت‌های عجیب در برنامه نود با حضور سیدمهدی رحمتی، رضا افتخاری و ملکی نیز به معنای پایان مردی بود که دیگر کمتر هواداری حاضر بود نام او را از ته قلبش صدا بزند.
علیرضا منصوریان اما به امیر قلعه نویی رسید؛ مردی که جایگاهش را در لیگ پانزدهم نشانه گرفته بود و بنا به آنچه که کم تجربگی عنوان شده بود در برابر پرویز مظلومی در دستیابی به آن ناکام ماند و بار دیگر به نیمکت نفت تهران بازگشت تا در لیگ شانزدهم آن را از مردی که خود را فاتح دربی‌ها می‌دانست دریافت کند.
علیرضا منصوریان – امیر قلعه نویی؛ اینبار در جدال مرگ و زندگی سرمربی استقلال روبروی یکدیگر قرار گرفتند و البته خیلی‌ها با شایعاتی مبنی استعفای او در صورت پیروزی نیز به استقبال این بازی رفته بودند. سرمربی استقلال با خروج نام تمام کاپیتان‌هایش اول شوک را به هواداران زد و دروازه‌بان جوان تیمش را به عنوان کاپیتان این دیدار اعلام کرد.
استقلال اما برخلاف گذشته بازی را در نیمه اول حداقل خوب شروع کرد تا حدود 12 هزار هوادار حاضر در استادیوم آزادی با شک و تردید به حمایت از تیم تحت رهبری او بپردازند. علیرضا منصوریان اینبار روی نیمکت حاضر شد تا وظیفه کوچینگ تیمش را به محمد خرمگاه بسپارد تا هم بازیکنان و هم فوتبالدوستان از شوآف و حرکات عجیب او در محوطه جریمه محروم شوند. اتفاقی که به نظر می‌رسد باعث شد بازیکنانش با تمرکز بیشتری توپ را به جریان در بیاورند و حاصل آن ایجاد چند موقعیت نصفه و نیمه و در نهایت هم گل برتری روی حرکت جالب توجه روزبه چشمی به عنوان مدافع آخر امشب تیمش بود.
نیمه دوم اما متفاوت بود؛ ذوب آهن بازی را خوب شروع کرد و استقلال را در زمین خود محبوس کرد تا چند موقعیت جدی برای به خطر انداختن دروازه سیدحسین حسینی نیز شکل دهد. باز هم ناامید و ترس در بین هواداران استقلال که پیروزی خفیف تیم‌شان را باز هم در خطر می‌دیدند و گلی که نژاد مهدی به ثمر رساند و هرچند آفساید اما به معنای پایان صبر آنها بودند. بار دیگر شعارها علیه شماره 10 سابق شروع شد و به بدترین شکل به حجم آنها اضافه شد تا حتی مسوولان پخش بازی هم مجبور به قطع صدای تماشاگران شوند. ذوب آهن بازی را به تساوی کشاند و از مشکل روحی و فشار سکوها به ضرر استقلال نیز استفاده می‌کرد و حملات خطرناک خود را برای پیروزی نیز ادامه می‌داد تا هواداران ناراضی بابت این تحقیر صبرشان بار دیگر لبریز شود و شعار برای جدایی و تصمیم نهایی سرمربی را سر دهند. دیگر کسی بنر مربوط به روزشمار حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال را به خاطر نمی‌آورد و همگی در انتظار ثانیه‌های پایانی این بازی بودند تا شماره 10 سابق تصمیم خود برای استعفا را اعلام کند.
بازی با تساوی خاتمه یافت؛ باز هم فریاد و فحش و شعار و ... باز هم هواداری که بیهوش شد و هواداری که حضور خود از راهی دور برای حمایت از استقلال را به رخ می‌کشید. تمام اتفاقاتی که پیش از این بارها دیده بودیم؛ چه از سوی هواداران استقلال برای خروج و جدایی امیر قلعه‌نویی، صمد مرفاوی، پرویز مظلومی و ... و چه از سوی هواداران پرسپولیس و با خواسته‌شان مبنی بر جدایی علی دایی، حمید استیلی، درخشان، پروین و ... .
 
سرمربی استقلال با عبور از جلوی تمام خبرنگارانی که در انتظار کلمه‌ای از او برای استعفا یا تصمیم آینده‌اش بودند راهی رختکن شد و بعد از دقایقی مسوولان باشگاه نیز وارد رختکن او شدند. در نهایت بعد از حدود یک ساعت و در شرایطی که شایعات یکی پس از دیگری روی سایت‌ها و فضای مجازی دست به دست می‌شد علیرضا منصوریان راهی محل نشست خبری این دیدار شد. علیرضا منصوریان زمینه ساخت و از روزهای خوبش با استقلال گفت، از بی‌مهری‌هایی که به او شد و ... و در نهایت جمله پایانی را هم گفت: این، آخرین حضورم در استقلال بود!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

ترکیب اصلی رئال مادرید-بتیس به گزارش ""، رئالی ها که

ترکیب اصلی رئال مادرید-بتیس به گزارش ""، رئالی ها که

ترکیب اصلی رئال مادرید-بتیس
به گزارش ""، رئالی ها که در 4 دیدار ابتدایی، دو تساوی داشتند، امشب در حالی میزبان بتیس خواهند بود که کریس رونالدو بعد از پشت سر گذاشتن محرومیت 5 جلسه ای اش، برای اولین بار در رقابت های این فصل برای کهکشانی ها به میدان می رود.
 

 
رئال: ناواس، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، کاسیمیرو، کروس، مودریچ، ایسکو، گرت بیل، رونالدو
 
بتیس: آدان، باراگان، مندی، فدال، دورمیسی، خاوی گارسیا، کاماراسا، فابین، فرانسیس، تیو، سانابریا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

نجات استرسوند از باخت در حضور قدوس به گزارش ""،

نجات استرسوند از باخت در حضور قدوس به گزارش ""،

نجات استرسوند از باخت در حضور قدوس
به گزارش ""، تیم‌های استرسوند و مالمو در یکی از دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ آلسونسکان سوئد از ساعت 21:30 امشب به مصاف هم رفتند که سامان قدوس از ابتدا در خط حمله استرسوند به میدان رفت.
یاران سامان قدوس که پنج بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند تا لحظات پایانی با نتیجه 2 بر یک عقب بودند؛ ولی در دقیقه 90 توسط کِن سما بازی را مساوی کردند و در پنجمین دقیقه وقت‌های تلف شده هم یک پنالتی از دست دادند تا از این دیدار حساس یک امتیاز بگیرند.
قدوس تا پایان بازی در زمین حضور داشت که استرسوند هم با تساوی برابر تیم صدرنشین لیگ سوئد، 39 امتیازی شد، ولی جایگاه ششمی آن تغییر نکرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد ! به

منصوریان و شانسی که از خود دریغ کرد !
به گزارش ""، علیرضا منصوریان که در ابتدای لیگ شانزدهم جانشین پرویز مظلومی شده بود، پس از یک فصل موفق در پایان هفته هفتم لیگ هفدهم در نشست مطبوعاتی در شرایطی از سمت خود استعفا کرد که با توجه به فشار هواداران جایی برای ادامه کار او باقی نمانده بود.
منصوریان در نشست خبری سعی کرد از مشکلات خود در زمان حضور در استقلال بگوید، اما او آنقدر دیر تصمیم به استعفا گرفت که حالا صحبت های او به خاطر روزهای تلخی که برای آبی پوشان رقم خورد، دلسوزی کسی را به همراه ندارد.
حالا منصوریان که با استقبال شدید هواداران و به عنوان یک مربی آینده ساز به جمع آبی پوشان پیوسته بود، با شورش هواداران و شعارهای تند آنها به خانه بدرقه می شود؛ در حالی که تصمیمات و انتخاب های بهتر هرگز او را در این موقعیت قرار نمی داد.
منصوریان که نهمین مربی استقلال در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود، شاید بعد از مدتی استراحت کار خود را در تیمی دیگر آغاز کند و اینبار لیاقت خود را در جایی دیگر به اثبات برساند.
 

 
عکس: از امیرحسین خیرخواه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

خرمگاه: قبح‌ها شکسته شد، باید می‌رفتیم به گزارش ""، محمد

خرمگاه: قبح‌ها شکسته شد، باید می‌رفتیم به گزارش ""، محمد

خرمگاه: قبح‌ها شکسته شد، باید می‌رفتیم
به گزارش ""، محمد خرمگاه بعد از دیدار با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر واقعیت فوتبال بود، ما باید برابر ذوب برنده می‌شدیم؛ باید برویم، بنشینیم و ببینیم؛ اما فکر می‌کنم گلی که خوردیم آفساید بود.
او ادامه داد: شرایط خوبی داشتیم ولی دقیقه 77 که گل خوردیم، انرژی منفی به بازیکنان آمد؛ متاسفانه طرفداران ما انرژی منفی دادند و بعد از آن بازیکنان نتوانستند عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارند و دیدیم هفت، هشت توپ لو دادند؛ به این نتیجه رسیدیم که شرایط برای کار کردن سخت است و باید به این بچه‌ها و هواداران کمک کنیم؛ فکر می‌کنم آقای منصوریان هم در کنفرانس عنوان کرده قطع همکاری کنیم.
مربی استقلال اضافه کرد: از نظر اصول اخلاقی وقتی علی آقا(منصوریان) نیست، من هم نباید باشم؛ کاری را می‌کنیم که به نفع استقلال باشد؛ امیدوار هستم این هواداران روزهای خوشی را ببینند؛ قبل از مسابقه هم گفتم شرایط سختی را گذراندیم چون در یک پست سه، چهار بازیکن مصدوم شدند؛ الان هم مدافعان وسط تیم نیستند؛ اما خدا را شکر بعضی از مصدومان رسیده‌اند.
خرمگاه تصریح کرد: امیدوارم هر اتفاقی می افتد، برای استقلال خیر باشد؛ به عنوان یک سرباز در استقلال کار می‌کردم و از حالا به بعد یک هوادار خوب برای تیمم هستم؛ امیدوار هستم روزهای قشنگی در انتظار استقلال باشد و من هم بیایم اینجا بنشینم و لذت ببرم؛ اطمینان دارم شرایط این تیم بهتر خواهد شد.
او در خصوص قطع همکاری قطعی با استقلال گفت: امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد، برای استقلال خیر باشد.
مربی استقلال در خصوص اعلام عدم حضور رحمتی و جباری در تمرین استقلال و اتفاقات برنامه نود ابراز کرد: راجع به این موضوع صبحت نکنیم، قشنگ‌تر است.
خرمگاه عنوان کرد: وقتی ابتدای فصل چهار هافبک وسط و بازیکنانی را از دست می‌دهیم که نمی‌توانیم برای آنها جایگزینی داشته باشیم، مجبور هستیم بازیکنان را در دیگر پست‌ها به کار بگیریم و جایی را خراب می‌کنیم تا جای دیگری درست شود که به همین دلیل به اجبار کارهایی می‌کنیم که به ضرر تیم می‌شود؛ برخی بازیکنان مصدوم به مرور زمان رسیده‌اند ولی باز هم هنوز مشکل داریم؛ شهباززاده شرایطی را رقم زده که می‌تواند به تیم کمک کند؛ امیدوارم این بچه‌ها روزهای قشنگی ببینند تا ما هم از آن لذت ببریم.
او درباره اینکه رسیدن بازیکنان مصدوم می‌تواند به آنها کمک کند، گفت: هوادار دیگر صبر ما را نمی‌کند؛ وقتی قبح یک چیز شکسته می‌شود، نباید کاری انجام داد تا بدتر شود؛ هر اتفاقی در زمین بیافتد هوادار دیگر صبر ما را نمی‌کند؛ ما آمدیم به استقلال کمک کنیم، نه اینکه کاسبی راه بیاندازیم؛ حالا به این نتیجه رسیدیم نمی‌توانیم به استقلال کمک کنیم؛ امیدوارم هر کسی می‌آید بتواند کاری انجام دهد تا استقلال به روزهای قشنگ برسد.
مربی استقلال در خصوص جذب بازیکنان پر تعداد قبل از شروع لیگ ابراز کرد: بازیکنانی را جذب کردیم که بتوانند بیشتر به ما کمک کنند.
خرمگاه یادآور شد: اگر بازی را برده بویدم، مطمئنا این هوادار از ما حمایت می‌کرد؛ ما مثل یک سرباز تا آخرین قطره خون خود کاری را خواستیم انجام دهیم تا بهترین عملکرد را ارائه دهیم؛ اما به این نتیجه رسیدیم که شرایط ماندن ما به نفع استقلال نیست.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

قائدی هم منصوریان را نجات نداد به گزارش ""، مهدی

قائدی هم منصوریان را نجات نداد
به گزارش ""، مهدی قائدی وینگر جوان بوشهری تیم استقلال در میانه نیمه دوم به جای جابر انصاری وارد زمین شد و با فرارهای تماشایی هواداران استقلال را تحت تاثیر قرار داد.
او البته در مدت کوتاه حضورش یک پاس دیدنی به علی قربانی داد که این مهاجم قد بلند تازه نفس نتوانست دروازه مظاهری را باز کند.
این وینگر بوشهری که در ابتدای فصل با نظر منصوریان به استقلال آمده بود نیز نتوانست این سرمربی را نجات دهد.
 

 

 
عکس: امیرحسین خیرخواه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

اردوی پرسپولیس در شوک استعفای منصوریان به گزارش ""، علیرضا

اردوی پرسپولیس در شوک استعفای منصوریان به گزارش ""، علیرضا

اردوی پرسپولیس در شوک استعفای منصوریان
به گزارش ""، علیرضا منصوریان در پایان هفته هفتم لیگ هفدهم و بعد از ناکامی مقابل ذوب آهن، تصمیم به کناره گیری از سمت خود گرفت و استعفا داد. بازیکنان پرسپولیس که اکنون در اصفهان حضور دارند تا برای دیدار مقابل سپاهان مهیا شوند، بعد از این دیدار به شدت پیگیر شرایط مربوط به سرمربی استقلال بودند و بعد از اطلاع از تصمیم او برای استعفا شوکه شدند. منصوریان در فصل گذشته موفق شده بود تیمش را به مقام نائب قهرمانی برساند و در دربی نیز برابر پرسپولیس به برتری رسید.
پرسپولیس فردا از ساعت 20 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان خواهد رفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

حضور پرسپولیس در اصفهان با استقبال هواداران به گزارش ""،

حضور پرسپولیس در اصفهان با استقبال هواداران به گزارش ""،

حضور پرسپولیس در اصفهان با استقبال هواداران
به گزارش ""، پرسپولیس که دیدار هفته قبل خود را برابر پیکان با شکست به پایان رسانده، اکنون در آستانه دیدار برابر الهلال به دنبال کسب نتیجه برابر سپاهان و کسب روحیه برای حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان است.
آنها امروز بعد از انجام تمرین سبک خود در استادیوم شهید کاظمی با اتوبوس راهی اصفهان شدند تا فردا برابر سپاهان صف آرایی کنند. کاروان این تیم دقایقی پیش به اصفهان رسید و مورد توجه و استقبال جالب توجه هواداران اصفهانی قرار گرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید