لحظه  بروز رسانی 
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

مک درموت مربی موقت استقلال برای بازی با سپیدرود به

مک درموت مربی موقت استقلال برای بازی با سپیدرود به

مک درموت مربی موقت استقلال برای بازی با سپیدرود
به گزارش ""، بعد از نهایی شدن موضوع استعفای منصوریان گمانه زنی ها در مورد سرمربی آینده ی آبی پوشان آغاز شده و از گوشه و کنار اخبار متفاوتی به گوش می رسد. از هم اکنون نام و گزینه های مختلفی مطرح شده؛ اما چیزی که قطعی به نظر می رسد اینکه مدیران استقلال نمی خواهند با عجله و شتاب زده عمل کنند.
طبق اعلام مسئولان باشگاه، میک درموت، مربی این تیم تا تصمیم نهایی این باشگاه به عنوان سرمربی موقت آبی‌پوشان را در دیدار برابر سپیدرود همراهی خواهد کرد. با توجه به شرایط موجود گمان می رود تمایل مدیران استقلال به همکاری و استخدام یک مربی خارجی باشد.
آنچه مسلم است کش دار شدن پروسه ی انتخاب سرمربی و بازی با نام ها، نوعی سرگردانی و بلاتکلیفی برای بازیکنان و هواداران به وجود خواهد آورد که قطعاً به سود استقلال نخواهد بود. با توجه به اینکه کم کم به بازی حساس شهرآورد نزدیک می شویم به نظر می رسد انتخاب هرچه سریعتر سرمربی می تواند احیاء بازیکنان و ایجاد انسجام و وحدت تاکتیکی را برای این دیدار حساس در پی داشته باشد. گفته می شود یکی از پیشکسوتان استقلال مامور مذاکره با گزینه هایی است که سابقه ی همکاری با آنها را دارد که این نیز در نوع خود عجیب به نظر می رسد.
بی شک باشگاه استقلال تا انتخاب سرمربی جدید، همچون روزهای قبل در صدر اخبار رسانه ها قرار خواهد گرفت و حالا همه منتظرند ببینند چه کسی شهامت تحویل گرفتن تیم انتهای جدولی را خواهد داشت و می تواند فرشته نجات آبی ها باشد.
 
البته این نکته را باید ذکر کرد که مک درمورت در دیدار با سپیدرود اجازه نشستن روی نیمکت استقلال را ندارد چراکه او امشب مقابل ذوب‌آهن از زمین اخراج شد و باید دید چه کسی آبی‌ها را در دیدار هفته هشتم هدایت می‌کند.
سه روز قبل علی چینی از مربیگری استقلال کنار گذاشته شد، امشب منصوریان از سرمربیگری استقلال استفعا داد و محمد خرمگاه نیز اعلام نمود با رفتن سرمربی، اخلاقی نیست به کارش ادامه دهد؛ حالا با جدایی این سه عضو کادر فنی استقلال و محرومیت مک درمورت، وضعیت مربی این تیم در مسابقه با سپیدرود مشخص نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

نماهای درشت از اعتراض آبی دوستان به منصوریان به گزارش

نماهای درشت از اعتراض آبی دوستان به منصوریان
به گزارش ""، معدود هواداران استقلال که در این شرایط بحرانی تیم محبوب شان را تنها نگذاشتند، آمده بودند تا با برد ذوب آهن پایان ناکامی های آبی پوشان را شاهد باشند؛ اما بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید و استقلال با خوش شانسی و البته درخشش حسینی دروازه بان خود، نباخت تا اوضاع از همینی که هست بدتر نشود.
البته این پایان ماجرا نبود و بعد از سوت داور تماشاگران استقلال دقایق زیادی در ورزشگاه ماندند تا به شدیدترین شکل ممکن اعتراض خود را به کادر فنی تیم شان به خصوص علیرضا منصوریان نشان دهند. چشمان سرخ و اشکبار و رگ های متورم هواداران گویای شدت عصبانیت آبی دوستان است. توده ی پر حجم اعتراضات روی سکوهای آبی شورشی کم سابقه را به راه انداخت تا مقدمه استعفای منصوریان چیده شود.
 

 

 

 

 

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

منصوریان و 89 دقیقه تلاش برای تبرئه به گزارش ""،

منصوریان و 89 دقیقه تلاش برای تبرئه به گزارش ""،

منصوریان و 89 دقیقه تلاش برای تبرئه
به گزارش ""، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از یک ماه غیبت در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن شرکت کرد. مشروح نشست خبری منصوریان در ادامه می آید:
 
بابت اتفاقات برنامه نود عذرخواهی می کنم
مرسی که برای من منتظر ماندید. داخل رختکن بودم و با بازیکنان صحبت می کردم. پیش از اینکه در مورد بازی و ورزشگاه صحبت کنم، از همه مردم و فوتبال ایران بابت اتفاقات برنامه 90 عذر خواهی می کنم. برنامه را صبح سه شنبه مجدد دیدم و از همه مردم، خبرنگاران، پیشکسوتان از جمله آقای پروین و جباری معذرت خواهی می کنم. از ورزش باید بابت این اتفاقات عذرخواهی کرد؛ زیرا اتفاقات بدی بود و یک نکته تاریک رقم خورد. این اتفاق چند نکته بد داشت زیرا به قداست مربی گری توهین شد. من از عادل خرده ای نمی گیرم، زیرا مسیر برنامه او، مسیر خوبی بود. خود او نیز گفت که اسرار خانواده نباید فاش شود. یک درس بزرگ من گرفتم و آن این بود که نباید حرف حق را فراموش کرد. بقیه دوستان می خواهند بگویند حرفه ای بودیم که مسائل خود آنها است.
 
از هواداران دلخور نیستم
سال گذشته در چنین روزی در آکادمی فوتبال با یک کنفرانس خبری، آمدنم را سر حال و با ذوق اعلام و کارم را شروع کردم. هواداران صبر من را کردند، شرایط سخت جلو رفت و ما کم کم با حواشی رو به رو شدیم. به هوادارانم در ورود قول هایی دادم و گفتم دربی را می بریم. بعد فکر کردم ما 5 سال است نبردیم و عجب قولی دادیم. گفتم تیم را اول و دوم می کنیم. خدا را شکر می کنم که به جوانی من رحم کرد که هر دو قول من انجام شد. همه شما من را می شناسید. با نفت روزهای بسیار خوبی را در فوتبال ایران داشتم. شرایطم به صورت پله کانی رشد کرد. توانستم به نقطه ایده آلی برسم و 2 سال قبل می توانستم به استقلال بیایم؛ اما عقب نشینی کردم و نیامدم. سال خوبی را شروع کردم. وقتی در کمپ بودم با 5 هزار هوادار لذت می بردم. 3-4 هزار نفر آمدند که به من پیام بدهند برای حمایت آمدند. از هواداری که گفت حیا کن رها کن، ناراحت نیستم؛ زیرا نسل آنها تغییر کرده است. من با نسل قبلی در فوتبال آمدم و سکوها را می شناسم. افتخار می کنم شاگرد مکتب استقلال هستم. هوادار روی سکو بودم و با گل مظلومی حضور در استادیوم را جشن گرفتم. 6-7 ساله بودم که استقلالی شدم و یک سری رویاها داشتم.
 
به حیاکن رهاکن ها احترام گذاشتم
در رختکن با آقای فریبا و عبداللهی صحبت کردم و دیدم فضا فعلا حیا کن و رها کن است و باید به این فضا احترام بگذارم. هوادارانی که این بالا بودند، روزهای خوبی با من داشتند. بازی با پدیده برای اولین بار بود که حیا کن رها کن شنیدم. همیشه در استقلال آقای خودم بودم و تجربه شعار خوردن نداشتم. نتوانستم به تیم حجازی در آخرین سال به دلیل مصدومیت کمک کنم و ناراحتم. استقلال را کاملا دوست داشتم و هواداران را واقعا دوست دارم. باید مواظب باشم این حیا کن رها کن تبدیل به جملات خطرناک تری نشود. اصلا امروز ناراحت نیستم. با بچه ها جلسه گذاشتم و چند وصیت به آنها کردم. اول به آنها گفتم قداست هم را به خاطر پول و مسائل اجتماعی نشکنید. دوم به آنها گفتم به بزرگترها احترام بگذارید. می توانستم بعد از بازی پدیده از استقلال بروم.
 
در فوتبال ایران برادرکشی داریم
امروز در فضای ناراحتی نیستم که بخواهم اتفاقات برنامه 90 را مرور کنم. برای اینکه ثابت کنم دروغ نگفتم، خودم را کنترل کردم. صحبت های پیشکسوتان را خواندم؛ اما فارغ از اینکه از پشت خالی کردن گلایه کنم، من را به آخر خط رساندند. یک موقعی هست شما به آخر خط میرسی؛ اما در فوتبال ایران شما را به آخر خط رساندند. در فوتبال ایران برادر کشی داریم. هواداران دیگر برای ما صبر نمی کنند. فصل گذشته هفته پنجم برابر ماشین سازی بودیم؛ اما حیا کن رها کن نشنیدیم. امروز می خواستم از تونل رد بشوم اما بهتاش اشک داشت و اجازه نداد. من چیزی ندارم برابر هواداران که از دست بدهم. هواداران من را سرمربی و بازیکن کردند؛ اما صبر آنها برای تولیدات داخلی کم است. همیشه به گروهم می گفتم باید مسیر رو به جلو برویم. من فکر می کنم به آخر خط من را رساندند. از هفته دیدار با پدیده تا به امروز، 2 هفته گذشته است و من تنها ترین آدم تاریخ استقلالم. شرایط من بسیار سخت است و خانواده من اذیت می شوند. بازیکنانم شرایط سختی را طی می کنند. من می توانستم بازی با پدیده بروم و در وسط زمین نیز خدا را شکر کردم. مربیان به من گفتند بمان و بجنگ.
 
 

 
امروز آخر خط است
امروز متوجه شدم یک آفساید می تواند سرنوشت مربی را تغییر دهد. چند وقت پیش ساکت به فرییا گفت فوتبال ادامه دارد و فوتبال ادامه داشت. تورک به من گفت حکم علیه من، خلاف قوانین است. می گویند آدمهایی که سر خود را می تراشند خوش شانس هستند؛ اما من نبودم. بازیکنان من مصدوم شدند و من حسرت یک زمین خوب را داشتم. در نفت تهران شرایط زمین راحت بود؛ اما اینجا نه. روی صحبتم با آقای تاج و ساکت است. فوتبال ادامه دارد؛ اما فوتبالی ها باید در مسند فوتبال بماند. من نمی دانستم که ساکت این را به فریبا گفته است و الان به من گفتند. هواداران صبر من را نکردند. علی قربانی توپ را ندید. امروز آخر خط است و به احترام خانواده می روم. اگر هفته ششم سال گذشته برای من صبر نمی کردید، تیم درست نمی شد. هواداران اکنون قبول نمی کنند من بمانم و تیم را فردی از خودشان درست کند. می توانستیم نیمه اول را با دو گل تمام کنیم. بازیکنانم برای من زحمت کشیدند و در چهره آنها دیدم که می خواهند برای من جان بدهند. یک جا را ابراهیمی جمع می کرد و یک جا را حیدری. بازیکنان کوچک هم تلاش می کردند تا یک جا را جمع کنند.
 
باید به خانه و خانواده ام احترام می‌گذاشتم
برای استقلال مربی گری را آغاز کردم و اگر به است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

حسینی: از داور بپرسید چرا نبردیم! به گزارش ""، سید

حسینی: از داور بپرسید چرا نبردیم! به گزارش ""، سید

حسینی: از داور بپرسید چرا نبردیم!
به گزارش ""، سید حسین حسینی با وجود اینکه همانند دیدار با پارس جنوبی جم، امشب هم نمایش خوبی برابر ذوب‌آهن داشت، نتوانست مانع از بسته ماندن دروازه‌اش شود؛ ولی این دیدار در نهایت با یک امتیاز برای آنها همراه بود.
سید حسین حسینی، کاپیتان استقلال برابر ذوب‌آهن در خصوص عدم پیروزی در این دیدار گفت: از داور بپرسید چرا برنده نشدیم!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

روایت مهاجم ذوب‌آهن از درگیری با چشمی به گزارش ""،

روایت مهاجم ذوب‌آهن از درگیری با چشمی به گزارش ""،

روایت مهاجم ذوب‌آهن از درگیری با چشمی
به گزارش ""، مرتضی تبریزی در پایان دیدار استقلال و ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی بود؛ آمده بودیم تا نتیجه بگیریم و دست پُر به اصفهان برگردیم؛ اما متاسفانه در دقایق ابتدایی گل خوردیم و هرچه تلاش کردیم در نهایت توانستیم نتیجه را مساوی کنیم؛ به نظرم بازی خوبی بود.
او ادامه داد: با وجود اینکه موقعیت های خوبی خلق کردیم؛ ولی متاسفانه نتوانستیم بیشتر از یک بزنیم؛ امیدوارم بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم این ضعف را پوشش دهیم.
مهاجم ذوب آهن در خصوص ناراحتی قلعه‌نویی بین دو نیمه ابراز کرد: مثل آتشفشان که نمی‌شود گفت ولی ناراحت و عصبی بودند چون در نیمه اول ذوب‌آهن واقعی نبودیم؛ اما خدا را شکر رفته رفته بهتر شدیم.
تبریزی درباره اینکه گفته می شد با استقلال قرارداد داخلی امضاء کرده بود، گفت: واقعیت از استقلال پیشنهاد داشتم ولی قرارداد داخلی امضاء نکرده بودم؛ یک سری صحبت‌ها شد؛ ولی متاسفانه به دلایلی به توافق نرسیدیم؛ ضمن اینکه با حضور آقای قلعه نویی، ذوب‌آهن جزو مدعیان می‌شد و همچنین چند سال در این تیم حضور داشتم که هواداران توقع داشتند یکی، دو فصل دیگر بمانم چون به حضورم احتیاج داشتند؛ من هم به خاطر مردم اصفهان ماندم تا به ذوب کمک کنم.
او اضافه کرد: نمی‌شود گفت از نرفتن به استقلال خوشحال یا پشیمان هستم؛ اما تصمیمی بود که گرفتم. ان‌شاءالله در ذوب‌آهن خوب کار کنم و بتوانم مثمر ثمر ظاهر شوم.
مهاجم ذوب‌آهن درباره درگیری با روزبه چشمی اذعان کرد: روزبه بازیکن خوبی است؛ در آن صحنه آمد به من گفت تو که سرت درد می‌کند چرا بلند شدی؟ گفتم دوست دارم بلند شوم و گل بزنم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

کاپیتان غیرمنتظره ناجی استقلال در آزادی (عکس) به گزارش ""،

کاپیتان غیرمنتظره ناجی استقلال در آزادی (عکس)
به گزارش ""، چند ساعت قبل از شروع دیدار استقلال برابر ذوب آهن حسین حسینی که جایگزین رحمتی در خط دروازه آبی پوشان شده بود، به عنوان کاپیتان تیم منصوریان انتخاب شد؛ تصمیمی که تعجب فوتبالی ها را در پی داشت، اما حسینی مقابل ذوب آهن نمایشی تحسین برانگیز ارائه داد.
نمایش هجومی ذوب آهن خیلی زود حسینی را به واکنش واداشت و گلر استقلالی ها در دقیقه 19 موفق به دفع ضربه زمینی محمدرضا حسینی با پای راست شد، که از داخل محوطه جریمه و به صورت زمینی زده شده بود. دومین واکنش جدی حسینی در دقیقه 48 بازی اتفاق افتاد؛ جایی که او روی ارسال مهدی مهدی پور و در شلوغی محوطه جریمه به موقع دخالت کرد و در برگشت، مدافعین استقلال توپ را از محوطه شش قدم دور کردند.
دو دقیقه بعد اما باز نشدن دروازه استقلال نیاز به واکنش بهتری داشت و در شرایطی که ذوبی ها با چند بازیکن ضد حمله زده بودند، کاپیتان استقلال در دو مرحله موفق به کنترل مرتضی تبریزی و ضربات او شد. در برگشت محمدرضا حسینی می توانست اولین گل بازی را در شرایطی که حسینی خارج از چارچوب دروازه بود، به ثمر برساند؛ ولی ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه خارج شد.
در دقیقه 61 حسینی باید ضربه بازیکنان خودی را مهار می کرد که روی ارسال دقیق مهدی مهدی پور چاره ای جز دفع سراسیمه و بی دقت توپ نداشتند؛ گلر جوان آبی پوشان اینبار ضربه سر روزبه چشمی را در شرایطی که به شکلی خطرناک از بالای سر حسینی در حال تبدیل شدن به گل بود را با نوک انگشتانش به کرنر فرستاد.
اما در دقیقه 76 ارسال های بی نقص مهدی مهدی پور کار خودش را کرد و حسینی علیرغم اینکه با شیرجه ای بلند برای مهار ضربه والی نژاد مهدی خیز برداشته بود، نتوانست مانع از ثبت گل اول سبزپوشان شود، هر چند باز هم نوک انگشتانش به توپ برخورد کرد.
آخرین واکنش کاپیتان غیر منتظره استقلالی ها اگر در دقیقه 87 رخ نمی داد، شب منصوریان می توانست از این هم تلخ تر شود؛ جایی که حسینی با کف دست راست، ضربه ربیع عطایا هافبک تکنیکی و فانتزی باز ذوب آهن را که به زاویه مخالف زده شده بود، به کرنر فرستاد.
شاید اگر حسینی در مقابل ذوب آهن بازی نمی کرد، استقلال حتی با یک امتیاز هم نمی توانست از زمین مسابقه خارج شود؛ ولی در شب کاپیتانی غیرمنتظره، این بازیکن موفق به ارائه نمایشی خوب در غیبت مهدی رحمتی گلر نامدار آبی ها شد.
 

 

 
عکس ها از امیرحسین خیرخواه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

استعفای منصوریان، استقلال به دنبال مربی جدید به گزارش ""،

استعفای منصوریان، استقلال به دنبال مربی جدید به گزارش ""،

استعفای منصوریان، استقلال به دنبال مربی جدید
به گزارش ""، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن استعفای خود را رسما اعلام کرد. سرمربی استقلال در پایان هفته هفتم لیگ برتر، با 5 امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و به همین دلیل پس از شعارهای هواداران تصمیم گرفت تا از سمت خود کناره گیری کند.
علیرضا منصوریان آخرین روزهای خردادماه سال 95 با استقبال چشمگیر هواداران و بعد از چند تجمع به سرمربی گری استقلال رسید؛ اما با گذشت 15 ماه و بعد از ضعیف ترین شروع تاریخ استقلال، با شعار هواداران ترجیح داد تا از حضور در کادرفنی آبی ها کناره گیری کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

جلسه منصوریان با آبی ها برای استعفا؟ به گزارش ""،

جلسه منصوریان با آبی ها برای استعفا؟ به گزارش ""،

جلسه منصوریان با آبی ها برای استعفا؟
به گزارش ""، علیرضا منصوریان در پایان دیدار با ذوب آهن نزدیک به یک ساعت بازیکنان را در رختکن نگه داشت تا با آنها صحبت کند. بازیکنان استقلال که شرایط مناسبی در رختکن نداشتند، همچنان از میکسدزون ورزشگاه خارج نشدند و در کنار کادرفنی در رختکن باقی ماندند.
شنیده ها از رختکن استقلال حاکی از این است که منصوریان در حال خداحافظی با بازیکنان است و دقایقی دیگر با حضور در نشست خبری استعفای خود را رسما اعلام خواهد کرد.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

مهدی‌پور: برابر استقلال مثل بازی‌های قبل نبودیم به گزارش ""،

مهدی‌پور: برابر استقلال مثل بازی‌های قبل نبودیم به گزارش ""،

مهدی‌پور: برابر استقلال مثل بازی‌های قبل نبودیم
به گزارش ""، مهدی مهدی‌پور بعد از تساوی مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه آنطور که باید بازی می کردیم، نبودیم و نمی‌شود مساله را گردن این و آن هم انداخت؛ با بازیکنان صحبت کرده بودیم که به برد 6 گله هفته قبل توجهی نداشته باشیم؛ اما حقیقتا در این دیدار شرایطمان مثل هفته‌های گذشته خوب نبود.
او ادامه داد: استقلال تیم و بازیکنان خیلی خوبی دارد که بیشتر آنها از دوستانم هستند؛ اگر به این تیم زمان بدهند می‌توانند در ادامه فصل نتایج بهتری بگیرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

گواردیولا و تلاش برای حفظ ستاره برزیلی

گواردیولا و تلاش برای حفظ ستاره برزیلی

گواردیولا و تلاش برای حفظ ستاره برزیلی
 
به گزارش ""، خط حمله سیتی در ابتدای فصل جدید نمایش فوق العاده ای داشته و در این میان بی شک گابریل ژسوس نیز تاثیر مهمی روی روند گلزنی های این تیم داشته است.
 
 

 
 
به همین دلیل و طبق ادعای سان، مسئولان سیتی قصد دارند قرارداد این ستاره جوان را تمدید کرده و حقوق وی را افزایش دهند.
 
گابریل در حال حاضر هفته ای 70 هزار پوند دستمزد می گیرد که فاصله زیادی با ستارگان بزرگ جزیره دارد و احتمالا با تمدید قرارداد او، این رقم تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.
 
قرارداد فعلی گابریل تا سال 2021 است و قرار است باز هم تمدید شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید